Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Tere
pärast partii 1kg p2np on meil umbes 10l lahjendatud ipa/amfetamiini, miks me peame enne väävelhappe sisse tilgutamist sellele veel ipa/atsetooni lisama, kui selles on juba piisavalt ipa.

kui meil on puhas amfetamiini alus, siis lahjendame seda amf/ipa 1:2 või 1:3 enne väävelhappe lisamist...

ja kas on võimalik sünteesi käivitada ipa asemel metanooli/h20-ga...

Tänud :)
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Ise imestan selle üle. Kui ma ei eksi või ei jäta midagi kahe silma vahele... Me aurustame IPA-d, et jätta FB, seejärel lisame IPA/Acetone. Kas me ei saa minna otse atsetoonile/väävelhappele, kuna see on juba IPA-s?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Te võite lisada conc. väävelhapet, kuid selle alati hea mõte on lahjendada seda mõne atsetooniga. conc. tilgutamine viib kohaliku ülehappestumiseni, kus sõltumata põhikeskkonnast hävib osa teie tootest pöördumatult.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Videos öeldakse, et Ipa/baasilahusele lisatakse atsetooni. Ma ei näe, et Ipa aurutatakse ära. Kas on võimalik teha ilma aurustamisetapita?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jah. Saate. Erinevus kristallisatsiooniprotseduuris. See on veidi pikem.
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Pärast reaktsiooni langetasin temperatuuri toatemperatuurini ja valasin 25% naatriumhüdroksiidi lahust otse kogu materjalile ning segasin. Seiske ja jagage võtta õline kiht, seejärel lisage 85% fosforhapet otse õlisele kihile. pH väärtus on reguleeritud 6. Jahtumise ajal tekib soola sadestumine, kuid ravimi mõju puudub. Kas see on tingitud sünteesietappide muutmisest?
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Välja sadestatud sool kuivatatakse ja kasutatakse ilma meditsiinilise mõjuta. Ma ei suutnud sadestatud soola 15% NaOH-ga lahustada, sool settis põhja, mille peal oli väike kogus kollast õli.
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
sammud, mida ma muutsin
1. Lisage 25% naatriumhüdroksiidi otse kogu materjalile
2. Atsetooniga kristalliseerimise asemel lisage 85% fosforhapet otse ülemisele õlikihile. Kui palju see muudatus mõjutab seda marsruuti?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ligikaudu 0% erinevus.
@aa1178251182 Miks te kordate samu küsimusi. Mina ja @Hank Schrader oleme teile juba öelnud, et teil on probleem reaktiiviga CAS 705-60-2. Sa pead kontrollima selle sulamistemperatuuri. Selle asemel esitate te samu küsimusi lootuses kuulda, mida? Et te võite muuta leelise kontsentratsiooni ja kõik muutub? Me oleme keemikud, mitte kontorijuhid, te ei saa teistsugust lihtsat/soovitavat lahendust, kui on probleem reaktiiviga (lähteainega).
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Tere poisid, milline on teie parim viis kuivatamiseks ja kui kaua see võtab aega? suured partiid võtavad igavesti, ja butchneri lehter ei aita nii palju...

Mõned ideed?

Tänud.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sõltub, mida te kasutate pesuvahendina ja kui palju vedelikku õnnestub buchneri lehteriga ära vaakumida.

Atsetoon / IPA.

Atsetoon aurustub palju kiiremini kui IPA seega kuivatab kiiremini.

Pärast pesemist filtreerin oma toote vaakumiga, kuni see ei tilgu enam buchneri lehtrist.

Nii et amfetamiin on selles etapis niiske, panen selle avatud konteinerisse ja panen selle 2 päevaks sügavkülma.

Ja voila, kõva kui kivi.

Põhimõtteliselt saab seda käega pulbriks purustada.

Pidage meeles, et kui panete märja/niiske amfetamiini sügavkülma kuivama, avage sügavkülmik üks või kaks korda päevas, et aurud välja lasta.

Külmikud on erinevalt külmikutest suletud ringlusega.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Kas mõni Naohi lahendus jõuab ISO/Ampi kihti? Kui jah, siis kas soolamisel moodustub ka Na Sulfate/Nacl koos Ampiga?

