BK-MDMA SINTĒZES VIENKĀRŠA UN ĀTRA METODE.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es tikai smejos, jo vienīgā vieglā lieta šajā gadījumā ir reakcijas, es paskatījos to pirmo cas#, un jā, es domāju, ka mēs to nozogam, TIKAI TĀPĀK, KĀ BREAKING BAD! Tagad es saprotu, labi! 🤷
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
2-brom-3,4-metilēndioksi propiofenons lielākajā daļā pasaules nav reglamentēts, ja vien nedzīvojat Floridā.
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Galīgais process no 500 g 2b3'4mp 390 g tīru brūnās kolas kristālu BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ķīmiskajā sintēzē jūs sakāt, ka ar 500 gramiem prekursora jūs iegūstat 490 gramus metilona hidrohlorīda, tagad jūs sakāt, ka ar 500 gramiem prekursora jūs iegūstat 390 gramus izkristalizēta metilona, tas ir, pārkristalizējot metilona hidrohlorīdu, jūs zaudējat 100 gramus metilona hidrohlorīda?
skatoties uz metilona kristālu fotoattēliem, tā krāsa ir piemaisījumu dēļ, jo tīrs metilons ir balts, kā jūs attīrītu šos brūni iekrāsotos metilona kristālus?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Izgatavota 2. partija, kvalitāte ir visaugstākā līmenī, testētāji deva tai priekšroku salīdzinājumā ar apritē esošajām mdma tabletēm.

Tomēr viena problēma ir tā, ka tika izmantoti 50 g 52190 un iegūti tikai 7 g galaprodukta. Iespējams, ka dcm šķīdumā izmantojām metilamīna hcl, kas sajaukts ar nātrija hidroksīdu, iespējams, izdalās pārāk daudz metilamīna gāzes. 40 % metilamīna šķīdums vēl ir ceļā, tāpēc iznākums līdz tam laikam varētu uzlaboties. Ekstrakciju no ūdens slāņa arī neesmu veicis, tāpēc tas arī izskaidro šo problēmu. Vai magnētiskā maisītāja izmantošana arī novestu pie sliktākas produkcijas?

Rediģēšana: Es arī beidzu pievienot HCl tieši DCM ar brīvās bāzes šķīdumu pēc žāvēšanas ar nātrija sulfātu. Vai DCM vajadzētu iztvaicēt ar vakuumu un pēc tam pievienot HCl ar acetonu, kā tas novedīs pie atšķirīga rezultāta, salīdzinot ar metodi, ko darīju līdz šim?

Vēl mani interesē, kā jūs veicat slāņu atdalīšanu ar spaiņiem? Es saprotu, ka ar mazāku daudzumu to var izdarīt ar dalāmo piltuvi, bet ar spaiņiem to izdarīt pareizi šķiet sarežģītāk.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mans draugs, es ceru, ka ar jums viss kārtībā, kāpēc jūs sakāt, ka izplūst tik daudz metilamīna gāzes? Saskaņā ar forumā aprakstīto ķīmisko sintēzi ir teikts, ka konteiners jāatver visas sintēzes laikā, tāpēc ir normāli, ka metilamīna gāzes izplūst, jo tas neietekmēs galaproduktu.
Paldies!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Vai kāds ir izmēģinājis šo sintēzi? Es baidos tērēt naudu par ķimikālijām un nesasniegt panākumus
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hei man ir problēmas ar to, lai mana brīvā bāze kļūtu dzidra , esmu to vairākas reizes mazgājis, izmantojot h20, joprojām nav dzidra / balta. Es pat esmu izmantojis h20 un cepamo sodu, joprojām nav dzidrs.

Vai kāds var sniegt man ieguldījumu.



Es arī izlaidu ūdens slāņa atdalīšanas posmu un nepievienoju etilacetātu.

Visbeidzot, vai magnija sulfāts tiek pievienots spainī, lai
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ja jūsu brīvā bāze jau ir vairākas reizes apsmidzināta ar ūdeni un arī ar bikarbonātu, mierīgi turpiniet sālīt savu brīvo bāzi, nav pilnīgi nepieciešams, lai tā paliktu nevainojami balta, ja ar visām jūsu mazgāšanas reizēm tām joprojām ir tumšāka krāsa, iespējams, kļūda nav Tā ir tīrīšanas fāze, iespējams, ne viss tās prekursors ir reaģējis un ir palikušas piemaisījumu pēdas, bet vēlāk pārkristalizēšanas fāzē tā atrisinās šo problēmu. Ejiet uz priekšu, neiedziļinieties šajā sīkumā.
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Arī cik ml hci un acetona ir nepieciešams bāzēm. Es saprotu, ka mēs pievienojam, līdz bāzei ir ph 5, bet vai acetons ir 250ml & hci 250ml ? Vai hci ir 350ml un acetons 150ml?
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ko nozīmē bikarbonāts ? Kā lietot terminu bikarbonāts .

"iespējams, ne viss prekursors ir reaģējis, un ir dažas piemaisījumu pēdas".

