BK-MDMA SINTĒZES VIENKĀRŠA UN ĀTRA METODE.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Galīgais process no 500 g 2b3'4mp 390 g tīru brūnās kolas kristālu BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Tai ir šāda brūna krāsa, jo tajā ir daudz piemaisījumu, vai ne? tad kā tad rīkoties, lai atdalītu piemaisījumus.
jo parasti tīrs BK-MDMA ir balts vai gandrīz balts kristālisks pulveris.
paldies!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mans draugs, vai jūs būtu tik laipns aprakstīt laboratorijas aprīkojumu un reaģentus, kas nepieciešami minētajā ķīmiskajā sintēzē?
Paldies!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Lasot rakstu no sākuma, var redzēt, ka nav izmantots dārgs laboratorijas aprīkojums, tikai plastmasas spaiņi un elektriskā urbjmašīna, nepieciešamie prekursori un ķīmiskie reaģenti, nekādi stikla trauki un nekas cits.
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Amigo, Vai jūs pats veicāt sintēzi, vai ņēmāt informāciju no interneta?
un cik daudz es varu iegūt no 1 kg CAS; 52190-28-0 BK MDMA?
gracias!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mans draugs, kādu BK-MDMA iznākumu un tīrības pakāpi procentos jūs ieguvāt ķīmiskajā sintēzē?
Un vai jūs zināt, kāda ir BK-MDMA vairumtirdzniecības cena par kilogramu Eiropas tirgū, jo es domāju to ražot lielos apjomos, bet vispirms man ir jāzina, vai tas ir rentabli pēc ķīmiskās sintēzes ķīmisko reaģentu iegādes.
Atvainojiet, ka uzdodu tik daudz jautājumu, bet es esmu iesācējs un man ir nepieciešams mācīties no tādiem ekspertiem kā jūs.
paldies!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ja tas ir ļoti ienesīgs, tāpat kā lielākā daļa šo vielu, prekursors parasti ir ļoti, ļoti lēts, un kopējās ražošanas izmaksas ir smieklīgas salīdzinājumā ar ieguvumu, ko tas rada. pašreizējā cena uz ielas ir tāda pati bkmdma kā mdma (4000 eiro par kg mdma un bkmdma).
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Kāds ir BK-MDMA iznākums, ko esat ieguvis ķīmiskajā sintēzē, un BK-MDMA tīrības procents?
Runājot par BK-MDMA cenu par kilogramu, jūs domājat vairumtirdzniecības cenu, vai ne? (4000 EURO), jo es nedomāju, ka to pārdod par cenu, kas mazāka par 10 EURO par gramu, tāpēc izplatīšanas cena uz ielas būtu vismaz 10000 EURO par kg.
paldies!!
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Acidosis Liels paldies par jūsu sintēzes ieguldījumu forumā. Es to izmēģināšu; noteikti. Jūs rakstāt, ka "prekursors ir ļoti, ļoti lēts". Vai varu pajautāt, cik maksājat par 1 kg, un, ja nav privātuma konflikta, vai varat pastāstīt, kas ir jūsu piegādātājs? Thx
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
alibaba ir vairāki pārdevēji, kas piedāvā prekursoru, bet tas nav lēts, ja vien es nezinu, ko jums nozīmē "lēts", viņi man ir piedāvājuši šo vielu par vairāk nekā 150 EURO par kg.
Tas ir tikai prekursors, tad arī sintēzē izmantotie ķīmiskie reaģenti maksā naudu.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Jā, es esmu informēts par to, arī jūs varat pārbaudīt ķīmijas grāmatu. Taču ir vēl viens būtisks aspekts, kas jāņem vērā. Vai jūs vaicājāt, kā viņi to marķē? Nav jēgas pasūtīt Ķīnā, un tas tiek konfiscēts muitā.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Viņi man teica, lai par to neuztraucos, viņi esot ķīmisko vielu kontrabandas eksperti.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
150usd par kilogramu ir viltota ...minimun cena Ķīnā 1kg 52910-28-0 ir 350usd, vairumā 200usd un pēdējā jūs maksājat tak uz robežas.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Man ir zināmas šaubas par BK-MDMA ķīmisko sintēzi.
Kādam procentuālajam daudzumam vajadzētu būt dihlormetānam, metilamīnam, etilacetātam, magnija sulfātam, metilona hlorhidrātam un acetonam?
paldies!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Atkarībā no prekursora daudzuma, daudzumi tiks pielāgoti jūsu procesam, bet 1kj prekursora būs nepieciešami 2,5 litri DCM un 500ml eilacetāta ekstrakcijai. Pievieno sauju magnija sulfāta, to nav nepieciešams nosvērt, un hcl pievieno bāzei, līdz tiek sasniegts ph 5. HCL pārkristalizāciju veiks tā, kā vienmēr 1 g HCL pievieno 1,5 ml acetona un 1 ml ūdens šķīduma, līdz tas pilnībā izšķīst un pārkristalizācijas veidnē.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Es nerunāju par daudzumu, kas jāievieto,es domāju, kādai jābūt katras ķīmiskās vielas procentuālajai koncentrācijai.
Katrai ķīmiskajai vielai ir procentuālā daļa, piemēram, sērskābe 98% vai cita procentuālā daļa.
Man jāzina šis procentuālais daudzums, lai iegādātos ķīmiskos reaģentus ar tādu pašu procentuālo daudzumu.
paldies!!
 
