Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
20-40 kraadi on optimaalne ... tule, minu arvates on parem jälgida, kuidas reaktsioon käitub, mitte hoida mõnda temperatuuri jäigalt ...

need määrused, mida võib leida internetist, on pigem illustratiivsed, et neile läheneda ... ainult praktika viib sobivate tulemusteni ...
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
@DocX @Mystery_chemistry @G.Patton

Kui teete seda 20L kolvis, kas te soovitate käsitsi jahutada jäävanniga sama, mida näidatakse Al / Hg marsruudi videoõpetuses?

Samuti, kuna P2NP ei tohiks lisada korraga, siis milline peaks olema maksimaalne ajavahemik, kus kogu kogus lisati?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
jah, visake tagumik jäässe ja hakake p2np lisama ... esimesed süüdistused on kõige rohkem suminad ... kui pommid ilmuvad üle kogu pinna, saate hakata p2np kiiremini lisama ... harjutamise ja vaatlemise käigus õpite, kui kiiresti ja millal saate lisada teise portsjoni
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Huvitav! Oletame, et kasutaksin 1000g P2NP, kui väikesteks portsjoniteks te seda jagaksite?

Samuti, mida te mõtlete ''pommide'' all, kas te mõtlete mullid?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tänan teid vastamise eest, see aitab mind kindlasti välja ja teeb minu jaoks nüüd palju lihtsamaks.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Mu mees, sa pead tõesti varsti ise kokandusse minema :)...
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Nii et ma tegin täna oma teise katse ja see läks väga hästi, ma annan varsti täieliku värskenduse koos piltidega kogu protseduurist.

Kuid mul on üks küsimus, mis minu arvates jäi mul kahe silma vahele.



6. sammul lisasin NaOH 25% segamise ajal ja kihid eraldusid täpselt nagu kirjelduses, minu küsimus on.

Kollane vedelik, mis mul on, on freebase (a-õli) ja alumine kiht on aqeuous kiht ja see on kiht, mida ma segan IPAga sammus 7, siis vaakum ja hiljem segada minu freebase.

Kas ma olen õigesti?

Parimad tervitused
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Saate reaktsiooni ajal aru. Peate lisama P2NP ja hoidma temperatuuri alla 60 kraadi C. See on kõige olulisem parameeter.

Tere, hea töö! Tegelikult olete peaaegu õige. Te lisate IPA veekihti, et eraldada sellest amfetamiini vaba aluse jäägid. Seejärel eraldage kihid (vajate orgaanilist), aurustage lahusti ja saate amfamiinivaba baasiõli. Seejärel saate kihid ühendada ja jätkata soola moodustamist.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Haha I knoow man, mul on lähteained ja enamik laboriseadmeid valmis ja ootan ainult oma 20L kolbi + kondensaatorit ja mõningaid muid esemeid

Minu aju plahvatab 6 kuu õppimisest haha
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Täiuslik :) Ei jõua ära oodata, et seda varsti proovida!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Lihtsalt nii, et ma saan sellest õigesti aru.



Nagu pildil, veekihi, mis on see, et ma ekstraheerin IPA ja seejärel vaakumiga?

Freebase ei vaja enam ekstraheerimist, vaakum? See seguneb ainult freebase'iga, mis ekstraheeritakse veekihist?

Kas ma olen õigesti aru saanud?

Sest eile segasin freebase'i väävelhappega kuni pH-ni 6 ja see sai väga paks nagu vahukoor ja kristallvalge välimus, see on nüüd olnud 12h sügavkülmas ja ma kavatsen seda täna tolmuimeerida ja puhastada külma atsetooniga, siis kuivatada.

Parimad tervitused
 
Last edited by a moderator:

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Kui teete ipa eraldamise, siis tavaliselt vaakumdestilleerite ipa ära.
Mõned inimesed teevad pärast seda ka A õli aurudestillatsiooni, et eemaldada iga ebameeldiv lõhn ja muuta see ülipuhtaks. (kuid inimesed ei tunne A õli ilma haisva lõhnata tavaliselt ära)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Üsna räpane, kui mõtlete sellele tbh, et inimesed eelistaksid puhastamata toodet
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Jah, aga see on kõik, mida nad teavad.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Jah, te peate ühendama vaba aluse vee ekstraheerimisest üldise osaga.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Täiuslik, aitäh.

