Mefedrona (4-MMC) sintēze; viegli veicama - augsta iznākuma pakāpe

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Apsveicam, tātad jūsu produkts pēc reakcijas laika beigām un pirms mazgāšanas/attīrīšanas izskatās šādi, pareizi? Ja tā, tad mums visiem ir interesanti par jūsu noslēpumaino metodi, kā no reakcijas, kas pati par sevi nav tīra ar pāris blakusreakcijām, iegūt supertīru produktu. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
I dont mazgāt neko es mest skābi un acetonu sajauc un iegūt šo all.u nepieciešams zināt, ko u darīt freebase es izgatavots 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pakalpojums Wickr.me/singal/tegram Vajadzīgas atbildes uz jautājumiem, uzticami samaksāt vai izveidot sadarbību. :)
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Nu, ja es daru savu 4mmc pārāk tīrs un nav stimulējoša es gribētu varbūt vienkārši iet 2009-10 stils un sajauc metilonu ar mefedronu got daži pārsteidzoši highs off šo kombināciju gadu gaitā.
 

Cruela83

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vai atceraties, cik miligramu metilona un cik daudz mefedrona bija šajā kombinācijā?
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Vai šajā reakcijā ir obligāti jābūt rotovapam?
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
@thevines2: Tā jūtos arī es. Man vienalga, cik daudz labākas ir netīrās zāles, labāk to kompensēt ar otru tīru vielu. Netīras narkotikas tāpat vien ir tikai vairākas nezināmas vielas.

@K-Cyanide: Kā es varu zināt, ka tavā produktā nav nereaģējuša prekursora, blakusproduktu un HCl? Ak, pareizi, tev ir, tāpēc tas ir daudz labāks. Jūs varat uzsmēķēt arī kanalizācijas tīrīšanas līdzekli, un tas būs jauki, bet vai jums vajadzētu???

Izgatavojiet tīru produktu. Vai tas nevienam nepatīk? Būūūū, radiet kaut ko citu, kas viņiem patīk, un dariet to pareizi. Jūs varat pagatavot metamfetamīnu ugunsdzēšamajā aparātā ar vecām baterijām, bet vai jums vajadzētu???

Tu esi tik labs, kāpēc neizolē izomērus un blakusproduktus, neveic bioloģisko analīzi un tad nenosūta uz mass spec? Tas veicinās pētījumus un ļaus jums uzzināt, vai jūs piedāvājat saviem klientiem sliktu produktu. Vai jums par to rūp vai jums tā ir nauda? retoriski.

Jūsu metode ir slikta. To zina visi. Arī jūs to zināt. Jums ir attieksme "pietiekami labi ielai", un es to uzskatu par aizskarošu. Jūs droši vien arī to sagriežat ar kofeīnu un bērnu piena maisījumu, vai ne? Tavs 4mmc nav stimulējošs? Jūs esat aizmirsis R izomēru vai ko tādu? Es redzēju jaukus 4mmc kristālus, bet tev ir iedeguma pulveris, ko tu sauc par 99%, kas nav stimulējošs? Tu esi melis un ielas stūmējs. Katrs jūsu metodes solis ir atkritumi, tāpēc es redzu, ka šis pavediens parādās katru dienu, aicinot uz jūsu kļūdām un jūsu indīgo dzīvesveidu. Ļoti atbilstošs lietotājvārds, brāli. Jūs zinājāt, ko jūs darāt lol

Tātad, es gribētu zināt, kas ir labāks, cigaretes vai nikotīns?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ja būtu ļoti daudz nereaģējuša prekursora, tas no sejas norautu gaļu. Tikai maigi to smaržojot, tas ir ļoti sāpīgi, kas, iespējams, ir 1 mg vai mazāk.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Arī kāds notekūdeņu tīrīšanas līdzeklis ir patīkams? Man ir HCL+H²O, H²SO⁴ un NaOH. Es to dabūšu, ja tas ir kaut kas cits, bet jūs esat mani ieintriģējis. Paldies par vērtīgo ieguldījumu!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Es neuzskatu, ka tas ir evaņģēlijs. Personīgi varu teikt, ka ar dekstrometamfetamīna.HCl un ar amfetamīna sāļiem var daudz ko iegūt, ja noņem pat vismazākos piemaisījumus. Ieguvums ir "prāta skaidrība" un ļoti viegla atgriešanās. Protams, varētu būt cita "vēlamās iedarbības" definīcija, ko definēja parasto tirdzniecības mēslu lietošana, kas amfetamīnu ir pārvērtuši par delirantu, bet, godīgi sakot, tā nav mana problēma.

Man ir sajūta, ka ar 4-MMC varētu notikt blakusreakcija, kurā iesaistīta karbonildaļiņa daļa, īpaši tad, ja tiek lietots pārmērīgs metilamīna daudzums. Mani nedaudz pārsteidz arī tas, ka neviens neraizējas par broma atdalīšanu, ja krāsa skaidri rāda, ka broms joprojām ir klāt (sarkans/rozā), Nav bisulfīta, tiosulfīta vai kokogles, kāpēc ne?

