Amfetamin szintézis P2NP-ből Al/Hg segítségével (videó)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
A videoutasítások nagyon kényelmesek azok számára, akik csak az első lépéseket teszik meg. A tapasztaltabb vegyészek számára elegendőek az egyszerű utasítások. Ezt a videót letöltheti.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Évekkel ezelőtt az ilyen videók nagyon sokat segítettek volna abban, hogy ne kelljen laikusként minden tudásomat valahol féligazságok között keresgélnem és kombinálnom. Plusz a gyakran hibás fordítás ... nem minden volt jobb akkoriban. ;)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Használhat hígított ecetsavat. A felesleges sav nem zavarja a redukciót, de megfelelő mennyiségű lúggal kell majd eloltani, ami a reagensek és az idő megnövekedett fogyasztásához vezet, mivel több hő szabadul fel a sav és a lúg kölcsönhatásakor. A leírt technikában egyszerre hajtják végre az amalgámozást higany-sóval és a redukciós reakciót. Az én technikámban a fóliát először higany-só vizes oldatával kezelik, amelyet aztán lecsapolnak, ami tisztábbá teszi a terméket.
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Lehetséges, hogy 36%-os hcl-rel kicsapódik (ha lehetséges, úgy képzelem, hogy hidroklorid formájában fog kicsapódni). Nem tudok könnyen kénsavat szerezni
 

ju3

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Megváltoztathatjuk az izopropil-alkoholt metanollá vagy etanollá?
 

flyhigh2

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
A reakcióelegyet 2 órán át refluxálja, miután a hg-vel való reakciója befejeződött.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Az izopropil a bázikus reakcióelegyből saját réteggé sózható ki. Ellenkező esetben DCM-et, petróleumétert vagy naftát használjon.
Ha nem kapható tömény H2SO4, használjon foszforsavat. Használhat HCl-t, de ez tényleg csak a legvégső megoldás.
 

voiden

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Életemben először sikerült sikeresen elkészítenem a saját amfetaminomat.
A fenébe is, imádom a tiszta anyag illatát és ízét ! .

Kiáltás az "ex" díleremnek, hogy ő lökött ebbe az irányba.
Nagyon dühös voltam és elegem volt az ő következetlen minőségű speedjéből.

Most már megvan a jó cucc és soha nem leszek függő kapzsi dílerek.

Itt néhány kép
 

Attachments

  • 6YbMBv4ZnH.PNG
    6YbMBv4ZnH.PNG
    1.6 MB · Views: 208
  • c2iH4A8sV5.PNG
    c2iH4A8sV5.PNG
    490.1 KB · Views: 207
  • 8exYhcSHtu.PNG
    8exYhcSHtu.PNG
    684.9 KB · Views: 189
  • cZPGDaW8vC.PNG
    cZPGDaW8vC.PNG
    1 MB · Views: 206
  • Os0r1VNTS7.PNG
    Os0r1VNTS7.PNG
    520.2 KB · Views: 203

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Az A-olaj gőzdesztillációja elvégezhető, mint a p2p gőzdesztillációs videóban?
Ez a gőzdesztilláció az oldószerek vákuumdesztillációja után, igaz?
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Azt hallottam, hogy kénsav helyett ecetsavat is használhatsz, igaz ez?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Nem a savanyításhoz. Próbáljon meg vele lefolyótisztítót keresni, vagy akkumulátorsavat töményíteni, vagy egyszerűen csak vásároljon online
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A savasítás és és a ph beállítása nem ugyanaz a dolog? Ezt úgy értettem, hogy bármilyen savval helyettesíthető a ph-szabályozáshoz.
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
A savasítás és a pH beállítása nem ugyanaz, mert a pH beállítása jelenthet bazifikálást is.

Mivel a különböző sók eltérő fizikai, kémiai és gyógyszerészeti tulajdonságokkal rendelkeznek, jobb, ha a megfelelő sót választjuk.
Az amfetamin-acetátnak nincs gyakorlati jelentősége (kivéve például az Al/Hg-n keresztüli redukciót).

De nyugodtan kipróbálhatod és beszámolhatsz róla.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Egy ideig kerestem az amfetaminsók közötti különbségről a gyógyszerészeti tulajdonságok szempontjából, de nem találtam hasznos információkat.

Ha bármilyen információval vagy hivatkozással rendelkezik, kérem, küldje el nekem.
Előre is köszönöm
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Erről szeretnék kérdezni!
Ami ennek a megközelítésnek a megvalósíthatóságát és helyességét illeti.

Kipróbáltam a videón látható folyamatot, és itt van, hogyan csináltam. Nem tudom, hogy a végeredmény miért nem egyezik meg a videóban szereplő mennyiséggel.

Először használjunk IPA 100ml+H2O 50ml+P2NP 10g. Melegítés és feloldás után hagyjuk hűlni, amíg kristályok nem jelennek meg.

Készítsünk 12g alumínium pelyhet + 2g HgCL2-t (mert nem tudok higany-nitrátot szerezni, és csak higany-kloridot tudok használni az alumínium amalgám előállításához), tegyük egy lombikba, és reagáljunk kb. 30-40 percig, és csatlakoztassuk a kondenzátorcsövet!

