Amfetamin szintézis P2NP-ből Al/Hg segítségével (videó)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Milyen hőmérsékleten forralom az IPA-t benne
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Mennyit tegyek az IPA
KÖSZÖNÖM
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ha nátrium-hidroxidot öntünk a reakcióelegyre, mekkora a szükséges pH?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
csak a szükséges feloldás

semleges, PH 6
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Tudom, barátom, de úgy értem, hogy mennyi pH szükséges a kénsav alkalmazása előtt.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Nem értem a kérdést. A kénsavat az acetonnal együtt kell alkalmaznia, és ezzel a keverékkel csökkentenie kell az alkoholban oldott amfetamin pH-ját, amíg el nem éri a 6-os pH-t.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ha elérjük a pH 6-ot, az azt jelenti, hogy a szintézis helyes, és a termék az amfetamin? Honnan tudom, hogy a termék amfetamin?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Csapvizet használok, és a lúgossága gyenge... Mi a megfelelő módja a reakcióelegy lúgosságának növelésének?
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Csapvizet használ a szintézis elvégzéséhez? Nátrium-hidroxidot és desztillált/demineralizált vizet kell használnia. A normál vagy csapvíz szennyezett lesz, és nem tudom, hogy működni fog-e a szintézishez.

A termék szabad szemmel és szaggal úgy néz ki, mint az amfetamin. Ha van egy másik szín, ami nem fehér, az is amfetamin lesz, de szennyezett. De tényleg a szagával, ha valaha is fogyasztottál amfetamint, akkor nagyon ismerős lesz neked.

Nekem már 4 szintetikus amfetaminom van és az az igazság, hogy ezt azért kell mondanom, mert nem volt tapasztalatom a kémiával. Nagyon elégedett vagyok az eredményekkel és a hozamokkal. Már van 4 szintetikus amfetaminom, és az igazság az, hogy soha nem volt tapasztalatom a kémiával. Nagyon elégedett vagyok az eredményekkel és a hozamokkal.
 
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Lenne egy kérdésem. Az amfetamin alkoholban való feloldásának és aceton/kénsavval való keverésének utolsó lépésénél van egy kis problémám.

Addig mérem a pH-t, amíg megpróbálok 6-os pH-t kapni, de a végén egy túl sűrű "paszta" lesz belőle, ami megakadályozza, hogy helyesen mérjem a pH-t. Nem tudjátok, hogy ez miért fordulhat elő, vagy mit kellene tennem?

A kénsavat akkumulátoros elektrolit vízfürdővel történő elpárologtatással nyertem és talán a sav tisztasága kb. 90%-95%. Ez lehet az oka?

Nagyon szépen köszönöm. Ez a fórum csodálatos.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ha az oldat túl sűrűvé válik a titrálás során, ez a kicsapódó só mennyiségének köszönhető, egyszerűen adjon hozzá több oldószert a hígításhoz, ez nem igazán befolyásolja a pH-értéket.

Ha az Ön kénsava szennyezett, az valószínűleg vízzel van. Az amfetamin-szulfát vízben oldódik, ami azt jelenti, hogy a hozamban veszteséget szenved, de ennek minimálisnak kell lennie.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
>pH13 a legjobb esetben, de olvassa el az utasításokat.
Ha ezt a szintézist követte, és a végén kénsavat cseppent az oldatába, akkor az amfetamin-szulfát ott fog kicsapódni, amíg el nem éri a pH6-ot, minden, ami ez alatt van, a hozamveszteséget és további szennyeződéseket jelent.
Általánosságban elmondható, hogy a terméket a szintézis után is tisztítani kell.
Igen, a csapvíz is ivóvíz, miért kellene annak is lúgosnak lennie? Mi lenne, ha elmennél egy drogériába, szereznél desztillált vizet és nátrium-hidroxidot, hogy lúgot készíts, és lúgos legyen az oldatod? De ez is benne van a használati utasításban.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Kíváncsi voltam az alumíniumlemezre a fólia helyett, BHBlueberry használta őket a szintézis változatában, azt sugallva, hogy (azt hiszem, 5 mm vastagságú) lemez jobb lesz, tudsz valamit erről a lehetőségről?

Link az Ő szintéziséhez, ahol lapot használ:
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Kénsavas oldatot szeretnék készíteni az MDMA-szulfáthoz. Hogyan tudok olyan oldatot készíteni, amelyet a bázis sózásához használhatok? Kénsavas oldatot készítek IPA-val, majd az IPA-t mgs04-el szárítom? ez rendben lesz.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Köszönjük az interakciót és a segítséget. A fontos kérdés most az, hogy honnan tudom a visszahatás módját, és mikor következik be a visszahatás
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Sziasztok! Mit gondolsz erről a vákuumszivattyúról az amfetamin szűrésére?

Működhet?


 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ha nagyobb reakciókat szeretne végezni idk, ha fóliát használhat, akkor vastagabb alumíniumra lesz szüksége, mint például alumíniumlemezre. Ennek oka az, hogy a fólia olyan vékony, hogy gyorsan reagál, és bár ez jó kisebb léptékben, nem jó nagy léptékben, az egésznek hosszabb idő alatt kell reagálnia.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Egy vákuumszivattyú mindig segít a laboratóriumban, különösen akkor, ha sok szűrést és szárítást kell végeznie.
A legolcsóbb beszerzés valószínűleg egy vízsugárszivattyú lesz, de ez sok vizet fogyaszt.

Egy vákuumszivattyú esetében figyelni kell az ellenállásra, és el kell gondolkodni egy hidegcsapda beszerzésén, amely ráadásul megvédi a szivattyút a vegyi gázoktól.
Mit értünk a módszer visszahatásán?
Mindig jobb minél vízmentes oldószert használni, ha a kapott só jól oldódik vízben, ez növeli a hozamot.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Amikor a keverék reakcióba lép, nincs reflux folyamat, miért?
 
Top