@DavidNichols Reductive Amination nav. Tā ir aizvietošana.

Visi laipni sāciet griezt citiem mazliet vaļā, un arī visi pārtrauciet publicēt "ex cathedra" "runāšanu dieva vietā". Galu galā mēs visi gatavojam tikai ar ūdeni, un runa nav par "uzvaru", ok?

thx
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
nukleofila (metilamīna) pārpalikums samazina sekundārā amīna reakcijas iespējamību ar bromketonu, jo sekundārais amīns ir reaktīvāks.
ar nosacījumu, ka viņš ņēma sausu bromketonu, visticamāk, brīvā broma nebija, bet šķīduma krāsa skaidri norāda uz lielu piemaisījumu daudzumu sākotnējā bromketonā.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Protams, tur ir asiņains broms, jūs to redzat!
Vienkārši kā ir: Pievienojiet sarkanīgajam šķīdumam nedaudz tiosulfāta ūdenī, līdz tas kļūst bezkrāsains. Bromīns ir pārvērsts par bromīdu.

Jūs redzēsiet, ka katrā reakcijā, kurā iesaistīts broms, ir šāds solis, bet tajās, kurās tā nav, kā nākamais solis tiek izmantota attīrīšana ar hromatogrāfijas kolonnas palīdzību.

Turklāt es derētu derēt, ka metilamīns kā primārais amīns ir daudz reaktīvāks, daudz reaktīvāks nekā metkations kā sekundārais amīns, nemaz nerunājot par ļoti ticamiem steriskiem šķēršļiem.
Tomēr man ir grūti saprast, kāpēc metilamīnam nevajadzētu reaģēt ar keto grupu, kas nebūtu problēma, ja bromketons jau ir pārveidots par sekundāro amīnu, jo tad veidojas tikai imīns, kas atgriežas saskarē ar ūdeni, bet, ja tas notiek ar bromketonu, veidojas amīns, un bromu aizstāj OH-, hidroksils.....
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Šādas krāsas var rasties arī nevēlamu reakciju dēļ, taču neapšaubāmi ir vērts bromketonu izmazgāt ar nātrija tilosulfātu vai pārbaudīt, vai nav brīva broma. Es uzskatu, ka visdrīzāk tas ir vai nu dibromketons un/vai daļēja bromēšana gredzenā.
Sekundārie amīni ir reaktīvāki, un metkatinonam ir steriski šķēršļi. Lai labāk izprastu šo reakciju, iesaku izpētīt mefedrona piemaisījumu analīzi; ir daudz zinātnisko darbu ar piemaisījumu analīzi. Īsumā, tajos konstatē katinona paškondensācijas piemaisījumus (galaprodukts ir imidazols), katinona kondensāciju ar bromketonu, imīna veidošanos katinona kondensācijas reakcijā ar metilamīnu es neesmu novērojis.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Esmu to darījis tikai vienu reizi ļoti nelielā apjomā, un nevienā no slāņiem nav bijis ne miņas no apelsīna. Patiesībā sākumā es domāju, ka esmu kaut ko sabojājis, jo šeit redzu daudz fotogrāfiju ar oranžu krāsu.
 

HOLLANDSFINEST

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ļoti skaidra tēma, paldies par dalīšanos ar šīm zināšanām 🙏
 

Mehdi

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Vai kāds var man atsūtīt šo metodi?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
brālis, kāpēc jūs nefrēbizējat 4-mmc un destill incase rotovap ?

Kāds ir viršanas punkts brīvā bāzē un vakuumā, vai jūs zināt?
 
  • Like
Reactions: $!$

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
nepieciešams ļoti spēcīgs vakuums 10 mikronu kārtībā, mefedrona brīvā bāze ļoti viegli paškondensējas, attiecīgi viršanas temperatūra ir nepieciešama vismaz zemāka par 100 grādiem, bet vēl labāk vēl zemāka.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
@K-cianīds
Paldies par šo detalizēto procedūru. IMHO tā patiesībā ir viena no labākajām šeit.
 
  • Haha
Reactions: $!$

Woody

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, puiši. Es saņēmu jaunas ķimikālijas, un ar tām mana pēdējā zināmā sintēze ar bromtoluoluolu un metilu nedarbojas. 4hlorfenil-1-bromoetil-ketons, šķīdinātājam dcm. Pēc reakcijas es mēģinu paskābināt, bet nav miltu pilienu... Es pārtraucu maisīšanu, un bija 2 slāņi, es tos ieņēmu atsevišķos traukos, un viens no traukiem sāka kristalizēties.. Es dabūju ne daudz par 10 % kristālu, un daudz taukainas lipīgas dzeltenīgas pastas... Vai kāds var mani aizvest uz ceļa?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Augšupielādēt dažus attēlus mite nav pietiekami ilgi reaģēts
 
Top