A kihűlt és kikristályosodott P2NP-t egyszerűen hozzáadjuk 50ml jégecetsavhoz és felmelegítjük, hogy feloldódjon.

Távolítsa el a szürke szennyezett vizet az alumíniumpelyhekről, és mossa őket kétszer tiszta vízzel.

Ezután adjuk hozzá a P2NP oldatot az alumíniumlombikba (ekkor nagy mennyiségű reakció lesz, és a hőmérséklet gyorsan emelkedik. Használjon hidegfürdőt a hőmérséklet lehűtésére, és rázza rendszeresen a lombikot a folyamat során). A reakciófolyamat körülbelül 30~40 percig tart.

Vegye ki az oldatot a lombikból, és egy szürke folyadék és kis mennyiségű alumínium pehely marad.

Előzőleg elkészített 50g NaOH+70ml H2O oldatot, adjuk a nátrium-hidroxid oldatot a szürke folyadékhoz, hogy a folyadék pH-ja 11-re csökkenjen.

A reakció körülbelül 30 percig tart
Sárga folyadék fog megjelenni. Vegye ki ezt a folyadékot (a szürke anyagot nem vonja ki), és tegye a hűtőszekrénybe 1 órára.

Hűtés után adjuk ezt a világossárga folyadékot az IPA-hoz 1:1 arányban, és keverjük össze.
Adjon hozzá tömény kénsavat, és cseppentsen bele egy kis mennyiséget. Ekkor fehér tárgyak jelennek meg, így a folyadék tejfehérnek tűnik, üledékkel.
A pH-értéket állítsuk 5,5-re

Miután a folyadékot 24 órán át hűtötte, szűrje le és szárítsa meg a fehér terméket (a termék ebben az időben helyes? És a végső P2P szükséges).

Ehhez a részhez a végtermékem csak körülbelül 1~2g, ami nem tűnik helyesnek.
Keményen próbáltam megtalálni a választ, de még mindig nem kaptam meg a helyes ötletet. Meg tudna adni nekem néhány helyes útmutatást?

Milyen tényezők befolyásolják a hozamot (a videón látható végtermék sokkal többnek tűnik, mint a kísérleteim száma).

Üdvözlöm azokat, akiknek sikerült ez a módszer és a hozam körülbelül 70~80% -os, hogy útmutatást adjanak nekem.
Kérjük,


Alumínium fóliából és alumínium pelyhekből alumínium amalgámot készítünk, majd nátrium-hidroxid oldatot adunk hozzá. Miért van az, hogy az alumínium pehely kissé sárgás folyadék, de az alumínium fólia fehér folyadék?
Az általam használt alufólia a konyhában használt háztartási alufólia. Ezt lehet használni?
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3

Hogyan távolította el a felső réteget? Ha leöntötte vagy fecskendővel felvette, akkor sok terméket veszít.
Jobb, ha elválasztó tölcsért használ (legalább 500 ml, de lehetőleg 1000 ml). Elég nagynak kell lennie ahhoz, hogy a teljes reakcióelegyet befogadja, és még mindig maradjon 1/4 hely a tetején. Ezután adjunk hozzá 25ml dietil-étert (vagy jobb esetben MTBE-t, mivel ez nem képez peroxidokat), és zárjuk le egy dugóval. Miután meggyőződött arról, hogy az elválasztótölcsér teljesen tömör, fordítsa fejjel lefelé, amíg a csap fölött már nem lesz folyadék, és rövid időre nyissa ki, hogy a nyomás leengedjen. Zárja vissza, rázza megint röviden, majd nyissa ki ismét. Ezt addig folytassa, amíg nem távozik több nyomás.
Ezután rázza erőteljesen 3 percig, szorítsa egy állványra, és várja meg, amíg a fázisok szétválnak. Az alsó fázist az alumínium-hidroxiddal együtt öntsük le (ne felejtsük el előbb eltávolítani a dugót az elválasztó tölcsérről!) Ha az elválasztó tölcsért lecsapolás közben kissé megdöntjük, nem fog alumínium tapadni az üveghez. Ezután a felső fázist (az elválasztótölcsér tetejéről!) öntsük egy főzőpohárba. Ismételje meg a folyamatot 3-szor úgy, hogy az alumíniumiszapot 25 ml friss éterrel visszaönti az elválasztótölcsérbe.
Végül egyesítsük az éterfázisokat, és mossuk ki őket az elválasztótölcsérben 3-szor 0,01N NaOH-val.
Ezután szárítsuk az étert vízmentes magnézium-szulfáton egy éjszakán át, és folytassuk a kívánt amfetaminsó kicsapását.
 

bobbrown1488

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
ez a vastag fólia ? itt olvastam, hogy a fóliának 3 vagy 4 réteg vastagnak kell lennie , lenne itt valami tanácsod ?
Köszönöm.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ne vegyen vastag fóliát, az hosszú ideig reagál. Továbbá ne hajtogassa rétegesen.
 
Top