BK-MDMA SZINTÉZIS EGYSZERŰ ÉS GYORS MÓDSZER.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Végső folyamat 500g 2b3'4mp 390g tiszta barna kólakristályokból BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Azért van ilyen barna színe, mert sok szennyeződés van benne, igaz? akkor hogyan kell eltávolítani a szennyeződéseket?.
mert általában a tiszta BK-MDMA fehér vagy törtfehér kristályos por.
Köszönöm!!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Barátom, lenne olyan kedves leírni a laboratóriumi berendezéseket és a reagenseket, amelyek az említett kémiai szintézishez szükségesek?
Köszönöm!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ha elolvassa a cikket az elejétől kezdve, láthatja, hogy nem használtak drága laboratóriumi berendezéseket, csak műanyag vödröket és egy elektromos fúrót, a szükséges prekurzorokat és kémiai reagenseket, nem használtak üvegárut vagy bármi mást.
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Amigo, A szintézist maga végezte, vagy az internetről vette az információt?
és 1 kg CAS; 52190-28-0-ból mennyit kaphatok a BK MDMA-ból?
gracias!!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Barátom, milyen hozamot és tisztasági százalékot kapott a BK-MDMA a kémiai szintézis során?
És tudja, hogy mennyi a BK-MDMA kilogrammonkénti nagykereskedelmi ára az európai piacon, mivel arra gondolok, hogy nagy mennyiségben gyártom, de először tudnom kell, hogy nyereséges-e, miután megvásároltam a kémiai szintézishez szükséges kémiai reagenseket.
Elnézést a sok kérdésért, de kezdő vagyok, és olyan szakértőktől kell tanulnom, mint Ön.
Köszönöm!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ha nagyon jövedelmező, mint a legtöbb ilyen anyag, a prekurzor általában nagyon-nagyon olcsó, és az előállítás teljes költsége nevetséges az általa termelt haszonhoz képest. a jelenlegi utcai ár a bkmdma esetében ugyanaz, mint az mdma esetében (4000 €/kg mdmay és bkmdma).
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mekkora a BK-MDMA hozama, amelyet a kémiai szintézisből kapott, és a BK-MDMA tisztaságának százalékos aránya?
Ami a BK-MDMA kilogrammonkénti utcai árát illeti, a nagykereskedelmi árra gondol, igaz? (4000 EURO), mert az utcai forgalmazás ára nem hiszem, hogy 10 EURO-nál kevesebbért adják grammonként,Ezért a forgalmazási ár az utcán legalább 10000 EURO/kg lenne.
köszönöm!!!
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Acidosis Köszönöm szépen a fórumhoz való hozzájárulást a szintézishez. Ki fogom próbálni; mindenképpen. Azt írod, hogy a "prekurzor nagyon-nagyon olcsó". Megkérdezhetem, hogy mennyit fizetsz 1 kg-ért, és ha nincs adatvédelmi konfliktus, meg tudnád mondani, hogy ki a beszállítód? Thx
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
az alibabán több eladó is kínálja a prekurzort, de nem olcsó, hacsak nem tudom, mit jelent önnek az "olcsó", nekem több mint 150 EURO/kg-ért ajánlották az anyagot.
Ez csak a prekurzor, aztán a szintézishez használt kémiai reagensek is pénzbe kerülnek.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Igen, tisztában vagyok vele, a kémiai könyvben is megnézheti. De van egy másik döntő szempont is, amelyet figyelembe kell venni. Megkérdezte, hogyan címkézik fel? Semmi értelme, hogy Kínában megrendeljük, és a vámon lefoglalják.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Azt mondták, hogy ne aggódjak emiatt, ők a kémiai anyagok csempészetének szakértői.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
150usd pero kilogramm hamis ...minimun ár Kínában 1kg 52910-28-0 350usd, ömlesztve 200usd és egy utóbbi fizet egy tak a határon.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Kétségeim vannak a BK-MDMA kémiai szintézisével kapcsolatban.
Milyen százalékos arányban kell diklórmetán, metilamin, etil-acetát, magnézium-szulfát, metilon-klórhidrát és aceton?
Köszönöm!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
A prekurzor mennyiségétől függően a mennyiségeket az Ön folyamatához kell igazítani, de 1kj prekurzorhoz 2,5 liter DCM-re és 500ml etil-acetátra lesz szüksége az extrakcióhoz. Adjunk hozzá egy marék magnézium-szulfátot, nem szükséges mérlegelni, és a hcl-t addig adjuk az alaphoz, amíg el nem érjük a ph 5-t. A HCL átkristályosítása úgy történik, mint mindig 1g HCL hozzáad 1,5ml aceton és 1ml vízoldatot, amíg teljesen feloldódik és az átkristályosítási formába.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Nem arra utalok, hogy mekkora mennyiséget kell beletenni,úgy értem, hogy az egyes vegyi anyagoknak milyen százalékos koncentrációval kell rendelkezniük.
minden vegyi anyagnak van egy százalékos aránya, például kénsav 98% vagy más százalékos
Tudnom kell ezt a százalékos arányt ahhoz, hogy ugyanilyen százalékos kémiai reagenseket tudjak vásárolni.
Köszönöm!!!
 
