Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Siin on minu seadistuse lihtne skeem, soovitus on ühendada veevann ka eraldi jahutusmahutiga külmikus, mis mahutab suurema koguse vett 25-30L.

See süsteem on täisautomaatne ja te ei pea muretsema ülekuumenemise pärast ning temperatuur on ühtlane. Töötab suurepäraselt, hoiab kondensaatorit kogu minu reaktsiooni ajal kergesti 10c juures.
 

Attachments

  • kJ1Mqc7YSp.jpg
    kJ1Mqc7YSp.jpg
    51.9 KB · Views: 181

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tänan teid nii palju, kutt :)

Viimane pusletükk on lõpuks siin, ma sain akvaariumipumba juba, kuid mõtlesin ainult, kuidas seda tegelikult ideaalselt seadistada.


Kuidas peaks veevanni ühendama eraldi jahutusmahutiga ja milleks? Kas peab olema voolu/vahetus jaheda ja mitte jaheda vee vahel peaveevannist külmikusse paigutatud veevanni teise konteinerisse?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
soovitame veinisoojendajat. on erinevaid mahte. valige õige suurusega kolb. valite vee, lisate jää, nt 1: 1 (vesi: jää) esimese etapi jooksul, see jahutab kõike kenasti. pärast kõigi p2np lisamist on jää kadunud. lülitate kütte sisse. seate soojendaja temperatuuri ja jätkate lendamist robotist.
NqD1zwa64x
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Huvitav, kas te eelistaksite seda labori soojendusmantlile?
See on tegelikult geniaalne, kuna see ühendab endas esmalt jahutamise ja seejärel kuumutamise!!!

@G.Patton Mis on teie arvamus selle idee kohta?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
minu arvates on see lahendus kõige lihtsam ja nii konstrueeritud seadmed ei ärata tähelepanu kõigi selle reaktsiooni jaoks vajalike asjade lõpuleviimisel
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Olen üllatunud teie soovitusest.

Nii et teie soovitus oleks panna 5-Neck RBF veini soojendaja sisse ja reguleerida kõik tööriistad (kondensaator, tilkumisleht, laadur jne) klambritega + tavaline statiiv?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
On täpselt sellised kuumutid, mis mahuvad isegi 20l kolbi. Minu arvates on parem luua näiteks kaks sellist komplekti ja töödelda korraga 1 kg p2np, kui teha seda ühes roostevabast terasest mahutis.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Teil on õigus!

See meetod võiks asendada suure külmiku, pumbad kui ka soojendusmantli just selle ühe asjaga, mis on tegelikult tore!

Kas sa teostasid seda juba 20L RBF-idega?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
isiklikult ei ole, kuid isik, kellele ma soovitasin seadmeid kokku panna, tegi selliseid ebatavalisi asju tagumikusse 10 i
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
isiklikult ei ole, kuid isik, kellele ma soovitasin seadmeid kokku panna, tegi selliseid ebatavalisi asju tagumikusse 10 i
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Huvitav :) Ootan @G.Pattoni tagasisidet selle kohta, et näha, kas on hea mõte asendada sellega kuumutusmantli + jahutussüsteemi
Suur tänu, kutt!
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
on teada, et laboriseadmed on palju paremad kui oma disaini ehitamine üldiselt kättesaadavatest asjadest .. pluss on kindlasti üks selles lahenduses, millele me ise tähelepanu ei pööra, sest need asjad eraldi võttes ei ole selliste tööde jaoks mõeldud seadmetega midagi pistmist.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Väga lihtne ja nutikas idee!
See on üks parimaid asju, mida ma selles teemas nägin! Big UP!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kindlasti :) Ma kindlasti proovin seda välja ja annan tagasisidet, kui olen seda proovinud, mis võib võtta aega
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Vaadake seda (allpool), see on pärit laborist, kus nad konverteerivad APAANi BMK-ks. Olen alati mõelnud, mis on need katlad, mida nad kasutavad.
Nüüd on üsna ilmselge, see peab olema veiniküünlad.

Nii et nendel asjadel on kindlasti juba praegu laboris kasutust, teie ettepanekud panevad selle kuidagi järgmisele tasemele, sest neid kasutatakse jahutamiseks ja soojendamiseks, mis on hämmastav.
Nüüd on väljakutse leida sobiv 20L RBF jaoks.

Algne postitus: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...aan-a-phenylacetoacetonitrile-large-scale.57/

NmECsTPOoZ
4medYRXxIg
Rbv1Rmc87w
 

Prima4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Tere. Pärast NaBH4 lisamist 2:1 IPA:H2O segule hakkan lisama P2NP-d partiide kaupa, et hoida seda alla 60 kraadi. Kui ma lõpetasin iga partii P2NP lisamise, värv muutus kenasti kollasest valgeks.

P2NP lisamise lõpu poole, kui temperatuur ei tõuse enam iseenesest, jätkab vedelik pommitamist ja hakkab moodustuma paks väga kleepuv valge ooze...., nii et siin näen ma probleemi number üks.

Edasi, kui ma tahan lisada CuCl2, kasvõi ühe tilga, siis kohe värvub segu mustaks, nagu oleks oksüdeerunud/põlenud läbi... millest see tingitud on?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3


Kus on siis "probleem" esitatud?

Teie reaktsioon on õige.

Reaktsioon muutub selle protsessi käigus mustaks, kui CuCl2 on segatud.

On aeg kuumutada reaktsioon 80c-ni ja hoida seda seal 30-40minutit.

Selle reaktsiooniosa ajal must värvimuutus kaob ja ilmub 3 erinevas etapis.

Viimases etapis, kui te teate, et see on valmis, on 2 kihti.

Alumine must paks kiht ja ülemine läbipaistev kiht, kui see juhtub, segage veel 10 minutit, seejärel lisage NaoH 25% ja segage aeglaselt 5 minutit.

Laske jahtuda, siis alustage kristalliseerumise protsessi.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Mul oli just lühike vestlus G.Pattoniga, ta kiitis selle idee heaks.

Te säästsite mulle head raha, suured tänud :) Panen kokkuvõtte üles, kui olen seda kõike edukalt kasutanud.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Ma nägin sellist 33l netis. spetsifikatsioon näitab, et 20 l kolb peaks sobima ...
 

h20

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
kust saab osta 1 kg

CuCl2 Euroopas

 
Top