Mefedrona (4-MMC) sintēze; viegli veicama - augsta iznākuma pakāpe

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Var veikt daudz ātrāk un nav nepieciešams izmantot laboratorijas aprīkojumu. Es redzu, u veikts jautri, ja u būs nepieciešams veikt šādā veidā u nepieciešams maksāt daudz monay par aprīkojumu.
Jūs izmantojat arī pārāk daudz ķimikāliju.
Kad jūs metat skābi, jūsu pulverim jābūt baltam milf nav kā kafijai. Liela mēroga jūs izmantojat pārāk daudz acetona un tad zaudējat daudz laika, lai mazgātu pulveri.
Izmantojot dcm, var iegūt 81 % pulvera, 75 % kristālu.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Īss atjauninājums: Otrā raža deva vēl 24,81 g, tādējādi kopējā raža ir 335,57 g jeb 85,94 %, rēķinot pēc mēneša bāzes. Slikts? Esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem.

@tucoXxxX: Ņemot vērā papildu ražu, jums būs nepieciešams 1000*500/335,57, kas ir 1490 g no bromketona.

@w2x3f5: Es cienu jūsu viedokli, bet es tam nepiekrītu. Temperatūra nevar būt pārāk augsta, jo citos maršrutos ar dažādiem šķīdinātājiem izmanto augstākas temperatūras. RM nav vārījies, es to sauktu par maigu refluksu.
Turklāt es šaubos, vai 2,5 h ilgums ir pārāk ilgs, jo RM joprojām bija nereaģējuša bromketona pēdas. Un neapstrādāta produkta krāsa šķiet tumšāka, nekā tā ir patiesībā.

Daži vārdi īpaši tīra 4-MMC vajātājam. Paradokss, ka īpaši tīrām vielām ir mazāk vēlama iedarbība nekā citām vielām ar dažiem piemaisījumiem, ir labi zināms. Tas jo īpaši attiecas uz 4-metilmetkatinonu jeb mefedronu. Es zinu, par ko runāju, jo sintezēju šo vielu pa ceļu, ko oficiālās LE vienības visā pasaulē izmanto kā testēšanas standartu (vismaz viņi to darīja pirms pāris gadiem). Šajā ceļā izmanto MeHCl un trietilamīnu, un pēc reakcijas tika veikta a/b ekstrakcija, un tad viela tika nogulsnēta no butanola šķīduma ar ēteri un pārkristalizēta no THF. Rezultātā tika iegūts vairāk nekā 99 % tīrs produkts, un tagad uzminiet, kā tas izpaudās bioloģiskajos testos? Bingo! Slikts un ļoti vājš.....
Pievienotajā attēlā redzams divreiz mazgāts produkts. Es pieņemu, ka efekts, ko tas var radīt, jau ir zemāks nekā no pirmā.

Uzmanieties, ļaudis!
 

Attachments

  • GPudFSDcXg.jpg
    GPudFSDcXg.jpg
    2.2 MB · Views: 475

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
Daži vārdi īpaši tīra 4-MMC ķērājam. Paradokss, ka ultra tīrām vielām ir mazāk vēlama iedarbība nekā citām vielām ar dažiem piemaisījumiem, ir labi zināms. Tas jo īpaši attiecas uz 4-metilmetkatinonu jeb mefedronu. Es zinu, par ko runāju, jo sintezēju šo vielu pa ceļu, ko oficiālās LE vienības visā pasaulē izmanto kā testēšanas standartu (vismaz viņi to darīja pirms pāris gadiem). Šajā ceļā izmanto MeHCl un trietilamīnu, un pēc reakcijas tika veikta a/b ekstrakcija, un tad viela tika nogulsnēta no butanola šķīduma ar ēteri un pārkristalizēta no THF. Rezultātā tika iegūts vairāk nekā 99 % tīrs produkts, un tagad uzminiet, kā tas izpaudās bioloģiskajos testos? Bingo! Slikts un ļoti vājš.....


Arī man bija šī problēma ar mdma... Interesanti, vai tas ir polimorfisms vai kaut kas cits?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Tas ir ļoti dīvaini, kas šeit notiek. Jūs ievietojat kādu metodi, un tā vietā, lai izraisītu rosinošu diskusiju, pirmais komentārs nāk no acīmredzami apjukuša puiša, kurš visu var izdarīt daudz labāk un ātrāk. Kā viņš to dara ?, viņš mums nepastāsta šis retards.

Tad parādās nākamais, kurš vēlas ar pseidozinātnisku ieguldījumu un attālinātu analīzi nomelnot metodi un tādējādi iegūt klientus savam sintēzes biznesam, shady.

Un visbeidzot, profesors Gudrais ass, ievieto dažus ciniskus komentārus un sniedz tieši 0 konstruktīvu ieteikumu.

Mēs šeit neesam tiesā, man nekas nav jāpierāda. Akadēmiskās versijas parauga tīrība tika veikta profesionālā laboratorijā, izmantojot NMR spektrus, infrasarkanos un UV spektrus, elektrosprejjonizācijas masas spektrus utt.

Es divreiz padomāšu, vai vispār kaut ko publicēt, tāpēc tas ir bezjēdzīgi. Vecajā, labajā stropa forumā tika kultivēts pavisam cits stils. Cik žēl.
 
View previous replies…

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
K-cianīds
Mēs šeit neesam tiesā, man nekas nav jāpierāda. Akadēmiskās versijas parauga tīrība tika veikta profesionālā laboratorijā, izmantojot NMR spektrus, infrasarkanos un UV spektrus, elektrosprejjonizācijas masas spektrus u. c.