Last edited:

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Minden reagensnek a lehető legmagasabb koncentrációjúnak és tisztaságúnak kell lennie, és műszaki laboratóriumi minőségűnek, kivéve például a sósav 32-36-38%-os koncentrációját.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Barátom, sikerült találnom beszállítókat az összes kémiai reagenshez, kivéve a metilamint (CAS; 74-89-5), mivel megkérdeztem a kínai beszállítókat, és azt mondták nekem, hogy az említett vegyi anyagot tilos Kínában értékesíteni, talán tudom, hogy hol kaptad?
Ellenőriztem a reagensek árait is, és nem olcsóak, így kétlem, hogy nyereséges lenne a BK-MDMA gyártása, majd nagykereskedelmi értékesítés a forgalmazóknak.
Ha megkapom a reagenseket és a BK-MDMA kémiai szintéziséhez szükséges berendezéseket, tudnál nekem útmutatást adni? mivel még soha nem csináltam ilyet, és félek, hogy elköltöm a pénzt a reagensekre, és nem leszek sikeres.
köszönöm!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Természetesen tesó...de van metilamin 40% víz és hcl formában Európában,és metilamin hcl a nitrochemist.com és 40% több boltban online lengyelországban,és vipchemical.pl.
Cheers.
Ha megvan az összes reaktivitás lépjen kapcsolatba velem .IS nagyon olcsón készült bk mdma,teljes ár 1kg kristály kész van400€ pero
kg,utóbbi akkor vásárolni 1kg 4000€ Minimun per kg kedves!!!
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


2. tétel készült, a minőség kiváló, a tesztelők jobban kedvelték, mint a forgalomban lévő mdma tablettákat.

Az egyik probléma azonban az, hogy 50 g 52190-et használtak fel, és csak 7 gr végterméket szereztek. Lehet, hogy a dcm oldatban nátrium-hidroxiddal kevert metilamin hcl-t használtunk, valószínűleg túl sok metilamin gáz szökik ki. A 40%-os metilamin oldat még úton van, addigra talán javul a hozam. A vizes rétegből sem csináltunk extrakciót, ez is magyarázza. A mágneses keverő használata is rosszabb eredményhez vezetne?

Edit: Én is úgy szoktam végezni, hogy a nátrium-szulfáttal való szárítás után HCl-t adok közvetlenül a DCM-be freebase oldattal. Ha a DCM-et vákuummal elpárologtatom, majd hozzáadom a HCl-t acetonnal, ez mennyiben vezet más eredményre, mint az eddigi módszerem?

Még egy dologra lennék kíváncsi, hogyan csináljátok a rétegleválasztást vödrökkel? Úgy tudom, hogy kisebb mennyiségnél ez elválasztó tölcsérrel is megoldható, de vödrökkel tényleg trükkösebbnek tűnik, hogy jól húzzam le.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Barátom, remélem, jól vagy, miért mondod, hogy ennyi metilamin-gáz távozik? A fórumban leírt kémiai szintézis szerint azt írja, hogy a tartályt az egész szintézis alatt nyitva kell tartani, így normális, hogy a metilamin gázok kiszöknek, mivel ez nem befolyásolja a végterméket.
Köszönöm!!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Barátom a hozamod megnőtt? Kaptál 7g végterméket (por vagy kristályok) 50g CAS 52190-28-0-ból?
Köszönöm!!!
 
Top