Metamfetamiini kristalliseerumine ja jää tootmine

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Ainult d met teeb killustikku ja selleks on palju tehnilisi Et seda teha
Ma panen rekord sirgeks see fester jama HCl gaasitamisel annab teile jää ja killud on jama see töötab ainult siis, kui te kasutate freooni või vedelat lämmastikku, kui läheb kasutada HCl on
Parim killud on tehtud osta teha 20%dh20rexal tritated fb õli pH 5,8 ja kristalliseeriv tassi Pyrex salve jäetud kapis UV musta valguse all ja.ei tohi häirida üldse vähemalt nädal aega vähemalt see võtab aega, et teha parem toode
Ma ütlen teile kõigile veel ühe triki, kui te lihtsalt pH oma FB õli ja lihtsalt jäta see rahule see aurustub ja dehüdraator jääks see on, kuidas hiinlased teevad seda see on kõik, et olla kannatlik.
Aga see gaasistamine tolueenis ja eetris teeb teile ainult pulbrilise toote, mis tuleb uuesti teha Ice ainult freoon või vedelik. Lämmastik teeb kohe I'ce kui HCl gaasiga kokku puutub
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Vabandust, mis on "osta tehes 20%dh20rexal"? Ja mis on "UV-mustvalgustus"? Kas te teate, et UV ei saa olla must? =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
"Must valgus" on konkreetne UV-kiirguse vahemik, mis on peaaegu nähtamatu, kuni see peegeldub vibreerivalt keskkonnas olevatest fosforitest. Te olete seda varemgi näinud. Inimesed kasutavad seda vere ja sperma leidmiseks, mis on puhastatud ja klubi/rave atmosfääri
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
im calling bullshit on this thread too. kui keegi, kes on piisavalt palju ringi käinud, siis see ei ole nii, kuidas seda tehakse. ma ei näe viiteid freoonile ja atsetoonile, natuke atsetooni külmutamisest 2 nädalat (wtf on see jama? nagu see teeb seda kauem külmemaks? stfu), ja pealegi natuke amfetamiini hcl kohta lõpus pissed mind välja. keegi ei tee amfetamiini hcl xytl'i. Iive on elus alates sellest ajast, kui PPA oli seaduslik ja tegi oma õiglase osa asendusamphetamiinidest ja üks minu esimesi ebaõnnestumisi oli üritada gaasiga PPA-d vähendada rp/i kaudu, aka amfetamiini, ja ma võin teile öelda, et see ei tee seda. te saate alati hügroskoopilise ühendiga, mis muutub plaadil kollaseks lombiks.

tahad kõige suuremaid killud? rextiliseerid veest. tahad kõige kiiremaid killud, lähed atsetooniga ja freooniga/hcl. see viimane viis on see, kuidas nad sellega MSM-i lõpuks rokivad. lihtsalt ütlen. met on nagunii vastik.

minu luuretaju kipitab selle lehega. kuidagi kasutavad jooksjad mingit sihipärast kampaaniat inimeste värbamiseks ja see tundub off. endise modina hive, zones, wd jne. midagi ei tundu selle grupi juures täiesti õigesti. see eksisteerib keset uncannyville'i. teid on hoiatatud. YMMV.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sõltub teie HCl gaasist. Juhul, kui kasutate märga HCl-i, siis saate lörtsi. Siiski, amph*HCl ei ole nii jumala idee. See on üldtuntud fakt.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ma olen seda teinud. Võite veenduda, et selle õhuke plaat ja see absoluutselt kuivanud rabe tahke pärast jättes tassi 70C kuumutatud printeri voodi. Suurem osa sellest oli siiski läbikumav granuleeritud vaha ja see on vorm, milles see veedab suurema osa oma ajast.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Tänan kõiki nõuannete eest, kuid ausalt öeldes ei tööta ükski neist (välja arvatud UV-meetod), ma kulutasin 2 nädalat nendele katsetele ja selgus, et kristallid tulevad välja ainult siis, kui teete ümberkristallisatsiooni metanoolist. SO poisid, enne kui midagi soovitate, veenduge ise, et see toimib ja ärge kopeerige internetist ja kleepige see siia, kõike head!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@btcboss2022

Millist marsruuti te kasutate kristall-D-metamfetamiini valmistamiseks?

