Amfetamino sintezė iš P2NP naudojant NaBH4/CuCl2 iš vieno puodo (1 kg skalė)

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Tai turėtų įtakos išeigai, natrio borohidridas sukuria egzoterminę reakciją ir taip veikia.
Galite pabandyti palaikyti pastovią maždaug 60c temperatūrą, kol pridedate p2np, bet tai gali būti gana sunku.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Galvojau, gal ištirpinti pradinę medžiagą IPA ir lėtai lašinti ją į reakcijos indą naudojant SEP piltuvėlį. Ar tai kaip nors neigiamai paveiktų?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Šiandien atlikau antrąjį bandymą, ir šį kartą viskas pavyko daug sklandžiau.



Kaip matote paveikslėlyje,

Kairėje turite "vandens sluoksnį" po ekstrakcijos su 25 % NaOH, o dešinėje - amfetamino aliejų, laisvąją bazę, a-aliejų, kaip tik norite jį pavadinti.

Vandenilio kolboje matote apie 5 ml A-orolio, kurio nepavyko išgauti, sumaišiau vandeninį sluoksnį su IPA ir ištraukiau ipa sluoksnį, deja, mano naminis distiliatorius nepasiteisino, per daug sujungimų, kuriuos reikia sutepti, ir per daug šurmulio, mano nuomone, neverta papildomai stengtis dėl kelių papildomų ml.

Vėliau reikės investuoti į rotovapą.

Amfetamino aliejus buvo valomas tris kartus per Buchnerio piltuvą ir kiekvieną kartą per švarius filtrus.

Praneškite man, ką manote.

Geriausi linkėjimai
 
Last edited by a moderator:

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Kai turiu distiliuoti IPA vakuume, kokia turėtų būti temperatūra? Ir ką ca daryti, kad optimizuotumėte rezultatus neišdžiovindami acetono?
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Jei noriu jį išgarinti, ar turiu jį virinti, ar tik palikti ilgesniam laikui. Kai turiu jį virinti, kokią temperatūrą turiu naudoti?
Antra, kai noriu tiksliai laikytis vaizdo įraše pateikto aprašymo, kiek NaOH man reikia? 2 litrai 25 % NaOH tirpalo su 500 g NaOH 250 g P2NP?
 
View previous replies…

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
O.K. atsiskirti nuo destiliacijos vandens, ar už ką dekanas starkis? Noriu įsigyti nedidelį membraninį laboratorinį vakuuminį siurblį, kurio siurbimo energija 5,5-6 l. Ar to pakanka 10 l indui? Taip pat turiu intensyvų kondensatorių.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dean stark yra tam, kad galėtumėte prijungti vakuuminį siurblį prie vertikalaus kondensatoriaus viršaus ir jūsų kondensatas kristų žemyn, kad būtų surenkamas, Su įprastu distiliaciniu kondensatoriumi, kuris yra horizontaliai, tokiu būdu negalite prijungti vakuumo, nes užtvindytumėte vakuuminę liniją.
Galite pabandyti siurblį, manau, nepakenks
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Taip, aš turiu tam vakuuminį imtuvą ir vadovausiuosi klasikine vakuuminio distiliavimo aparato architektūra, bet be Woulfsche kolbos, o tik su vakuumo matuokliu tiesiai prie siurblio.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Ar teoriškai įmanoma tai sėkmingai atlikti naudojant 55 galonų statinę su viršutine maišykle kaip reaktorių?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Jei skirtumėte laiko ir perskaitytumėte šią temą, pamatytumėte, kad šis klausimas buvo užduotas daugybę kartų skirtingu mastu, o klausimas išlieka tas pats.

Ieškokite, ir rasite.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Ačiū už patarimą, O aš slinkdamas per visus 27 puslapius radau m bet kokių vertingų patarimų pakeliui. Man tik įdomu, ar kas nors yra išbandęs šį metodą ir kiek tai paveiktų išeigą? Lyginant su reaktoriumi.
Ir ar yra kokių nors patarimų iš tų, kurie tai bandė.
Ačiū

"Alchemikai, ieškodami aukso, rado daug kitų vertingesnių dalykų"
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Ką naudojote aušinimo sistemai?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ledo vandens vonia arba šalto vandens srauto striukė reaktoriaus partijai.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Ei, vaikinai, reikia jūsų pagalbos asap Ar yra kuo nors, kuo galima pakeisti CuCl2, kas būtų lengvai prieinama?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
CuCl2 yra toks pat prieinamas, koks tik gali būti
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Kur galite jį gauti skubos tvarka? Ar yra koks nors vidaus naudojimo būdas? tikrai neturiu laiko laukti siuntinio.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jį galite pasigaminti trumpuoju pranešimu su vario sulfatu elektrolizės būdu su švino elektrodu.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, jau kurį laiką skaitau šio forumo?temą ir noriu kiekvieno šioje temoje paklausti, kuris sintezės punktas jam yra sunkiausias / svarbiausias ir į kokias detales kiekvienas turėtų atkreipti dėmesį?

Ir vaizdo įraše nėra tiksliai parodyta, Ar sintezei geriau naudoti grįžtamąjį kondensatorių?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Šioje sintezėje nė viena dalis nėra sudėtinga, tereikia būti atsargiems, kad neįvyktų nelaimingų atsitikimų.

Man jų pasitaikė ir apie juos parašiau čia, šioje temoje, kad kiti žmonės nedarytų to paties.

Taip, reikia naudoti grįžtamąjį kondensatorių.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Būtent! Galite praleisti refliuksą, bet prarasite kokybę ir, manau, susidarys tam tikri šalutiniai produktai. Ar kas nors rado variantą, kuriame formuojasi daugiau euforinio poveikio?
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Perskaičiau apie problemas, susijusias su grynosios laisvosios bazės saugojimu, per porą kartų jos reaguoja. Ką reikia daryti, kad ji būtų saugoma tinkamai? Ar man reikia ekssikatoriaus?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dėl kokios priežasties jums reikia jį saugoti?

Taip, laikui bėgant degeneruoja. Idealiausia būtų laikyti vakuuminėje talpykloje, laikomoje šaldytuve.
 
Top