Zinu, ka kartēm ir milzīgas problēmas ar polimorfiem ( es šo terminu lietoju brīvi, lai apzīmētu hidrātus, kokristālus utt.) Mdma ir vismaz 3 formas. Un viņi izmanto tikai 1. formu.

Boofing vai liekot citas formas, piemēram, ūdens neatrisina problēmu.

Vai tika veikta arī rentgena skenēšana?
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
. K-cianīds

izmēģinājums
iznākums (%)
tīrība (% pīķa laukums pēc HPLC)
noteikšana (masas % pēc HPLC)
1
85.599.9599.64
2
85.999.9699.40
3
86.299.9999.77
4
86.199.9599.76


Iepriekš bija zināms, ka MDMA-HCl veido vienu galveno kristālisko formu (I forma) un vismaz četrus hidrātus, kas satur 0,25-1 hidratācijas ūdeni. (16 ) Mūsu polimorfās skrīninga procesā tika identificētas divas jaunas bezūdens kristālformas (II un III forma) un tika noteikta I forma kā visstabilākā no trim. II formu var reproducējami iegūt no dažādiem spirta šķīdinātājiem, kā arī etilacetāta un ēteriska antisolventa klātbūtnē. Atšķirībā no III formas, kas pēc 2,5 nedēļām apkārtējās vides apstākļos spontāni pārvērtās par I formu un ko nevarēja reproducēt, II forma ir uzglabājama, lai gan tā pārvērtīsies par I formu konkurences līdzsvarošanas apstākļos. Interesanti, ka gan I, gan II forma atgriezeniski pārvēršas zināmajā monohidrātā; pēc dehidratācijas no I formas izveidojies monohidrāts atgriežas atpakaļ I formā, bet no II formas izveidojies monohidrāts atgriežas atpakaļ II formā. Ja kristalizē no koncentrēta ūdens šķīduma bez formas atmiņas, monohidrāts termiski dehidrējas tikai I formā. 2. attēlā ir parādīti visu triju formu rentgenstaru pulvera difrakcijas spektri.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Apsveicam, tātad jūsu produkts pēc reakcijas laika beigām un pirms mazgāšanas/attīrīšanas izskatās šādi, pareizi? Ja tā, tad mums visiem ir interesanti par jūsu noslēpumaino metodi, kā no reakcijas, kas pati par sevi nav tīra ar pāris blakusreakcijām, iegūt supertīru produktu. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
I dont mazgāt neko es mest skābi un acetonu sajauc un iegūt šo all.u nepieciešams zināt, ko u darīt freebase es izgatavots 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 656
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Klausies, tu, ṕolish son of a bitch of a suņa, pārtrauc šeit dīdīt cilvēkus un ej ārā, asiņains idiots.:devilish::devilish::devilish:
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Vai kāds var, lūdzu, paskaidrot šo soli. Organiskais slānis tiek atdalīts 8. solī. Un 9. solī mēs pievienojam maisījumam vēl 500 ml?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Charlie3

Es cenšos izskaidrot šo procedūras daļu

  • Organisko fāzi atdala un pārnes citā mērglāzē/kolbā. Svaigu 500 ml DCM pievieno otrai (ūdens) fāzei, lai no ūdens fāzes ekstrahētu atlikušo frībāzi. Tā acīmredzot atkal iegūst divas fāzes, no kurām organisko fāzi atkal atdala un pievieno pirmajai atdalītajai frībāzei. Pēc tam šīs apvienotās organiskās fāzes mazgā ar ūdeni, kam seko paskābināšana ar atšķaidītu HCl.
Ceru, ka tas izskaidroja jūsu jautājumu.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Ļoti labi izskaidrots! Paldies! Es to izmēģināšu un publicēšu savus rezultātus!
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
@K-Cyanide im interesanti, vai jūs kristalizējāt šīs kultūras?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Iznākums ir 66%, nevis 79,59%.

500/227,1=2,201mols 2b4p
2,201×213,7=470,5 g ir 4-MMC teorētiskais iznākums.
310.57×100÷470.5=66%

Paldies par ziņojumu!
 
Last edited:

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@G.Patton Es atzīstu savu kļūdu, es izmantoju brīvās bāzes molāro masu, nevis hidrohlorīda. atvainojiet, cilvēki, sūdi gadās. :poop::D
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
l cant believe what l redzu šeit, lm search this shit since 2011!!!! Nav nevienas nedēļas, kad l nebūtu domājis, cik forši būtu atkal iedzert 4-MMC, bet nevienam tā nav. Pārdevēji ar 5**** atsauksmi nosūtīja man kaut ko, bet l nekad nav saņēmis šo MDMA xtc sajūtu ar raga atkal:)

Lūdzu, ja jums puiši ir daži pls pls pls dalīties!
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Tātad kurā posmā tiek noņemts metilamīna pārpalikums? Kā jūs varat būt pārliecināts, ka galaproduktā nav metilamīna hcl? Tikai ziņkārīgs
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
u izmantot ūdeni un soda cepamo un solvatēt, tad u izmazgāt visu metiloamīna veido freebase. tas viss
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Nu, ja es daru savu 4mmc pārāk tīrs un nav stimulējoša es gribētu varbūt vienkārši iet 2009-10 stils un sajauc metilonu ar mefedronu got daži pārsteidzoši highs off šo kombināciju gadu gaitā.
 

Cruela83

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vai atceraties, cik miligramu metilona un cik daudz mefedrona bija šajā kombinācijā?
 
Top