Põhjus, miks ma küsin, kui sest ma hiljuti tegin seda rxn väikeses mahus ja kõik töötas hämmastavalt amd saagis oli palju rohkem kui oodatud...

Millegipärast ma olen teine arvatavasti saadud toode (4FA) .. Ma teen veel ühe MP katse, kuid esialgne katse sulas (või ülejäänud lahusti aurustunud) ja siis põles, nagu ma eeldan, et nacl põleb. Regeant testid ei näidanud mingeid muutusi, kuid see on 4Fa puhul ootuspärane.
Robadope ei ole veel proovinud, kuna ma ei leidnud mingit märki.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
teha a/b selle kohta, võib-olla isegi eraldada enantiomeerid, kui te olete selle juures
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Hea idee nii.. Paneb mind mõtlema, kas teised, kes ei tunne mingeid mõjusid, tarbivad lihtsalt S ton NaCl ja vähe, kuid amp.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Kui ma pean IPA-destilleerima vaakumis, kui kõrge peaks olema temperatuur? Ja mida ca ma teha, et optimeerida tulemusi ilma atsetooni kuivatamata?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Mis tahes ühendi temperatuur vaakumis sõltub vaakumrõhust.

Internetis on selleks väga häid graafikuid, googeldage neid, et saada täpne kalkulatsioon seadistatud.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Kui ma tahan seda aurustuda, kas ma pean seda keema või ainult laskma sellel pikemat aega seista. Kui ma pean seda keetma, siis millist temperatuuri ma pean kasutama?
Teiseks, kui ma tahan järgida täpselt video kirjeldust, kui palju NaOH-d pean ma vajama? 2 liitrit 25% NaOH lahust 500g NaOH-ga 250g P2NP jaoks?
 
View previous replies…

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
just nagu imoutalso kirjeldatud sõltub see vaakumrõhust, kui destilleerite vaakumiga, siis armastate keemistsentsi, mida peate proovima.

1500ml vett, 500g Naoh, teie 250g P2np partii jaoks.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Tänan, aga võib-olla ma ei artikuleeri end õigesti. Ma leidsin tabeli oma "organikum" raamatus ka, kuid ma mõtlesin, et on võimalik eemaldada ipa normaalsel rõhul?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Võimalik jah, aga ilma inertse atmosfäärita võite oma toote vähemalt osaliselt ära rikkuda. aga võib-olla on see ka täiesti ok, mul on õnnestunud hea toode isoleerida ainult N2 all.
Vaakumpump ei ole nii kallis, suured vahelduvvoolupumbad on lahusti eemaldamiseks head(mõnda aega), väikesed 12V hiina omad mitte nii väga selle rakenduse jaoks.
Hangi dean stark, mullid kondensaator ja ühenda vaakum kondensaatori otsa, tõmmates just nii palju, et aurud ei pääse välja ja vabastades vaakumi tühjendada gravitatsiooniga välja oma lõksu.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Jah, mul on selle jaoks vaakumvastuvõtja ja järgib vaakumdestillatsiooniseadme klassikalist ülesehitust, kuid ilma woulfsche kolbita ja ainult vaakummõõtja otse pumba juures.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Kas teoreetiliselt on võimalik seda edukalt teha, kasutades reaktorina 55 galoni tünni koos ülevalpool asuva segistiga?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Kui te võtaksite aega ja loeksite teemat läbi, näeksite, et seda küsimust on küsitud mitu korda eri skaaladel ja küsimus jääb samaks.

Otsige, ja te leiate.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Tänan vihje eest, Kuigi ma kerisin läbi kõik 27 lehekülge leidsin m mingeid väärtuslikke näpunäiteid teel. Ma olen ainult uudishimulik, kas keegi on seda tehnikat proovinud ja kui palju see mõjutaks saagist? Võrreldes reaktoriga.
Ja kui on mingeid näpunäiteid kellelgi, kes on seda proovinud.
Tänud

"Alkeemikud on kulda otsides leidnud palju muud väärtuslikumat"
 
Top