Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tere Patton, kas te mõtlete, et kõigepealt vaakumfiltreerige IPA ära ja seejärel peske kuiva atsetooniga, seejärel filtreerige atsetoon ära?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jah. Samuti võite pesta ka kuiva IPAga. Atsetoon aurustub kiiremini.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Fantastiline postitus, aitäh Eidolon vanade meistrite teadmiste jagamise eest, see selgitab ka Cu rolli reaktsioonis.
See on nii suurepärane idee ja ma ei ole seda kuskil mujal näinud. Kas seda saab rakendada üldse mis tahes happe-aluselise ekstraheerimise puhul?

See on ainus osa, millest ma ei saanud aru. Kui te surute amiini IPA-st vesikihti ja seejärel eraldate selle uuesti auru abil, tundub, et kasutatakse mõningaid täiendavaid samme ja reaktiive, kui suurem osa amiinist on juba IPA-s, miks mitte lihtsalt destilleerida see koos ekstraktiga ära? Mis kasu on sellest?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
See tõstatas veel ühe küsimuse. Kas te soovitate ka kaubanduslikku IPA-d kuivatada? Ma ei ole seda kuivatanud, kuna pudelitel on tavaliselt kirjas 99,9%, kuid see ei pruugi olla tõsi või võib olla hügroskoopiline. Tänan teid
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Tegin täna oma teise katse ja see läks seekord palju sujuvamalt.



Nagu te näete pildil,

Vasakul on "veekihi" pärast ekstraheerimist NaOH 25%-ga ja paremal on amfetamiiniõli, vababaas, a-õli, kuidas iganes te seda nimetada tahate.

Waterlyer-kolvis näete umbes 5ml A-õli, mida ma ei suutnud ekstraheerida, ma segasin veekihi IPA-ga ja ekstraheerisin ipa-kihi, kahjuks ei töötanud minu kodus tehtud destilleerija, liiga palju liigeseid, mida määrida ja liiga palju sebimist, minu arvates ei ole see mõne lisamilliliitri jaoks lisapingutust väärt.

Pean hiljem investeerima rotovap'ile.

Amfetamiiniõli sai kolm korda puhastatud läbi buchneri lehviku ja iga kord puhta filtri.

Andke mulle teada, mida te arvate.

Parimad tervitused
 
Last edited by a moderator:

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Väga kena :) Kui suur on teie partii? Ja kui pika aja jooksul lisate P2NP, et hoida temp alla 60c ?

Parimad tervitused
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Praegu teen 200 g P2nP partiisid.

Mul on üsna hea jahutusmeetod, nii et minu temperatuur ei ületa kunagi 47celsius.

Kogu 200g portsjoni lisamiseks kulub 1h.

Pärast P2nP lisamist võtab reaktsioon veidi aega, et esimene kord toimuks ja see hakkab vahutama, vahutamise ajal. Ärge lisage rohkem P2nP-d! Oodake, kuni vaht settib ja te näete 60% vahtu ja 40% vedelikku, see on "pehme koht", et lisada veel üks portsjon.
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Hei mees, kas te saate mulle rohkem rääkida oma jahutusmeetodist? Olen väga uudishimulik.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
hi;
kuidas on AIlumiiniumamalgaamiga ? valmistate ühe 200gr või 400gr?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Te olete vales teemas, selles sünteesis ei ole alumiiniumamalgaami.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jah, ma soovitan seda teha vähemalt üle MgSO4.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Küsimus,

Ma teen praegu järgmist koostisosa skaalat:

IPA 2:1, 3,6l
NaBH4, 348g
P2nP, 200g
CuCl2, 20g + 40ml H2O
NaoH 25%, 1,6l

Sain teada, et skaala oli lineaarne, nii et need on mõõtmised, mida ma järeldasin.

Nüüd küsimus, kui ma jätan kõik koostisosad samale skaalale, kuid suurendan ainult P2nP liiga 300g asemel, milline oleks tulemus?

Parimad tervitused
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Järelküsimus, mis puudutab amfetamiiniõli.

Amfetamiiniõli keemistemperatuur on ≈201⁰c

IPA keemistemperatuur on ≈84⁰c.

Atsetooni keemistemperatuur on ≈54⁰c.

Kui me ei kasuta rotovappi või vaakumiga destillatsiooniseadet. Kas IPA / atsetooni on võimalik keeta kuumutusplaadi abil?

Kas see mõjutaks negatiivselt amfetamiiniõli?

Parimad tervitused
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
kas te korjasite õli anumast süstlaga või mõne muu seadmega?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Suur tänu, see on täpselt see info, mida ma otsisin.

Milline on teie jahutusmeetod?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tõenäoliselt jah, sest amfoonivaba alus võib õhu hapnikuga oksüdeeruda õhu kuumutamisel õhu peal pikka aega. Amf-soola puhtus oleks väiksem.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
tere keegi tegi metanooliga mingi reaktsiooni? Ma tegin etanoolile ja nüüd on mul üsna palju puhast metanooli ja ma ei tea, kas reaktsioon õnnestub ka ...
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Küsimus seoses minu a-õliga, palun vaadake pilti.

Pärast minu a-õli viimistlemist ei olnud mul aega selle "kristalliseerumiseks" amfetamiiniks, nii et ma panin selle ööseks sügavkülma, kui ma selle välja võtsin, oli see eraldatud kaheks kihiks, a-õli peal ja "gele" allosas. Mis on see gele vedelik, mis mul on?

Eemaldasin sellest õli ja jätsin gele'i kolbi ja lasin sellel paar tundi toatemperatuuril seista, et näha, kas see "sulab", kuid see ei sulanud, vaid jäi lihtsalt gele'i sarnasesse olekusse.

Minu ainus oletus oleks, et vesi ja ipa reageerisid sügavkülmas keemiliselt ja muutusid mingiks geeliks, mis omakorda "puhastas" minu a-õli lisanditest, aga ma lihtsalt oletan siinkohal.

Sqv5izpKC1
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
See on võimatu. Kas teie kolb oli sügavkülmikus suletud? Kas te lisasite enne sügavkülmutamist mingeid kuivatusaineid?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Jah, mul oli see kõigepealt oma roundbottomflaskis ja sulgesin sissevõtu kaanega, kui see oli mul sügavkülmikus.

Ei, mingeid kuivatusaineid ei ole kasutatud.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tegelikult ei ole mul aimugi, mis see on. Sellest "želeest" saab amfaaõli ekstraheerida mittepolaarse lahustiga nagu IPA või eeter/petrooleeter. Võib-olla oli amph polümeriseeritud...
 
Top