Minu 3-CMC süntees

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kas kasutate pH mõõtmiseks pH mõõtelindreid või digitaalset pH mõõtmisseadet?
Kas filtreerimiseks teete seda gravitatsiooni või vaakumi abil?
Kas te kasutate kahe erineva tihedusega vedeliku eraldamiseks eraldussahvrit?
Kas te sulgesite metüülimineerimise ajal mahuti, et aurud ei pääseks välja, või jätsite selle avatuks?
Kas läbipaistvate kristallide saamiseks pesite neid või millist tehnikat kasutasite?
Mitu päeva kulus kristallide moodustumiseks ja millises mahutis jätsite need puhkama ning kas sulgesite nimetatud mahuti või jätsite selle avatuks, et lahusti saaks aurustuda?
Kui palju te makssite lähteaine eest? ja kas lähteaine oli juba valmis või pidite ostma eelprekursori ja seejärel sünteesima lähteaine ise?
Aitäh!!!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kas kasutate pH mõõtmiseks pH mõõtelindreid või digitaalset pH mõõtmisseadet?
Paberi ja lõhna/värvi järgi

Kas filtreerimiseks teete seda gravitatsiooni või vaakumi abil?
gravitatsiooniga muslimitriba/vaakumiga

Kas te kasutate kahe erineva tihedusega vedeliku eraldamiseks eraldussahurit?
Dekanteerite nii palju vett kui võimalik, jättes vähemalt mõned jäägid alles

Kas te sulgesite metüülimineerimise ajal mahuti, et aurud ei pääseks välja, või jätsite selle avatuks?
Kondensaator ilma voolava veeta, mis on ettevaatlikult suletud kinda ja kummipaelaga

Kas läbipaistvate kristallide saamiseks pesite neid või millist tehnikat kasutasite?
sadestamine -> filtreerimine -> edasine ümberkristallisatsioon vees + atsetoon/IPA

Mitu päeva võttis kristallide moodustumine aega ja millises mahutis jätsite need puhkama ja kas sulgesite nimetatud mahuti või jätsite selle lahti, et lahusti saaks aurustuda?
Sõltuvalt sellest, kui suured ja ilusad kristallid sa tahad saada, võid re-x ajal aurustada teatud koguse lahustit, rohkem aurustumist ja kiiret jahutamist = väikesed kristallid, kuid suitsusad, vähem aurustumist ja õrnat jahutamist = suured Kui enamik lahustit on aurustatud, võib kristalliseerumine võtta vähem kui tund aega, avatud pyrex-anumasseerija

Kui palju sa maksid prekursori eest? ja prekursor oli juba valmis või pidid ostma prekursori ja siis ise sünteesima prekursori?
No comment
Aitäh!!!
youre welcome
 

lheartamines

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 22, 2023
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Olge digitaalse ph-seadme ja DCM-i kasutamisel ettevaatlik, kui jätate selle jälgimise ajal rm-i sisse, sulatab see seadme.
 

lheartamines

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 22, 2023
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Huvitav, mis on 3-cmc puhul, et hapestamise tegemisel tundub olevat eelistatav töötada orgaanilise kihi asemel vesikihis. Proovisin ka teie meetodit @Jesse_Pinkman_ ja sain häid tulemusi töötades vesikihis. Orgaanilises kihis töötades ei saa ma kunagi soola, vaid ainult muda. Aga ma töötan ka väga väikeste ketoonikogustega, umbes 15 grammi. Püüan amatöörina oma tehnikat täiustada ja ei taha raisata suuri koguseid väärtuslikke lähteaineid.
 

ELAIGIBBOR

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Tahaks proovida oma sünteesi, hoidke seda parandades vend
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Miks minu 3 cmc õli muutub happesuse ajal mustaks? ma saan seda täpselt 5,5-6 ja see muutub mustaks
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Võib-olla tilgutada hapet liiga kiiresti... parem jahutada rm ja hape. Kas hapendada orgaanilist kihti või koos veega?
 
View previous replies…

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
ainult orgaaniline kiht, jah ma kahtlustan, et hapestan liiga kiiresti.
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
te saate pärast happe lisamist nähtava vee ja vababaasi kihi??
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Jah, ja pärast seda võtke ülemine kiht, alumine kiht kõrvaldatakse.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Kui kasutatakse dcm, siis etüülatsetaadi kasutamisel võtate põhja/veekihi
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Siis teete midagi valesti ma arvan... kas te tahaksite kirjeldada oma sünteesi etappe?
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Viisin läbi metüülamiinimise, jättes 2b3c dcm ja metüülamiini 12 tunniks ilma kuumuseta lihtsalt segades, kõrvaldasin ülemise kihi, pesin alumise kihi 2 korda, kõrvaldasin ülemise kihi, lisasin hapet kuni 6, ja vedelik muutus väga tumepunaseks.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
protseduur kõlab hästi, tilgake aeglasemalt hea segamisega
ka olla kannatlik lihtsalt DCM, mõnikord otsustab see 2 min, mõnikord vajab tund aega segamist, atsetoon aitab siinkohal soovitan kasutada (külm kui võimalik.)
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Ok ma tean, et see on rumal, aga lihtsalt selleks, et olla selge, nii et pärast hapestamist võtate ülemise või alumise kihi kuivatamiseks dcm abil? Im segaduses
 
Top