Kolmanda katse teen tõenäoliselt homme, kuid seekord teen IPA ekstraheerimise veekihile ja a-õlile. (Täielik lugu koos piltidega postitatakse varsti)

Mul on veel üks küsimus, eile tehtud partii, säilitasin seda 15h sügavkülmas ja segu oli lihtsalt paks nagu vahukoor, ilus valge värvus, vaakumiga oli väga raske, võttis kokku umbes 2h. Aga ma tunnen, et mu amfetamiini pasta on ikka liiga märg, mingeid soovitusi, kuidas seda hoolikalt kuivatada?

Mul on see praegu ilma kaaneta plastmassist toidukarbis ja jätsin selle kaheks tunniks toatemperatuurile, kuid see hakkas väga helepruuniks muutuma, nii et mul on see praegu hoopis külmkapis sees. Kas külmkapi meetod on piisav, et ülejäänud lahusti aurustuks ja kuivaks?

Lugupidamisega
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Peske teda atsetooniga järgmisel päeval saate puhta pulbri
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Seda tuleb pesta kuiva (ilma % veeta) külma atsetooniga puhtvalgeks. Seejärel võite seda vaakumfiltreerida ja asetada oma toidupakendis vaakumeksikaatorisse või teise vaakumiga kambrisse.
 

Eidolon-UK

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 11, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Mõned kasulikud näpunäited minu sõbralt ciphirilt, kes osales algses teemas vespiary's:

Ülalpool olev segisti on hädavajalik, magnetiline segisti ei saa hakkama, äärmiselt tugevat segamist on vaja reaktsiooni algusosas, kui C=C kaksikside lõheneb,
lahus muutub kollasest valgeks, kui see osa on lõppenud.
Teine osa, nitrogrupi redutseerimine amiiniks, kulgeb paremini, kui lisada võimalikult kiiresti vaskkloriiddihüdraadi (CuCl2.2H2O) lahust,
see vahutab palju, nii et võite ühendada elektrilise vaakumivõimenduspumba väljundi gaasipordi külge ja rakendada kerget õhu positiivset rõhku, et kontrollida vahutamist.
Samuti võite kinnitada reaktorianuma ja kondensaatorikomplekti vahele pritsimisvastase sirge adapteri, et vältida vahu väljapaiskumist ülesse.
Vaskkloriidi 10-20% molaarse ekvivalendi asemel võite proovida kasutada ka 8% molaarset ekvivalenti vaskkloriiddihüdraati ja 8% molaarset ekvivalenti vasksulfaatpentahüdraati, nii et te annate endiselt Cu nanoosakesi või NaBH4-Cu kompleksi, kuid vähendatud vahutamisega. (Märkus: 1000 g P2NP tähendab, et tegemist on 6,12 mooli reaktsiooniga (1000/163,2 g/mol), seega 8% molaarne ekvivalent on 0,49 mooli igat vasesoola).
Lisage vee ekstraheerimisele küllastav kogus tavalist söögisoola (NaCl), kuna sellel on suurem afiinsus vee suhtes, lükatakse viimane koormus amiinimolekule lahusest välja ja need satuvad mittepolaarsesse kihti.

Kõrvale:
Ma tean, et Ciphir lisab tavaliselt pärast nitro ümberkujundamist amiiniks jäääädikhapet kuni pH=4, et lükata amiin vesikihti (igasugune kihisemine on liigse NaBH4 kustutamine, järgmine kord kasutage vähem). IPA eemaldatakse umbes 97C-ni, seejärel aluseeritakse pH=11-ni NaOH-ga, nüüd aurudestilleeritakse seinapaberiga auruti, mis on ühendatud reaktsioonianuma keskele sisselaskeava külge.
Kasutades 2L septosahvrit, koguda vesi (alumine kiht) ekstraheerimiseks, salvestada mittepolaarne kiht, kuna see on puhas amiini vababaasiline õli.
Ekstraheeritakse vesikiht 3 korda DCM-i või muu veega mitteseguneva mittepolaarse lahustiga, lõplikuks ekstraheerimiseks lisatakse veekihile soola.
Ühendatakse orgaaniline faas ja ekstraktid ning destilleeritakse NP lahusti ära.
Segada amiinõli 5 osa veevaba isopropanooliga (IPA), segada väävelhapet 2 osa veevaba IPAga, lisada kuni pH=9, seejärel väga ettevaatlikult lisada kuni pH=6,7, kasutada buchneri lehtrit, et filtreerida amorfne valge tahke aine (selle amiiniga ei ole võimalik kristalliseeruda), kuivatada tahke aine vaakumiga lehtris.
Kontrollida filtraadi pH-d. Vajaduse korral lisada veel hapet, asetada teise saagi jaoks sügavkülma, korrata protsessi, kuni amiinsulfaat ei satu enam välja.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Jah, teil on õigus. Minu viga, tänan täpsustamise eest.
 
Top