Metamfetaminas iš efedrino naudojant jodą ir raudonąjį P

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Labai išsamus paaiškinimas, chemike, dabar turiu 57% vandenilio rūgšties, raudonojo fosforo, jodo, pseudoefedrino hidrochlorido ir distiliuoto vandens. Ar galite man pasakyti pridėjimo santykį, refliukso temperatūrą ir laiką?
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Nesuprantu, kodėl taip, aš tik klausiu, nes geresnis būdas man visada bus E+P+H3PO4 85%<+... ir kaitinti iki 110C ir pradėti palaipsniui mažinti I, atsižvelgiant į E kiekį reakcijoje, iš esmės, kai aš filtruoju reakciją į talpyklą su toluenu arba ksilenu ir pridedu mišinio NaOh su vandeniu, kad turėčiau tą pačią švarią laisvąją bazę, kurią galiu išfiltruoti iš sauso NaOh, kuris puikiai absorbuoja visas priemaišas po 2-3 kartų pridėjus mišinio HCl 32%<<+ su vandeniu kiekvieną kartą pakratyti ir atskirti mažesnę dalį, kad galėčiau padaryti gražesnį produktą be rekristalizacijos, bet, vaikinai, aš nenoriu, kad atrodyčiau kaip geriausias protingas žmogus pasaulyje, tik paklausiau, kodėl taip sudėtinga, nes niekada nebandžiau kito metodo, kurį aš žinau. 🙃 taika 🤘
 

fruithuntr

Don't buy from me
Member
Joined
May 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
taigi mums net nereikia refliukso kondensatoriaus ir galime virti tik pusantros valandos, o ne 24 valandas? kodėl vaizdo įrašas įkeltas, jei virimo laikas neteisingas, o jis ne refliuksuoja? ar tai išvis veiks? kodėl įdėti klaidingą informaciją, ar galime gauti geresnį metodą, kad šis vaikinas vaizdo įraše , kaip mes galime padaryti reakciją su refliuksu mažoms partijoms naudojant otp produktus arba kaip etis vaizdo įraše sako, kad mums net nereikia refliukso, esu labai supainiotas, kodėl administratorius leistų tokį šūdiną vaizdo įrašą naudoti šioje svetainėje
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Jūs turite daug kritikos su daugybe klausimų ! Jei galite padaryti geriau? Pažiūrėkime jūsų vaizdo įrašą!
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Ei, vyruti, atsiprašau, kad tik jūs negalvojate apie mane nėra blogai, aš esu tikrai draugiškas žmogus ir smalsus, bet aš noriu žinoti, kodėl taip, kad sudėtinga ir ilgiau ir kodėl naudojama tiek daug jodo ir dirba su hipofosforo rūgštimi, aš noriu būti padaryti kai mano vaizdo įrašą tik dėl nuomonių iš kitų žmonių su šiuo hobiu, bet aš esu paranojiškas rašyti į eterį 😶‍🌫️ ramybė 🤘
 

bigclit

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ar kas nors gali man duoti nuorodą į vieno puodo metodą, kur galėčiau gauti visas medžiagas asmeniškai. Idc, jei galų gale turėsiu tik šiek tiek nešvaraus metamfetamino, tiesiog ieškau projekto, kol žmona savaitgalį bus išvykusi iš miesto.
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Duuuuude prašau, nedarykite to, tikrai egzistuoja daug geresnių metodų, ką galite išmokti patys, vien dėl pagarbos maisto ruošimui 🫠
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Neturiu galimybės gauti bet kokios formos efedrino, kokia yra jo alternatyva? Ar žinote kitą metodą, praneškite man
 

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
priklausomai nuo to, kur gyvenate, galite jį susintetinti, išgauti iš augalų arba nusipirkti nereceptinių / receptinių vaistų pavidalu
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Išbandžiau visus metodus Ne iš vaisto, o ne iš augalo Neturiu prieigos prie bet kokios rūšies efedrino
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
čia sakoma raceminis arba sintetinis efedrinas. Ar vietoj to galime vartoti Psodoefedrinas?
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ar kas nors gali atsakyti į šį klausimą?
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Kiek tyrinėjau, manau, kad šiai reakcijai sėkmingai tinka efedrinas arba pseudoefedrinas hidrochlorido druskos pavidalu. Tačiau galutinės informacijos vis dar nepavyko rasti.
 

picture5757

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 14, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, pone.
Ačiū.

Turiu klausimą.

Kodėl jis yra miltelių, o ne kristalų pavidalo?

Koks yra galutinio produkto grynumas?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, nes tai raceminis metamfetaminas.
Jo grynumas nebuvo įvertintas analitinėje laboratorijoje.
 

picture5757

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 14, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dėkojame jums, pone.
Ar vaizdo metodai ir maskvos maršrutai yra tokie patys?
 
Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
DCM / dichlormetanas / metileno chloridas (tas pats), reaguodamas su antriniais aminais, sudaro vienodą kiekį chlormetilchloridų ir iminio chloridų. Šie gali reaguoti su likusiais aminais, bla bla bla bla. Greitis, kuriuo tai vyksta, priklauso nuo amino, aš tiesiog vengiu naudoti DCM kaip tirpiklį, kai dirbu su bet kokios rūšies aminais.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Tai milteliai, nes juos tereikia perkristalizuoti. Tačiau tai tas pats: jei milteliai yra visiškai gryni, o rekristalizacija atliekama tik estetiniais tikslais (kaip jie atrodo), tuomet juos tiesiog reikia ištirpinti ir lėtai išgarinti. Lėtas garinimas reiškia didesnius kristalus; greitas garinimas reiškia mažus kristalus, kurie gali atrodyti kaip milteliai. Rekristalizavimas paprastai paliekamas nuošalyje ir tiesiog manoma, kad jis bus atliktas, jei asmuo to nori, nes tai gali būti labai asmeniškas baigiamasis etapas.

Jei rekristalizacija atliekama gryninimo tikslais, tai ištirpinus reikėtų karštai filtruoti, po to lėtai garinti, paprastai visos molekulės mieliau renkasi sudaryti savo gardelę su panašiomis molekulėmis. Tai reiškia, kad viskas, ką bandoma pašalinti, bus kristalo išorėje, o ne viduje.
 

222mario

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Esu čia visiškas naujokas , ar kas nors galėtų man padėti su gamyba ?
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Kiek ml turėtų būti stiklinis balionėlis ir koks turėtų būti grįžtamasis kondensatorius? Ar galite atsakyti?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Apie kokį balioną kalbate? Standartinis Allihn grįžtamasis kondensatorius, vidutinio dydžio.
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Sąraše yra NH4Cl ir H2SO4. Kur tiksliai jie naudojami sintezėje? Ačiū už atsakymą.
 
Top