JWH-018 süntees. Väikeses mahus.

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Igaüks võib selgitada sammu 7 ja 8 üksikasjalikult palun :(
Nagu filtreerimine kasutada vaakumfiltreerimist või mitte, ja pesemine lihtsalt pesta tavaliselt või kasutada pesemise keemilist tehnikat. Ja samm 8 ma ei saa aru, sest ma arvan, et sammud 7 ja 8 on ebaolulised. Al2O3 kuivatatud äkki samm 8 ilmus EtOH. Nii et Al2O3 ei kasutata ?
Im nii kahju, sest im algaja palun õpetage mind!
Tänan
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Ma ei tunne seda retsepti eriti hästi, kuid minu arvates...
7 - te peate oma segu filtreerima, et taastada Al2O3. peske seda veega 2x ja laske sellel kuivada; et salvestada teiseks korraks.
8 - lisage oma vedelikule (mille te filtreerisite) vett ja sellest tekib tahke aine (JWH-018).
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
7. Nii et ma filtreeritud segu saab ohutu Al2O3, nii et ma saan seda uuesti kasutada järgmise sünteesi jaoks.
8. Ja vedelikku i filtreeritud Al2O3 nimetatakse EtOH faasiks ? Nagu see ?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

nii, ma arvan, et teie segu ilma Al2O3-ta nimetatakse EtOH-faasiks (sest te panite selle enne sisse...)
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Jah, ma sain aru. Aitäh, et jagate oma arvamust, härra.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Etanooli kasutatakse selleks, et eraldada meile vajalik toode lahustumatutest ja mittevajalikest asjadest, see on mõte
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

kui me muudame retsepti annust; nagu x2 või x5; see oli ok või me peame muutma mikrolaine võimsust ? või me ei saa ...
 

CCnotsogreasy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas ma saan kasutada teisi indoole? nagu tavalised nagu indool-3 karbinool või indool-3 äädikhape, vabandust, kui selle eriti idiootlik küsimus, kuid im omamoodi uus see. oleks ka tänulik, kui te võiks võtta aega, et selgitada sünteesi mulle
 

kaybettikmibaşkan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
ı ei ole vaakumfilter, segamismasin.

küsimus 1..
-Indool (0,117 g) segati neutraalse Al2O3-ga (1 g) ja jahvatati kokku, kuni tekkis homogeenne pulber.
(lisati vett või atsetooni segada. või ei vett või ei atsetooni segada. käsitsi segada õige ei mingit vett..).

küsimus 2-
Lõplik segu pitseeritud 5 ml mikrolaineampullile allutati mikrolaine reaktoris 100 *C (400 W) juures 8 minuti jooksul.
(mis nimi 5 ml )
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pulbrid tuleb ühtlaseks jaotamiseks purustada ühes läbimõõdus.
Viaalid kasutatakse mikrolaineahjureaktori jaoks. Kodumajapidamises kasutame mikrolaineahju jaoks keeduklaasi ja lühikest, kuid sagedast kiirgust.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi oskab mulle selgitada, kuidas jagada kiiritusaega, kui ma kasutan kodumajapidamises mikrolaineahju
 

bunny

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
poisid seal on eny boudy proovida seda metod . on see edukas . Ma tahan rakendada ma ei taha raisata aega ja raha ............. !
 

hofmaN.

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Keegi võib mulle anda kõik Selle kemikaali CAS-number
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

M8Fu4nG.png


siin on lehega CAS. Mõne asja jaoks peate seadusest (?) mööda minema, näiteks puhas etanool selle ebaseaduslik Euroopas kodumaise, kuid lihtsalt kasutada odavat viina ja destilleerida seda :)
mõne reagendi jaoks peate tõestama, et teil on mingi ettevõte.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ilma viina destilleerimiseta saab asendada muu alkoholiga (isopropüülalkohol exp jaoks).
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
tänan teid teabe rohkuse eest
Mul on mõned küsimused,
1 - kui keegi teeb naftoüülindooli mis tahes muu tee kaudu, tundub, et ta võib alustada ka 4. sammu ( st Al2O3 ei sega teist protseduuri, kuna ilmselt ei ole vahepeal mingit tööd)
2 - Milline on oodatav saagis võrreldes traditsiooniliste kuumutusmeetoditega, eriti JWH-018 puhul, ma mõtlen, kas seda saab teha adb-b sarnase protseduuriga (eeldusel, et on olemas naftoüülindool ja muidugi 1-bromopentaan) (ja antud karbonaat)?
3 - Kas reaktsioon kulgeb sujuvalt, kui 1-bromo-5-fluoropentaani ükskõik millisel reaktsioonimeetodil ( MW või kuumutamine)

Tervitused
 

jHRfi8rLii

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

kas saite vastuse oma küsimusele? olen samuti huvitatud
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
ei vabanda :(
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere, ma arvan, et jah. Te peate seda suurendama mitte nii palju. Parem alustada väikesest võimsusest nagu 400-500 W.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
kallid eksperdid,
ma olin mõnda aega mitteaktiivne, sest minu olukorras ja asukohas muutus midagi.
Ma asun nüüd Ladina-Ameerikas (el salvador). Ja ma ei ole kunagi arvanud, et see on üheski riigis nii raske saada pakke välismaalt kätte. Ma tahan teada, kui keegi siin ekspertidest ja ostuabilistest ehk on kogemusi, kuidas see siin toimib, ja loodan, et ehk keegi saab mind aidata, kuidas saada ohutult integridentide jaoks väikesemahuline, algajale sõbralik, kannabinoidide sünteesi.
Tervitused
 
Top