A legegyszerűbb metamfetamin szintézis amfetaminból

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Helló, a "vákuumban koncentrált" azt jelenti, hogy az oldószer mennyiségét rotációs elpárologtatóval csökkentik.

"Na2SO4 vagy MgSO4 felett szárított vízmentes." Azt jelenti, hogy egy ilyen anyagot kell hozzáadni, hogy az összes vizet összegyűjtse egy szerves oldatból. Nézd meg itt a szárítási kézikönyvet.
methamph freebase folyadék szobahőmérsékleten

Nincs szükséged desztillációs berendezésre, nem említettem a "Felszerelés és üvegeszközök:" pontban.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Köszönöm srácok


tehát ha nincs rotációs elpárologtató (azt mondod, hogy ez opcionális a berendezésekben és az üvegeszközökben) ; csak Na2SO4 vagy MgSO4 vízmentes felett szárítjuk?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Az oldószert mindenképpen el kell párologtatni. A Rotovap a legjobb módszer erre, mert összegyűjtheti az elpárolgott oldószert. Használhat melegvizes fürdőt is erre a célra, de akkor oldószert veszít, továbbá jól szellőztetett munkaterületre van szüksége.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

Talán ezt is felhasználhatjuk ?

DZ1hiRxAJ0
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
A kínai rotovap nem olyan drága. Elég gyakran fogja használni, és sok oldószert takarít meg. Továbbá használhatja desztillációs beállításként is a rekuperációhoz.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ezek nem nagyszerűek az oldószerek elpárologtatásához. Az elpárolgott oldószer csak a szivattyúba kerül, és a helyiség levegőjében távozik. Mivel gyúlékony oldószereket használ, ez nagyon baaad lehet, mmkey?

A korábban közzétett beállítás jobb: csak az oldószer vákuumdesztillációja. Emellett visszanyeri a felhasznált oldószert. Alapvetően ez az, amit a rotovap csinál, de forgatás nélkül.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
oké oké oké
Köszönöm mindkettőtöknek... most már jobban el tudom képzelni az eredményt, amit el kell érnem...

:)

Most már meg kell értenem a 7. lépést.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
A HCl-gázzal történő buborékképzési eljárást egy videós oktatóanyagban mutatták be (DET szintézis).
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Még egyszer köszönjük!
A következő hetekben mindezt tanulmányozni fogom.
 

teodor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 12, 2022
Messages
25
Reaction score
5
Points
3
szia.én csináltam az egész folyamatot kis léptékben.a végén egy sárga olajat kaptam.ez metamfetamin?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Szia, ez azt jelenti, hogy a Rhodium különböző arányokat javasol, a formaldehid feleslegét? Az eredeti szövegben az áll, hogy egy mól A és 1 mól formaldehid. Érdemes a biztonság kedvéért a többlettel csinálni?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Látott valaki olyan jelentést, amelyben NaBH4-et használnak Al/Hg helyett az imin redukciójához ezen a szintézisútvonalon? Van valami probléma a redukálószer megváltoztatásával? Talán nem kompatibilis a formaldehiddel?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ez azt jelenti, hogy az egyesített szerves rétegeket MgSO4-mal kell szárítani (megszabadulni a víztől) => szilárd MgSO4 szűrése után => DCM elpárologtatása és metamfetaminmentes bázist kapunk. A kisléptékű szintézishez nincs szükség desztillációs készülékre. A DCM meleg vízfürdőben könnyen elpárologtatható.

Megértette?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
"Az imint (3) körülbelül két órán keresztül redukáltuk, hogy a reakcióhőmérsékletet ~50-60 °C alatt tartsuk. Hűtést kell alkalmazni, ha a reakció túl hevessé válik."

Hogyan redukáljuk körülbelül két órán keresztül? Ez mit jelent? Csak összedobod az egészet és vársz két órát, vagy van valami speciális készülékre szükség?

"A szerves rétegeket a metamfetaminnal (4) egyesítjük, vákuumban koncentráljuk és Na2SO4 vagy MgSO4 vízmentes felületen szárítjuk."

Ezután a lépés után szabadbázist kapunk?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Igen, ez csak azt jelenti, hogy tartsa fenn a redukciós reakciót, ami megtörténik. nézze meg alhg amalgám videó p2np, hogy egy ötlet, hogyan néz ki, és hogyan reagál, ez nagyjából ugyanaz a dolog. ez nem olyan egyszerű, hogy dobja be a fazékba, és ne csináljon semmit, a tömeg kitágul, gyorsan felmelegszik, sok gőz keletkezik stb. Meg kell alkalmazni a hűtés által merítjük a reakcióedényt egy víz vagy jégfürdőben juuust amíg szükséges, hogy ne menjen ki a kondenzátor vagy 50-60 C, mint az eljárás ajánlja.Ha nincs keverés, akkor érdemes kézzel kavarni, így a reakció teljesebb => nagyobb hozam.
Igen, nem is szükséges, hogy koncentrálni azt a vákuum alatt, ha van egy ésszerű mennyiségű oldószer vagy alternatívaként lehet gőzzel desztillálni, ami több ésszerű elérni az Ön számára, feltételezem. igen, a szerves réteg tartalmaz freebase.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
ah ok szükségem van reflux kondenzátorra.

Még néhány kérdés:

Tehát nem lenne szükség fűtőberendezésre, a reakció elég hőt termel? Csak hűtésre lenne szükség?
Milyen hőmérséklet lenne túl alacsony, mert úgy hangzik, hogy a reakció leállhat?

Ha van egy kerek lombik három nyílással, hogyan fogod megvalósítani a keverést? Ha van reflux kondenzátor csatolva, hogyan tudja a keverést elvégezni?

az amfetamin bázist és az al/hg-t egyszerre kevered, vagy lassan csepegteted az amfetamin bázist a lombikba?

Mennyi forrásban lévő zsetont adsz hozzá?

a két óra elteltével az oldatot vízfürdőben 50 Celsius-fokra kell-e melegíteni 30 percig, mint az amfetamin szintézisnél a nagyobb hozam érdekében?

egy 2 literes lombik jó lesz, ha 5-10 gramm végterméket szeretne készíteni? vagy esetleg csak 1 liter? lehet a reflux kondenzátor kisebb, mint 5 liter?

kell-e vákuummal ellátott buchner-lombik, vagy elég egy kávéfilter és egy ventilátor?

Szükség van-e szeparáló tölcsérre, lehet-e fecskendővel (műanyag?) elválasztani, vagy az nem fog működni?

hogyan működik az utolsó lépés az oldószerrel, ha nem akarok gőzdesztillációt végezni (gondolom, ehhez további készülékre lenne szükség). Mi lenne az eredmény .... methhcl?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
a dex-amfetamin használata ezzel az útvonallal d-methet eredményez? valahol olvastam, hogy ha formaldehidet használsz, akkor racém methet kapsz a végén?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ha a D amf kezdetben D meth-et használ, akkor D meth-et kap. Azt terveztem, hogy megpróbálom ezt a szintézist, és azt tervezem, hogy racém amf-ot használok, majd feloldom a met-et, csak abban az esetben, ha valami rosszul megy egy olyan útvonalon, amelyet soha nem próbáltam, akkor a D amf kárba veszne...

Van valaki, aki ténylegesen kipróbálta ezt a szintézist a gyakorlatban? Több helyen olvastam róla, de gyakorlati beszámolót nem találtam. Szakértők tudnának valami megnyugtatót mondani? :)
 
Top