Amfetamino sintezė iš P2NP naudojant NaBH4/CuCl2 iš vieno puodo (1 kg skalė)

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
ir ką manote apie AcoH pridėjimą baigus reakciją. kai kuriuose receptuose rašoma apie pridėjimą ...

Nežinau, nesu apie tai skaitęs.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
manau, kad aš irgi esu kvailas... štai kas yra ekstrakcija - tai perkėlimas iš vienos fazės į kitą. šiuo atveju iš vandens fazės į nepolinio tirpiklio fazę. štai kodėl čia neatliekama IPA ekstrakcija, nes ipa susimaišo su vandeniu ir mums tik praskiedžia tirpalą... ar tai negerai?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
kalbama apie NABH4 gesinimą pridedant 50 % acto rūgšties arba druskos rūgšties
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tada iš vandens fazės išgaunate "laisvąją bazę", o vandens fazės neekstrahuojate. Tai buvo nelogiška.

IPA buvo išgarinta instrukcijoje, o aliejus išeina. Manau, kad aliejus su vandeniu.
Kodėl instrukcijose naudojate IPA @William Dampier?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Q
Gana, iš tiesų, taip, pone. tiesiog kalbos nesklandumas.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
jie taip pat naudoja IPA originaliam paruošimui. kodėl, neturiu supratimo. dauguma mano, kad vis tiek geriau atlikti nepolinę ekstrakciją.ORaS5t6oNv
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Taip, gali būti, buvau ar vis dar esu šiek tiek susipainiojęs, bet "išgauti" turi reikšmę ką nors ištraukti, ką nors išgauti arba ką nors išimti. Bet ir receptuose klaidina, kad ekstrahuojama vandeninė fazė, deja, nežinau tikslaus angliško termino ir kaip jis vartojamas.
Jei palyginsiu su Al/Hg variantu, kur, pridėjus šarmų, taip pat ekstrahuojame laisvąją bazę, IPA taip pat yra vandeniniame sluoksnyje, tačiau čia mes džioviname virš MgSO4 šaldiklyje ir ekstrakcijai naudojame petroleterį, kurį vėliau išgariname. Gali būti, kad procedūra skiriasi dėl didelio mastelio, nes etapai atsiperka tik laboratoriniu mastu. Galbūt ekspertai galėtų mums atsakyti į šį klausimą. Tačiau jei čia neturėtų vykti džiovinimas, bet kuriuo atveju reikia registruoti išeigos nuostolius dėl esančio vandens.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Kas iki . Šiandien atlikau nedidelį bandymą. 25g p2e.g. refliukso metu švelniai padidinau CuCl2 vertę ir temperatūrą 2 laipsniais .. gavau tokį gražų aliejų. deja, su savimi neturėjau distiliatoriaus ir bandymai buvo atliekami lauke. Manau, kad užtenka dar šiek tiek patrinti ir bus tobulas. didelis našumas atrodo. subtilus, bet savitas kvapas
VakDdFiftq
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Turiu klausimą: ar skiriasi galia atliekant su p2np ir su bmk?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Turiu dar vieną klausimą, ar kaskadinė absorbcija, sudaryta iš buferio ir dviejų Dreschlio ploviklių, pripildytų 10 proc. šarmo tirpalo, galės pašalinti reakcijos metu skleidžiamą kvapą? viskas, žinoma, iš anksto prijungta prie radiatoriaus. schema turėtų atrodyti maždaug taip. mėlyna žarna, vedanti iš aušintuvo į buferį, prijungta prie nipelio. tada ji eina į buchnerio kolbą, kurioje yra 10 % šarmo tirpalas, šoninis kolbos išėjimas sujungtas su žarna, kuri įvedama į kitą tokią pat kolbą su tuo pačiu tirpalu, ir galiausiai sumontuota žarna, kuri jungiama su anglies filtru ir ventiliatoriumi.
L4hSX7txPv
 
Last edited by a moderator:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18


Visa tai atrodo labai gremėzdiška.

Galbūt paprasčiau būtų sistema su galingu ekstraktoriumi, anglies filtru ir, jei įmanoma, tarpiniu ozono filtru, kuris išvalytų išleidžiamą orą ir išeitų švarus, be kvapų.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
ši sistema labai gerai veikia su bromavimu, tačiau neturiu pakankamai žinių, kad galėčiau teigti, jog ji gali su juo susidoroti... todėl mano klausimas adresuotas čia...
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Ar 500 ml/min dozavimo peristalinis siurblys susidoros su 500 mm ilgio striukės grįžtamuoju kondensatoriumi poreikiu? yra problema dėl prieigos prie vandentiekio vandens, todėl teirautis....
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
įpylus 25% NaOh tirpalo, fazių atsiskyrimas, įpyliau 1/3 dcm vandeninio tirpalo tūrio. mano klausimas, kokioje temperatūroje turėčiau distiliuoti? mano nuomone, be laisvosios bazės, šiame tirpale dar yra vandens, IPA ir dcm, ar aš teisus? tada distiliuoti ok 83 laipsnių temperatūroje?tirpalas pradeda virti kažkur apie 50 laipsnių, iki kokios temperatūros jį reikėtų pakelti?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Koks reakcijos kvapas ir kodėl jis sklinda iš refliukso radiatoriaus?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kur instrukcijose kas nors distiliuojama?

Edit: atsiprašau už šlamštą
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
ponai, visa tai perskaitęs ir pats darydamas susipainiojau... būtent pridėjus cucl2 po kurio laiko man susidaro du sluoksniai, kodėl?

Prieš pridedant šarmo, man susidaro du sluoksniai. pridėjus aliejus tarsi susimaišė su viršutiniu sluoksniu.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

pamiršote juos išardyti po to, kai turėjote du sluoksnius
 
Top