Metamfetamiin efedriintablettidest

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tere, kas keegi teab vastust eelmisele küsimusele? Olen mõelnud sama asja peale, kuna I2 on kergesti kättesaadav, seega ei ole selge, mis on HI kasutamise eelis. Kas saagis on parem?
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
tänu teabe eest

Kas tooliini asemel võib kasutada naftat?
Kui see on okei, kas ma saan seda samamoodi ekstraheerida?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
1. Te ühendate vaakumpumba oma klaasnõude või mis tahes mahutiga. Te võite ehitada vaakumpumba külmkapipumbast või osta selle otse. Kui asute ELis, vaadake vevor.com. Leiad selle kohta 100+ youtube'i videot, kui lihtsalt natuke otsida. Kuivatamine kiireneb, kui seda tehakse vaakumis, sest aururõhk (punkt, kus vedelikud muutuvad auruks) väheneb. See tähendab, et vett või muid vedelikke saab keeta madalamal temperatuuril.

2. Miks te seda teeksite?

3. Separatsioontoru või lihtsalt keeduklaas ja süstel. Lahustitega ekstraheerimine tähendab, et te lisate lahustit, näiteks tolueeni, erinevate ühendite segule ja keerutate või raputate seda., Need, mis lahustuvad tolueenis, jäävad tolueenisse kinni, teised jäävad algsesse lahusesse. Seejärel eraldate tolueeni teistest, tavaliselt eraldussahvriga. Vaadake youtube'i.

4.. Jah. Efedriini ja pseudoefedriini vahel ei ole vahet metamfetamiini valmistamisel.

5. Vee ära keetmisega. Või ostes selle asemel puhast naatriumhüdroksiidi. See on leelis. See on saadaval peaaegu igas toidupoes maailmas, nagu äravoolupuhastusvahend.

6. Mõni.

Algajale soovitaksin minna youtube'i ja vaadata sealseid chemtubereid. Kõige kättesaadavam, pedagoogilisem ja meelelahutuslikum on NileRed. Vaadake mõnda või kõiki tema videosid ja te õpite kiiresti ära enamiku vajalikest põhilistest laboratooriumitehnikatest.
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1

tänan teid nõuannete eest
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Kas Moskva marsruudil tekib kõrvalsaadusena fosgiin? Ja kui jah, siis kas on mingeid näpunäiteid sellega tegelemiseks (peale ilmselge, st fumehood, hingamisaparaat)?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reaktsioonis on vesi. Kui tagasivoolukondensaatoris on hea jahutus, ärge muretsege aurustumise pärast. Vee olemasolu korral mõelge ainult sellele, kuidas joodiaurude kondenseerimine toimub.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii Expert,
Im Proud to know you.
Esimene samm, et õppida Drug Tootmine, ma valin Meth shake n bake. Sest lihtne saada efedriini HCL pillid, Neo Napacin tabletist excatly. Aga 1 pillid sisaldab teofülliin 130 mg, efedriin HCl 12,5 mg. can u share me the simple method to get pure Ephedrine from each tablet?

Tänan Expert
AeHlGrmxEg
harida üksteist, Jumal õnnistagu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Te ei vaja mitmekordselt sama sõnumit erinevates teemades. Edasised samad sõnumid kustutatakse.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii Expert,
vabandust, viimast korda. tänan tähelepanu eest
 

Nitecore20

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 14, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Hei sõber, kas sa võiksid mulle palun öelda, kas sinu esimese Pic'i poe, on seaduslik?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8

Tere Patron u ütle "Tere. Efedriini ja teofülliini eraldamiseks leotati segu 20%-lise vesilahusega NaOH ja seejärel ekstraheeriti 2x kloroformiga, mis tõmbab efedriini välja." (see teema jätkub Neo Napacini tabletist).


Sorry Patron
Olen õppinud aga ma ei saa sellest aru :

1. Kui palju NaOH 20% ml suurus u soovitatav, kui ⬇️
80 tabletti kokku koostisosad = 1 gramm, mis 10,4 grammi teofülliini

2. Kuidas ma segun NaOH-ga, ma mõtlen, kas see on segatud kuuma veega? või lihtsalt raputada seda või segamisvarras?

3. Pärast seda, kui palju klorofoami ma lisasin ja kuidas ma ekstraheerisin? raputan seda või?

4. sa ütled "tõmbab efedriini välja." kust ma saan teada, et see on efedriin? millise kihi pool, kui ma kasutan eraldussahtel?

Tänu ekspert,
oh jah viimane questione, r u on RC Group ($1000) ? Mis kasu on see ?
Kui ma edu teha met, ma tahan liituda selle grupi alates kasumi müüa met
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere. Te peate lisama selle lahenduse x2 tablettide mahu.
Lisage 20g NaOH-d ja valage toatemperatuuriline vesi 100mL mahus mõõtesilindrisse või mõõtekolbi. (see on 100mL mahu jaoks, lihtsalt näide) Te peate lahustama tahkeid helbeid.
Umbes 1/4 NaOH lahuse mahust ekstraheerige kaks korda. Loe ekstraheerimise kohta teema Lab FAQ, kui sa ei tea, kuidas ekstraheerida. Seal on kogu teave.
Sul on vaja orgaanilist kihti (kloroformi puhul ülemist kihti). Seejärel peate selle aurustama.
Küsi adminilt @HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Research Chemicals
Tasuline juurdepääs
Projekti jagu uute psühhoaktiivsete ainete kohta. Siin avaldame uusi legaalseid aineid, millel on tõenäoline positiivne psühhoaktiivne toime kanabinoidide, opiaatide ja dissotsiatiivide klassidest. Samuti leiate teavet juba katsetatud potentsiaalsete teaduslike ainete
kohta.

_______
Kuidas osta ja müüa foorumis.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Tänan teid, et olete valmis mind juhendama, ma valmistun ja õpin. ühel päeval annan teile kasu sellest, mida te annate, kui see toimib. Ma luban. u ka @HEISENBERG
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Kas H₃PO₄ võib kasutada hüpofosforhappe (H₃PO₂) asemel ?
saab H₃PO₂-st teha H₃PO₄ ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
no
Ma arvan, et ei, fosforil on erinev oksüdatsiooniaste.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
tere vabandust ma tahan küsida meta kohta hi.some. mõnda aega tagasi tegin meta pseudoefedriini 10 gr ,HI 10ml. , 20 ml vett. ilma punast fosforit kasutamata, ma refluksisin 6 tundi 100 c. ja pärast seda leelistasin ja ekstraheerisin tolueeniga, ja sain ainult vähem kui 0,5 gr. väga halva ja ebameeldiva lõhnaga, kasutasin pseudoefedriini, mis sisaldab 60mg pseudoefedriini.
tripolidiini 2,5 mg. Ma loodan, et keegi saab vastata minu kaebusele, mis siiani olen ikka veel segaduses. Kas keegi saab sellele üksikasjalikult vastata, ma tänan väga neid, kes tahavad vastata.
 

Attachments

  • YO3qxIFKh9.jpeg
    YO3qxIFKh9.jpeg
    675.9 KB · Views: 412

gafer84

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Teie kasutasite kaks korda rohkem vett kui vaja
 
Top