Lihtsaim metamfetamiini süntees amfetamiinist

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere, "kontsentreeritud vaakumis" tähendab, et lahusti kogust vähendatakse pöörleva aurusti abil.

"kuivatatud üle Na2SO4 või MgSO4 veevaba." Tähendab, et orgaanilisest lahusest kogu vee kogumiseks tuleb lisada üks selline aine. Vaata siit kuivatamise juhendit.
metamph vabapõhjaline vedelik toatemperatuuril

Te ei vaja destillatsiooniseadet, ma ei maininud seda "Seadmed ja klaastarbed:"
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
tänu poisid


nii et kui meil ei ole pöörlevat aurustit (te ütlete, et see on seadmetes ja klaastaarides vabatahtlik) ; me lihtsalt kuivatame üle Na2SO4 või MgSO4 veevaba?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Lahusti tuleb igal juhul aurustada. Rotovap on selleks parim viis, sest saate aurustatud lahustit koguda. Võite kasutada selleks sooja veevanni, kuid te kaotate lahustit, samuti vajate hästi ventileeritud tööruumi.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

võib-olla saame seda kasutada ?

DZ1hiRxAJ0
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Hiina rotovap ei ole nii kallis. Kasutate seda üsna sageli ja säästate palju lahustit. Samuti saate seda kasutada destillatsiooni seadistusena rekuperatsiooniks.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Need ei sobi hästi lahustite aurustamise jaoks. Aurustunud lahusti läheb lihtsalt pumpa ja väljub ruumi õhku. Kuna te kasutate tuleohtlikke lahusteid, võib see olla tõesti baaad, mmkey?

Varasemalt postitatud seadistus on parem: lihtsalt lahusti vaakumdestillatsioon. Samuti võetakse kasutatud lahusti tagasi. See on põhimõtteliselt see, mida teeb rotovap, kuid ilma pöörlemiseta.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
okei okei
tänu teile mõlemale... nüüd kujutan ma paremini ette tulemust, mille ma peaksin saama...

:)

nüüd pean ma mõistma sammu 7 lol
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ühes videoõpetuses (DET-süntees) näidati HCl gaasimuljumise protseduuri.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
veelkord aitäh!
Ma uurin seda kõike lähinädalatel.
 

teodor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 12, 2022
Messages
25
Reaction score
5
Points
3
hi.ma tegin kogu protsessi väikeses mahus.ma sain lõpuks kollase õli.kas see on metamfetamiin
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tere, see tähendab, et Rhodium soovitab erinevaid proportsioone, liigset formaldehüüdi? Originaaltekstis on kirjas üks mol A ja 1 mol formaldehüüdi. Kas seda tasub igaks juhuks teha ülejäägiga?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Kas keegi on näinud aruannet, milles kasutatakse NaBH4 asemel Al/Hg imiini redutseerimiseks sellel sünteesiteel? Kas redutseerija vahetamisega on mingeid probleeme? Võib-olla ei ühildu formaldehüüdiga?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
See tähendab, et te peate oma kombineeritud orgaanilised kihid kuivatama MgSO4-ga (vabaneda veest) => filtreerige pärast seda tahke MgSO4 => aurustage DCM ja saate metamfetamiini vaba aluse. Väikesemahulise sünteesi jaoks ei ole teil vaja destilleerimisaparaati. DCM-i saab soojas veevannis hõlpsasti aurustada.

Kas te saate aru?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
"Imiin (3) redutseeriti umbes kaks tundi, et hoida reaktsioonitemperatuur alla ~50-60 °C. Kui reaktsioon muutub liiga ägedaks, tuleb rakendada jahutust."

Kuidas vähendada umbes kaks tundi? Mida see tähendab? Sa lihtsalt viskad kõik kokku ja ootad kaks tundi või on vaja mingit spetsiaalset aparatuuri?

"Orgaanilised kihid koos metamfetamiiniga (4) ühendatakse, kontsentreeritakse vaakumis ja kuivatatakse veevaba Na2SO4 või MgSO4 kohal."

Pärast seda sammu saadakse freebase?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jah, see tähendab lihtsalt, et hoidke ülal reduktsioonireaktsiooni, mis toimub. vaadake alhg amalgaami video p2np jaoks, et saada ettekujutus sellest, kuidas see välja näeb ja kuidas see reageerib, see on üsna sama asi. see ei ole nii lihtne, et viska potti ja ära tee midagi, mass paisub, kuumeneb kiiresti, tekitab palju auru jne. Sa pead rakendama jahutus, uputades sa reaktsioonianumasse vee- või jäävanni juuust nii kaua kui vaja, et see ei läheks välja sinu kondensaator või 50-60 C nagu menetlus soovitab. kui sul ei ole segamist, võid soovitada käsitsi keerutada, et reaktsioon oleks täielikum => suurem saagis.
Jah, ei ole ka vaja seda kontsentreerida vaakumi all, kui sul on mõistlik kogus lahustit või alternatiivselt võid aurudestilleerida, mis on sinu jaoks mõistlikum saavutada ma eeldan. jah, orgaaniline kiht sisaldab freebaasi.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
ah ok ma vajan reflukskondensaatorit.

veel mõned küsimused:

seega ei oleks vaja mingit kuumutusseadet, reaktsioon tekitab piisavalt soojust? Vaid jahutus oleks vaja?
milline temperatuur oleks liiga madal, sest see kõlab, et reaktsioon võib peatada?

Kui teil on ümmargune kolb kolme avaga, kuidas te saavutate segamise? Kui teil on lisatud tagasivoolukondensaator, kuidas saate segamist teha?

kas te segate amfetamiini baasi ja al/hg korraga või tilgutate amfetamiini baasi aeglaselt kolbi?

kui palju keedusegusid lisate?

kas pärast kahte tundi peaksite lahust kuumutama veevannis 50 Celsiuse kraadini 30 minutit nagu amfetamiini sünteesi puhul suurema saagise saamiseks?

2-liitrine kolb on hea, kui soovite teha 5-10 grammi lõppprodukti? või äkki ainult 1 liiter? kas tagasivoolukondensaator võib olla väiksem kui 5l?

kas on vaja buchneri kolbi koos vaakumiga, kas saab kasutada lihtsalt kohvifiltrit ja ventilaatorit?

kas on vaja eraldussahti, kas saab eraldada süstlaga (plastmassist?) või ei tööta see?

kuidas töötab viimane samm lahustiga, kui ma ei taha teha aurudestillatsiooni (selleks oleks vist vaja lisaseadmeid). Milline oleks tulemus .... methhcl?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
kas dex-amfetamiini kasutamine selle marsruudiga annab tulemuseks d-methi? kuskilt lugesin, et kui kasutada formaldehüüdi, siis saadakse lõpuks ratseemilist metat?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Kui kasutate D Amph alustuseks, saate D meth. Ma kavatsesin seda sünteesi proovida ja kavatsen kasutada raseemilist amf ja seejärel lahustada met, juhuks kui midagi läheb valesti marsruudil, mida ma pole kunagi proovinud, siis D amf oleks raisku läinud...

Kas on keegi, kes on seda sünteesi tegelikult praktikas proovinud? Olen seda mitmest kohast lugenud, aga praktilist aruannet ei ole leidnud. Eksperdid palun andke mingit kinnitust? :)
 
Top