Amfetamino sintezė iš P2NP per Al/Hg (vaizdo įrašas)

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Galima naudoti ir kitų tipų kondensatorius, tačiau šiai reakcijai geriausiai tinka Allihn kondensatorius
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
qnW2G8c.gif


Pirmą kartą ir tai išėjo. Ką manote?
 

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
Woww congratz man
Prašau papasakoti, kaip viskas vyksta, naudojami kiekiai, reakcijos laikas, naudojami laboratorijos / namų įrankiai
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Viską jau turite pagrindiniame pranešime, tereikia atlikti šiuos veiksmus. Turėjau keletą nesėkmių, kai kolboje gaminau mišinį su aliuminiu ir 1-fenil-2-nitropropenu ir kt. Reakcija buvo gana audringa, tai buvo mano pirmoji patirtis su chemija ir, tiesą sakant, ji mane šiek tiek išgąsdino. Medžiaga liko labai kieta, kai bandžiau ją praleisti per sietelį. Pasvėriau ją ir gavau 55 % pagrindinės medžiagos išeigą.

Tačiau šįvakar paliksiu ją vėdintis ir rytoj vėl pasversiu, kad įsitikinčiau, ar našumas išliko toks pat kaip anksčiau.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Kiek šiuo metodu būtų galima padidinti gamybą nepakenkiant našumui 60-70 %?

Kokios įrangos reikėtų? Norėčiau padidinti gamybą iki mažiausiai 50 g per virimą.

Ar visų komponentų mastelis yra vienodas?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Produktas atrodo gana švarus, priimkite mano sveikinimus. Su kokiais iššūkiais susidūrėte? Galbūt kyla kokių nors klausimų?
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
70 % yra geras išeiga
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Iššūkis kaip toks buvo žengti pirmąjį žingsnį. Tada viskas eina gerai. Nors reakcija, kai turinį supilame į aliuminio amalgramą, turiu prisipažinti, mane šiek tiek gąsdina.

Toliau darysiu dar porą sintezių su šiomis proporcijomis ir kiekiais, kad pasipraktikuočiau.

Truputį aukščiau savo įrašo uždaviau porą klausimų.

Kiek būtų galima padidinti gamybą taikant šį metodą, kad nenukentėtų našumas 60-70 %?

Kokios įrangos reikėtų? Norėčiau padidinti gamybą iki mažiausiai 50 g per virimą.

Ar visų komponentų mastelis yra vienodas?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Taip, sveikiname su sinteze!
padidinkite reakcijos kolbą ir tinkamai kontroliuokite temperatūrą
kaip anksčiau sakė @William Dampier
 
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Neturiu daug patirties, bet 20 l kolbą ir kiekius naudoti x10. Ar nebus šiek tiek sudėtinga tvarkyti rankiniu būdu?

Ką reikėtų daryti? Rotacinis garintuvas ledinio vandens vonioje?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ledinio vandens vonelė ir viršutinė maišyklė. Parodžiau pavyzdį, iš pradžių galite atlikti 100 g ir palaipsniui didinti savo sintezę, kad išvengtumėte reagentų sugadinimo.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ar galiu vietoj šarminio vandens naudoti distiliuotą vandenį?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Tai acto rūgšties, p2np ir IPA mišinys, bet iš to atsirado spalva, kodėl?
Žinant, kad p2np buvo laikomas šaldiklyje? Ką manote apie šį mišinį?
 

Attachments

  • ziEgbxtnj5.png
    ziEgbxtnj5.png
    240.7 KB · Views: 340
  • C0iu8PEYdA.png
    C0iu8PEYdA.png
    346.6 KB · Views: 379

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
p2np nekokybiškas arba supainiotas su kitais reagentais
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Galvojau, koks yra tinkamas gyvsidabrio nitrato kiekis amalgamacijai. Neturiu gyvsidabrio nitrato arba chlorido, todėl turiu naudoti azoto rūgšties metodą, tačiau vaizdo įraše nurodytas gyvsidabrio nitrato kiekis, skirtas gyvsidabrio nitrato sintezei, yra 5 ml, o tai sudaro apie 25 % termometro gyvsidabrio kiekio.

Vaizdo įraše, kuriame naudojama jau pagaminta sausa gyvsidabrio nitratas, pateikiama 0,1 g gyvsidabrio nitrato. Tai atitinka maždaug 62 mg gyvsidabrio. Gyvsidabrio nitrato / termometro vaizdo įraše siūloma naudoti 1/4 viso kiekio (5 ml iš 20 ml), t. y. mažiausiai 250 mg gyvsidabrio, jei termometre yra 1 g gyvsidabrio (paprastai gyvsidabrio kiekis nurodomas nuo 0,6 iki 3 g). Tai gana didelis skirtumas (X4).
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Kitas klausimas. Ar galima `persistengti` amalgamuojant, pvz. naudojant per daug gyvsidabrio nitrato? Bandžiau gaminti amalgamą, bet ji kažkaip suiro, viskas įvyko labai greitai, greičiau nei per 15 minučių, ir didžioji dalis mano folijos virto dumblu. Ar yra patarimų, kaip nustatyti tinkamą laiką ir kaip sulėtinti reakciją? Atsiprašau, jei tai labai akivaizdu, bet man vis tiek pavyko suklysti, net jei stebėjau tokius požymius kaip burbuliukai ir pan.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sveiki, Pattonai, tam tikra prasme taip, nes iš tikrųjų nurodėte Al:Hg santykį 1300:1, kuris maždaug atitinka vaizdo įraše pateiktą 0,1 g gryno Hg(NO3)2 kiekį. Kita vertus, vis dar nežinau, kodėl šviežio gyvsidabrio nitrato santykis nurodytas kitoks, arba (kita galimybė) kur mano skaičiavimai klaidingi. Ta gija labai naudinga, ačiū, kad sugalvojote.
 
Top