Parimate soovidega
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
L-viinhappe tee.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ma mõtlesin pigem seda, mida teete lõpptoote kristalliseerimiseks.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Olen postitanud oma MDMA kristalliseerumise meetodi praktiliselt sama.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Olen lugenud selle tee kohta postituses siin.

Kuid ma ei ole lugenud, et keegi oleks seda kunagi edukalt teinud.

Lisaks MDMA-le on see marsruut, mida te kasutate metamfetamiini kristalliseerumiseks jääks?

Parimad tervitused
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
üldiselt tegin eraldamist l-viinhappe abil, ja kui lisate viinhappe segule vett , tekib metes sade, küsimus on, mis soola see on?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Kõik sõltub sellest, kuidas teie meth oli tehtud algselt kui kasutades psuedo või efedriini te toota dmeth, mida saab lihtsalt tritated kuni pH 5,8 HClacid the FB imTalking umbes kohas kapis aurustada ti ma olen shard see on, kuidas hiinlased teevad seda või on mõned variandid adingn dh2o ja nii edasi
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
O,O'-dibensoüül-2R,3R-viinhappest
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Märgistasin selgelt btcboss2022.

Sa juba põhistasid meid siin oma eelmisest postitusest ja olid valmis.

Nii et ma soovin teile edu teie edasistes püüdlustes.
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Millise Celsiuse kraadi juures külmutatakse atsetooni, et seda saaks kasutada kiirkristalliseerimiseks?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Prooviti hapestada ja kristalliseerida suhteliselt väike kogus MDMA vababaasi.

Freebaasi kaal pärast ekstraheerimist ja eetripuhastust on 40 g. HCl arvutatud maht = 16,41 ml.

Kavatsus oli lisada hape, seejärel kuumutada see 130C-ni ja tilgutada atsetooni 5-10 mahtu ning jätta see sügavkülma.

Seekord tegin seda mingil põhjusel väga aeglaselt, aga tahtmatult. Nii et kogu hapestamine võttis umbes 30 minutit plaanitud 15 vastu. Intensiivselt kasutasin magnetilist segajat. Tulemuseks PH=2,5

Siis, kui läheneb planeeritud mahule, ma relaliseerisin kõik, mis mul on keeduklaasis seguril on puhas valge pulber. Ma tilgutasin seda mõnes mahus külmutatud atsetooni, kuid pigem pesta seda, kuna see ei näe, et seal on veel midagi kristalliseeruda.

Tõenäoliselt aurustunud kogu vesi aurustunud tänu soojuse vabanenud kui hape tilkub.

Ei ole kindel kas see on hea või tegin mingi tõsise vea?

VBPIZWjQ8k
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma mõtlen, et lahus muutus kõik otse keeduklaasis kuivaks pulbriks ilma minu poolsete lisategevusteta.
Loomulikult olid freebaas ja hape sügavkülmikust.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, kallis. Tahaksin küsida, miks te kuumutate lahust? Seda ei ole vaja. Ka 5-10 mahtu on liiga palju. 1-3 on okei.
Milline on teie happe kontsentratsioon? 35%? Sellisel juhul on vaja umbes 18 ml.

See on okei.

See ei ole okei. Liiga madal. 5-5,5 on madalaim punkt, mis on soovitatav.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
36-37% hape
igatahes ma vaatasin peamiselt, kuidas muutub freebaasi värvus, ja see sobib
Ma ei kuumutanud happe tilgutamise ajal. Seda kasutati ainult segamiseks.
2,5 oli see lahus, sool ise näitab 5,5.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
kas te tegite selle kristalliseerumise kuumutamisega või negatiivse temperatuuriga? Kas te võiksite mulle selgitada, kuidas ma kristalliseerin vaba aluse negatiivsel temperatuuril
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
loomulikult ei kuumutanud ma seda tahtlikult. kuumus vabaneb ise hapestumise tulemusena.
minu puhul oli viga selles, et tegin seda liiga aeglaselt: püüdsin kogu hinnangulise HCl-koguse 15 minutiga ära teha.
 
  • Like
Reactions: sal

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tuleb vältida kohalikku ülekuulamist. Reaktsiooni (hapestamise) aeg ei mängi selles menetluses rolli. Temperatuur ja hea segamine on peamised omadused, mis mõjutavad reaktsiooni kõige rohkem.
 
Top