Minu 3-CMC süntees

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Ma arvan, et ma sain aru, miks minu hapestamine ei tööta lol, ma olen lisanud happe läbi metallist lehter, nii et hape musu on reageerinud metalliga enne 3cmc freebase'ile minekut, seetõttu oli reaktsioon välja lülitatud, kas see on võimalik?
 

iheartamines

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Mõned muud asjad, mis võisid põhjustada selle ebaõnnestumist.

1. Teil on liiga palju reageerimata lähteainet 2b3c, mis muudab teie rm tumedaks mustaks/lillaks
2. Kui te töötate orgaanilise kihi kallal, siis ei ole te lisanud piisavalt jääkülma atsetooni. Lisage 2,5 korda rohkem kui teie reaktsioonisegu maht.
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Olen proovinud reaktsiooni etüülatsetaadiga ja seni nii hea, et värv on oranž nagu kirjeldatud, aga mis mind muretseb, on see, et pärast teist pesu kihid veega keeratud ja oli peal atsetaadiga.. on see ok?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Ei ole kunagi näinud ega kuulnud sellest, ei ole minu jaoks mõtet... aga kui see on, kuidas te ütlete, võtke orgaaniline kiht, kuid värske vesi ja alustage hapestamist.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Ei ole võimalik, et etüülatsetaat seguneb veega, seda sünteesi tehes on vesi põhjas ja orgaaniline kiht peal. Mõnikord tuleb oodata mõnda aega, kuni nad eralduvad korralikult.
 
View previous replies…

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
ma proovisin 5 korda etüülatsetaadiga reageerimist, ma ei tea miks, aga 3 korda oli orgaaniline kiht pärast metüülamiini üsna väike ja pärast esimest pesemist vajus orgaaniline kiht alla, võib-olla oli reaktsioon liiga kuum ja etüülatsetaat aurustunud või lisasin seda liiga vähe.. üsna kummaline
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Kui palju etüülatsetaati te kasutasite kui palju ketooni ja kui kaua te reaktsiooni jaoks?
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
50 ml 2b3c, 150 ml metüülamiini ja 150 ml etüülatsetaati 25 minutit, et olla kindel. enne pesemist oli sünteetiline kiht 2/3 veekihist. pärast pesemist oli kõik segi orgaaniline kiht ei tahtnud vajuda ja lõpuks vajus põhja
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Hmmm... see on tõesti kummaline.
Kasutatud destilleeritud vesi?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Millist klaastööriista kasutasite.
Kuidas eraldada kihid?
Kui see ei tööta üldse, kasutage teistsugust lahustit
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
hästi asi on see töötas 2 korda nii see peab olema midagi ma olen teinud valesti paar korda, mis im üritab välja selgitada, mida. rm im kasutades klaasi sarnane sinu postitus, eraldamine ma valada kõik eralduslehtrile , lase see percipetate ja tühjendada
 
View previous replies…

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
kui kaua te segate 2b3c etüülatsetaadiga enne metüülamiini valamist?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Ainult paar minutit, siis pange kogu metüülamiin korraga, sulgege klaas.
Võite proovida seda.
Eemaldage esmalt veekiht pärast aminatsiooni, seejärel pange vesi/sooda orgaanilisse kihti, kasutage 100ml/10g.
Raputage ja segage lühikest aega, seejärel oodake mõnda aega, kuni kihid on proportsionaalsed oma mahuga.
Eemaldage vesi ja peske 1-2 korda ka lihtsalt 100ml dest veega, kuid ikka raputage ja segage.
Mõnikord võttis mõnda aega eraldamine, kuni kogu vesi tuli ülevalt alla.
Normaalselt ei tohiks sellega üldse mingeid probleeme olla.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Ah, sest suhe
50ml 2b3c kaalub 75g,
palun kasutage 225ml etüülatsetaati, 150ml ainult kaks korda rohkem kui 2b3c, parem 3 korda rohkem.
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Ma seadistasin suhtarvud ja kõik läks väga sujuvalt, nagu teie õpetuses kirjeldatud, üks küsimus siiski, kui kaua, kuni kristallid tegelikult ilmuvad? Või vähemalt on vihje neist, nii et ma teaksin, et mul õnnestus.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Tore kuulda, et tegemist oli lihtsalt suhteprobleemiga...
Kui hapestamine on tehtud, võtke veekihi ja laske see õhu abil aurustuda, aeg sõltub kausside suurusest, võite kasutada mitut väikest või ühte suurt 1-2cm kõrguse vedelikuga.
Võib võtta 2-3 päeva, kuni 1 või 2 nädalat, sõltub ka kliimatingimustest, õhuringlusest, niiskusest jne.
Konkreetset vastust ei oska ma anda. Minu keskkonnas algab enamasti 3. päeval.
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
tbh see oli kogu aeg suhteprobleem, kui ma proovisin seda dcm-ga, panin 50g 2b3c 100g metüülamiini ja 150 g dcm, mis on jälle vale, sest see pidi olema 100ml metüülamiini ja 150 ml dcm... nii palju raisatud reagente wow. seal oli alati üleliigne reageerimata 2b3c rm'is
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Esimesed kristallid, tänan palju poisid teie kannatlikkuse eest minuga
 

Attachments

  • FeW6LDoKdp.jpg
    FeW6LDoKdp.jpg
    1.8 MB · Views: 185
Top