Last edited:

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Visiem reaģentiem jābūt pēc iespējas augstākas koncentrācijas un tīrības, kā arī tehniskās laboratorijas kvalitātes, izņemot, piemēram, sālsskābi, kurai jābūt 32-36-38%.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mans draugs, man ir izdevies atrast piegādātājus visiem ķīmiskajiem reaģentiem, izņemot metilamīnu (CAS; 74-89-5), jo es jautāju Ķīnas piegādātājiem, un viņi man teica, ka minēto ķīmisko vielu Ķīnā ir aizliegts pārdot, varbūt es zinu, kur jūs to dabūjāt?
Esmu arī pārbaudījis reaģentu cenas, un nav tā, ka tie būtu lēti, tāpēc šaubos, vai būs izdevīgi ražot BK-MDMA un pēc tam to tālāk pārdot izplatītājiem vairumtirdzniecībā.
Kad es dabūšu reaģentus un iekārtas BK-MDMA ķīmiskai sintēzei, vai jūs varētu man sniegt norādījumus, jo es nekad iepriekš to neesmu darījis un baidos iztērēt naudu par reaģentiem un gūt neveiksmi.
paldies!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Protams, brālis... bet jums ir metilamīns 40% ūdens un hcl formā Eiropā, un metilamīns hcl nitrochemist.com un 40% vairāk veikalā tiešsaistē Polijā, un vipchemical.pl.
Sveiki.
Kad jums ir visi reaģenti sazinieties ar mani .IS ļoti lēti izgatavoti bk mdma, kopējā cena 1kg kristāla gatavs ir 400 € pero.
kg, pēdējā jūs varat iegādāties 1kg līdz 4000 € Minimun par kg dārga!!!
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Izgatavota 2. partija, kvalitāte ir visaugstākā līmenī, testētāji deva tai priekšroku salīdzinājumā ar apritē esošajām mdma tabletēm.

Tomēr viena problēma ir tā, ka tika izmantoti 50 g 52190 un iegūti tikai 7 g galaprodukta. Iespējams, ka dcm šķīdumā izmantojām metilamīna hcl, kas sajaukts ar nātrija hidroksīdu, iespējams, izdalās pārāk daudz metilamīna gāzes. 40 % metilamīna šķīdums vēl ir ceļā, tāpēc iznākums līdz tam laikam varētu uzlaboties. Ekstrakciju no ūdens slāņa arī neesmu veicis, tāpēc tas arī izskaidro šo problēmu. Vai magnētiskā maisītāja izmantošana arī novestu pie sliktākas produkcijas?

Rediģēšana: Es arī beidzu pievienot HCl tieši DCM ar brīvās bāzes šķīdumu pēc žāvēšanas ar nātrija sulfātu. Vai DCM vajadzētu iztvaicēt ar vakuumu un pēc tam pievienot HCl ar acetonu, kā tas novedīs pie atšķirīga rezultāta, salīdzinot ar metodi, ko darīju līdz šim?

Vēl mani interesē, kā jūs veicat slāņu atdalīšanu ar spaiņiem? Es saprotu, ka ar mazāku daudzumu to var izdarīt ar dalāmo piltuvi, bet ar spaiņiem to izdarīt pareizi šķiet sarežģītāk.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mans draugs, es ceru, ka ar jums viss kārtībā, kāpēc jūs sakāt, ka izplūst tik daudz metilamīna gāzes? Saskaņā ar forumā aprakstīto ķīmisko sintēzi ir teikts, ka konteiners jāatver visas sintēzes laikā, tāpēc ir normāli, ka metilamīna gāzes izplūst, jo tas neietekmēs galaproduktu.
Paldies!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
mans draugs jūsu raža palielinājās? Vai no 50 g CAS 52190-28-0 jūs ieguvāt 7 g gala produkta (pulvera vai kristālu)?
Paldies!!
 
Top