Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
See mõjutaks saagist, naatriumborohüdriid tekitab eksotermilise reaktsiooni ja nii see toimib.
Sa võiksid proovida hoida seda stabiilselt umbes 60c juures, kui lisad p2np, kuid see võib olla üsna raske.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Mõtlesin, et võib-olla lahustan lähteaine IPA-s ja tilgutan selle aeglaselt reaktsioonianumasse, kasutades SEP-sahvrit. Te mõistate, et see mõjutaks seda kuidagi negatiivselt?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Tegin täna oma teise katse ja see läks seekord palju sujuvamalt.



Nagu te näete pildil,

Vasakul on "veekihi" pärast ekstraheerimist NaOH 25%-ga ja paremal on amfetamiiniõli, vababaas, a-õli, kuidas iganes te seda nimetada tahate.

Waterlyer-kolvis näete umbes 5ml A-õli, mida ma ei suutnud ekstraheerida, ma segasin veekihi IPA-ga ja ekstraheerisin ipa-kihi, kahjuks ei töötanud minu kodus tehtud destilleerija, liiga palju liigeseid, mida määrida ja liiga palju sebimist, minu arvates ei ole see mõne lisamilliliitri jaoks lisapingutust väärt.

Pean hiljem investeerima rotovap'ile.

Amfetamiiniõli sai kolm korda puhastatud läbi buchneri lehviku ja iga kord puhta filtri.

Andke mulle teada, mida te arvate.

Parimad tervitused
 
Last edited by a moderator:

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Kui ma pean IPA-destilleerima vaakumis, kui kõrge peaks olema temperatuur? Ja mida ca ma teha, et optimeerida tulemusi ilma atsetooni kuivatamata?
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Kui ma tahan seda aurustuda, kas ma pean seda keema või ainult laskma sellel pikemat aega seista. Kui ma pean seda keetma, siis millist temperatuuri ma pean kasutama?
Teiseks, kui ma tahan järgida täpselt video kirjeldust, kui palju NaOH-d pean ma vajama? 2 liitrit 25% NaOH lahust 500g NaOH-ga 250g P2NP jaoks?
 
View previous replies…

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
O.K. lõhkuda ära destilatsioonivee, või milleks dekaan Stark? Ma tahan osta väikese membraaniga laboratooriumi vaakumpumba, mille pumpenergia on 5,5 - 6l. Kas sellest piisab 10l anuma jaoks? Samuti on intensiivne kondensaator.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dean Stark on nii, et saate ühendada vaakumpumba vertikaalse kondensaatori ülaosale ja lasta oma kondensaadil langeda alla, et seda koguda,Tavalise destillatsioonikondensaatoriga, mis istub horisontaalselt, ei saa sel viisil vaakumit ühendada, kuna te üleujutate oma vaakumliini.
Sa võid proovida pumba ma arvan, et ei tee haiget
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Jah, mul on selle jaoks vaakumvastuvõtja ja järgib vaakumdestillatsiooniseadme klassikalist ülesehitust, kuid ilma woulfsche kolbita ja ainult vaakummõõtja otse pumba juures.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Kas teoreetiliselt on võimalik seda edukalt teha, kasutades reaktorina 55 galoni tünni koos ülevalpool asuva segistiga?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Kui te võtaksite aega ja loeksite teemat läbi, näeksite, et seda küsimust on küsitud mitu korda eri skaaladel ja küsimus jääb samaks.

Otsige, ja te leiate.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Tänan vihje eest, Kuigi ma kerisin läbi kõik 27 lehekülge leidsin m mingeid väärtuslikke näpunäiteid teel. Ma olen ainult uudishimulik, kas keegi on seda tehnikat proovinud ja kui palju see mõjutaks saagist? Võrreldes reaktoriga.
Ja kui on mingeid näpunäiteid kellelgi, kes on seda proovinud.
Tänud

"Alkeemikud on kulda otsides leidnud palju muud väärtuslikumat"
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Mida kasutasite jahutussüsteemiks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jääveevann või külma vee voolujope reaktori partii jaoks.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Hei, poisid vajavad teie abi niipea, kas te saate CuCl2 asendada millegi kergesti kättesaadava ainega?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
CuCl2 on nii ligipääsetav kui võimalik.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Kust saab seda lühiajaliselt? Kas seda kasutatakse kodumaal? ei ole tõesti aega paketti oodata.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Seda saab teha lühikese teatega vasksulfaadiga elektrolüüsi teel pliielektroodiga.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Tere, ma loen nüüd mõnda aega selles foorumis? teemat ja tahan, et igaüks selles teemas küsiks, milline punkt sünteesi on tema jaoks kõige raskem/oluline ja millistele detailidele igaüks peaks tähelepanu pöörama?

Ja videos ei ole täpselt näidatud, Kas sünteesiks on parem kasutada reflukskondensaatorit?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Selles sünteesis ei ole ükski osa raske, tuleb lihtsalt olla ettevaatlik, et ei juhtuks õnnetusi.

Mul on neid olnud ja kirjutasin neist siin teemas, et teised inimesed ei teeks sama.

Jah, sa pead kasutama reflukskondensaatorit.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Täpselt! Võite jätta refluksi vahele, kuid te kaotate kvaliteedi ja ma usun, et mõned kõrvalsaaduste jaoks moodustavad. Keegi leiab variandi, millel on rohkem eufooriline efektivorm?
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Ma lugesin probleeme puhta freebase säilitamisega, üle paar korda oma reaktsiooni. Mida tuleb teha, et seda propably ladustada? Kas mul on vaja ekssikkatorit?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Milleks on vaja seda salvestada?

Jah, on degenereerub aja jooksul. Ideaalne ladustamine oleks vaakumkonteineris, mida hoitakse külmikus.
 
Top