Ja tas tā ir, man būtu jāļauj dcm un presscor ilgāk sajaukties ar 40 % metilamīna šķīdumu?
 

bababy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds var uzņemt videoklipu par šo tēmu?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Es tikko saņēmu 1 kg prekursora (CAS: 52190-28-0) 2-brom-3′,4′-(metilēndioksi)propiofenona no Ķīnas piegādātāja.
Es samaksāju 280 dolārus par 1 kg ar iekļautu piegādi, no 25 kg es maksāju 200 dolārus par kg ar iekļautu piegādi, tas ir dārgs prekursors, tīrība ir 99 %, krāsa ir brūna, un formāts ir mazi akmentiņi un pulveris.
tam ir spēcīga smarža (es nezinu, kāda tieši, bet tā nav slikta smarža) formāts arī atgādina brūno cukuru.
 

Attachments

  • SMmL4G9Z5f.jpeg
    SMmL4G9Z5f.jpeg
    5.6 MB · Views: 435

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
šis prekursors, ko sūta Ķīnas pārdevējs, ir netīrs, iekšpusē ir pārāk daudz broma ...... šim prekursoram jābūt skaistā baltā kristāla formā, bet tas ir netīrs pulveris.....
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
RewlBrtfLY
 

Attachments

  • LwfmuPeCdk.jpeg
    LwfmuPeCdk.jpeg
    6.3 MB · Views: 496

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Es sāku ar 10 gramiem prekursora (CAS 52190-28-0), ko izšķīdināju ar 50 ml DCM, tad ar roku ar karoti labi samaisīju, līdz prekursors bija kārtīgi izšķīdis, tad izšķīdinātajam prekursoram pievienoju 20 ml metilamīna 40% ūdens šķīduma un ļoti īsā laikā pēc samaisīšanas ar roku ar karoti izveidojās 2 slāņi, Ar pipetes palīdzību atdalīju ūdens slāni no bāzes un pievienoju 6 ml etilacetāta ūdens slānim, pēc īsa sajaukšanas laika atkal pievienoju bāzei ūdens slāni, ko sajaucu ar etilacetātu, pēc tam bāzei pievienoju 10 ml ūdens, lai to izskalotu, un maisīju, līdz izveidojās 2 slāņi, bet pirms ūdens pievienošanas arī izveidojās 2 slāņi, pēc ūdens slāņa noņemšanas no bāzes pievienoju 2 gramus magnija sulfāta un ļāvu tai kādu laiku nožūt, tad pārbaudīju pH, un tas bija 7, tad es pagatavoju 9 ml 35-38 % laboratorijas sālsskābes šķīduma ar 1 ml acetona un labi samaisīju, tad es pievienoju šķīdumu pilienu pa pilienam bāzei un katru reizi pārbaudīju pH, un tas joprojām bija 7, un tad es pievienoju nedaudz vairāk šķīduma, un pH bija mazāks par 1, tā vietā tam vajadzētu būt 5,5. Kopumā es pievienoju apmēram 5 ml šķīduma, un es pārsniedzu daudzumu, tad es paņēmu filtrpapīru, filtrēju to un it kā atstāju metilona hidrohlorīdu sausu, tad es veicu metilona pretnarkotiku testu un, manuprāt, tas nebija pozitīvs, nezinu.
 
View previous replies…

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Jūsu iegūtais rezultāts atbilst manam, pārkristalizēšana palīdzētu iegūt labāku izskatu un novērstu lieko HCl. Ja neesat pārliecināts, vai tas ir psihoaktīvs un/vai drošs, mēģiniet iegūt laboratorijas žurku un aprēķināt mg/kg.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
bet jūs varat novērtēt narkotiku testa krāsu, šķiet, ka tā nav sarkana, kā norādīts metilonam pozitīvam, drīzāk brūna.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Sarkanā? Es redzu, ka jums vajadzīga tikai brūna krāsa, un jūs to esat ieguvuši.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Ja viņš izgatavo kristālu, viņš zaudē daudz produkta, un ir ļoti grūti nomazgāt to netīro sūdu, lai iegūtu skaistu stiklu.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Tagad man būs jāgaida vairākas dienas, līdz izveidosies kristāli.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
normāli ir 1 diena, lai izgatavotu kristālu
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Arī es uzskatu, ka mans ķīmiskais prekursors (CAS: 52190-28-0) ir netīrs un netīrs.
Saskaņā ar Ķīnas piegādātāja apgalvojumu tā tīrība ir 99 %, bet es domāju, ka viņš mani maldina, kā es to varu zināt, proti, lūgt viņam kādu laboratorijas dokumentu, kurā viņš ziņo, ka minētajam ķīmiskajam prekursoram ir šāds tīrības procents.
 

acidtobase125

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, heineken vai es varu, lūdzu, saņemt no jums kontaktu uz kādu drošu šifrētu ziņnesi, lai es varētu jums uzrakstīt uz pv ?
 
Top