JWH-018 sintēze. Maza mēroga.

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Ikviens var detalizēti izskaidrot 7. un 8. soli, lūdzu, :(
. Tāpat kā filtrēšana izmantojiet vakuumfiltrāciju vai nē, un mazgāšana vienkārši mazgājiet parasti vai izmantojiet mazgāšanas ķīmisko tehniku. Un 8. soli es nesaprotu, jo domāju, ka 7. un 8. solis ir nebūtiski. Al2O3 izžāvēts pēkšņi 8. posmā parādījās EtOH. Tātad Al2O3 neizmanto?
Es ļoti atvainojos, jo esmu iesācējs, lūdzu, pamāciet mani!
Paldies
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Es īpaši nepārzinu šo recepti, bet, manuprāt,...
7 - lai atgūtu Al2O3, jums ir jāfiltrē maisījums. 2x izmazgājiet to ar ūdeni un ļaujiet nožūt; lai saglabātu citai reizei.
8 - pievienojiet ūdeni savam šķidrumam (ko esat filtrējis), un izveidosies cieta viela (JWH-018).
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
7. Tātad es filtrēju maisījumu var droši Al2O3, lai es to varētu atkārtoti izmantot nākamajā sintēzē.
8. Un šķidrumu no i filtrētā Al2O3 sauc par EtOH fāzi ? Kā tas ir?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

Tātad, es domāju, ka jūsu maisījumu bez Al2O3 sauc par EtOH fāzi (jo jūs to pievienojāt iepriekš...).
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Jā, es to sapratu. Paldies, ka dalījāties savā viedoklī, kungs.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Etanolu izmanto, lai atdalītu mums vajadzīgo produktu no nešķīstošām un nevajadzīgām lietām, tā ir jēga.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

ja mēs mainām receptes devu; piemēram, x2 vai x5; tas bija ok vai mums jāmaina mikroviļņu jauda ? vai mēs nevaram...
 

CCnotsogreasy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai es varu izmantot citus indolus? piemēram, tādus parastos, kā indol-3 karbinols vai indol-3 etiķskābe, atvainojiet, ja tas ir īpaši idiotisks jautājums, bet es esmu tāds kā iesācējs. būtu pateicīgs, ja jūs varētu veltīt laiku un izskaidrot man sintēzi.
 

kaybettikmibaşkan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
ı nav vakuuma filtra, sajaukšanas iekārtas.

1. jautājums.
-Indolu (0,117 g) sajauca ar neitrālu Al2O3 (1 g) un sasmalcināja kopā, līdz izveidojās viendabīgs pulveris.
(pievieno ūdeni vai acetonu sajauc. vai bez ūdens vai bez acetona sajauc. ar rokām sajauc pa labi bez ūdens..).

jautājums 2-
Galīgo maisījumu aizzīmogotā 5 ml mikroviļņu flakonā 8 minūtes apstaroja mikroviļņu reaktorā 100 *C (400 W) temperatūrā.
(kāds nosaukums 5 ml )
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pulveri jāsasmalcina vienā diametrā, lai vienmērīgi sadalītos.
Folijas izmanto mikroviļņu reaktoram. Mājsaimniecības mikroviļņu krāsnij izmanto spainīšus un īsu, bet biežu apstarošanu.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds var man paskaidrot, kā sadalīt apstarošanas laiku, ja es izmantoju mājsaimniecības mikroviļņu krāsni?
 

bunny

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
puiši tur ir eny boudy izmēģināt šo metodi . vai tas ir veiksmīgs . Es gribu ieviest es nevēlos tērēt laiku un naudu ............. !
 

hofmaN.

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Kāds var man sniegt visus CAS numurus šīm ķimikālijām
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

M8Fu4nG.png


Šeit ir lapa ar CAS. Dažām lietām jums būs nepieciešams apiet likumu (?), piemēram, tīram etanolam tas ir nelegāls eiropā, bet vienkārši izmantojiet lētu degvīnu un destilējiet to :)
dažiem reaģentiem jums būs jāpierāda, ka jums pieder kāds uzņēmums.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Degvīnu, nedestilējot, var aizstāt ar citu spirtu (izopropilspirtu eksp).
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
paldies par informācijas pārpilnību
Man ir daži jautājumi,
1 - ja kāds izgatavo naftolilindolu, izmantojot kādu citu ceļu, šķiet, ka viņš var sākt arī 4. solī ( tas nozīmē, ka Al2O3 netraucē otrajai procedūrai, jo acīmredzot starp tām nav nekāda izstrādājuma).
2 - Kāds ir sagaidāmais iznākums salīdzinājumā ar tradicionālajām karsēšanas metodēm, jo īpaši attiecībā uz JWH-018, es domāju, vai to var veikt līdzīgā procedūrā kā adb-b, (ar nosacījumu, ka ir naftoilindols un, protams, 1-bromopentāns)(un dots karbonāts)?
3 - Vai reakcija norit gludi, ja 1-brom-5-fluor-pentāns tiek izmantots jebkurā no reakcijas metodēm ( MW vai karsēšana)?

Sveiki
 

jHRfi8rLii

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Vai jūs saņēmāt atbildi uz savu jautājumu? mani arī interesē.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
nav atvainojiet :(
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, es domāju, ka jā. Jums tas ir jāpalielina ne tik daudz. Labāk sākt ar nelielu jaudu, piemēram, 400-500 W.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
dārgie eksperti,
es kādu laiku nebiju aktīvs, jo manā situācijā un atrašanās vietā kaut kas mainījās.
Tagad es atrodos latīņamerikā (el salvadorā). Un es nekad nebiju domājis, ka kādā valstī ir tik grūti saņemt sūtījumus no ārzemēm. Es gribu zināt, vai kādam no šeit esošajiem ekspertiem un pirkšanas palīgiem varbūt ir pieredze, kā tas šeit notiek, un ceru, ka varbūt kāds var man palīdzēt, kā iegūt drošus integridentus neliela mēroga, iesācējiem draudzīgai kanabinoīdu sintēzei.
sveicieni
 
Top