Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Millisel temperatuuril ma IPA-d keedan selles
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kui palju panen IPA-sse
KIITUS
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kui naatriumhüdroksiid valatakse reaktsioonisegule, milline on nõutav pH?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
just seda, mida on vaja lahustada

neutraalne, PH 6
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ma tean seda, mu sõber, kuid ma mõtlen, kui palju pH on vaja enne väävelhappe kasutamist
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Ma ei saa küsimusest aru. Te peate rakendama väävelhapet koos atsetooniga ja selle seguga alandama alkoholis lahustatud amfetamiini pH-d kuni pH-ni 6.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kui me saavutame pH 6, kas see tähendab, et süntees on õige ja saadav toode on amfetamiin? Kuidas ma tean, et toode on amfetamiin?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ma kasutan kraanivett ja selle leeliselisus on nõrk... Milline on sobiv viis reaktsioonisegu leeliselisuse suurendamiseks
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Kas te kasutate sünteesi tegemiseks kraanivett? Te peate kasutama naatriumhüdroksiidi ja destilleeritud/demineraliseeritud vett. Tavaline või kraanivesi on saastunud ja ma ei tea, kas see sobib sünteesiks.

Toode näeb palja silmaga ja lõhnaga välja nagu amfetamiin. Kui teil on teine värv, mis ei ole valge, on see samuti amfetamiin, kuid saastunud. Aga tõesti lõhnaga, kui olete kunagi amfetamiini tarvitanud, siis on see teile väga tuttav.

Mul on juba 4 sünteetilist amfetamiini ja tõde on see, et ma pean seda ütlema, sest mul ei ole keemiaga kogemusi. Ma olen väga rahul tulemustega ja saagisega. Mul on juba 4 sünteetilist amfetamiini ja tõde on see, et mul ei ole kunagi olnud kogemusi keemiaga. Ma olen tulemustega ja saagikusega väga rahul.
 
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Mul on küsimus. Viimases etapis, kui lahustan amfetamiini alkoholis ja segan seda atsetooni/ väävelhappega, on mul väike probleem.

Ma mõõdan pH-d, kuni ma püüan saada pH-d 6. Aga see lõpeb liiga tiheda "pastaga", mis takistab mul pH-d õigesti mõõta. Kas te teate, miks see võib juhtuda või mida ma peaksin tegema?

Sain väävelhapet aurustades seda aku elektrolüütide veevanniga ja ehk on happe puhtus umbes 90%-95%. Kas see võib olla põhjuseks?

Tänan teid väga. See foorum on imeline.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kui lahus muutub tiitrimise ajal liiga paksuks, on see tingitud sadestuva soola kogusest, lisage lihtsalt rohkem lahustit, et seda lahjendada, see ei mõjuta tegelikult pH väärtust.

Kui teie väävelhape on saastunud, on see tõenäoliselt vee poolt. Amfetamiinsulfaat lahustub vees, mis tähendab, et saagis väheneb, kuid see peaks olema minimaalne.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
>pH13 parimal juhul, kuid lugege juhiseid.
Kui te olete järginud seda sünteesi ja tilgutate lõpus oma lahusesse väävelhapet, siis sadestub seal amfetamiinsulfaat, kuni jõuate pH6-ni, kõik, mis on sellest madalam, tähendab saagise kaotust ja edasisi lisandeid.
Üldiselt tuleks toode pärast sünteesi ikkagi puhastada.
Jah, kraanivesi on ka joogiks, miks peaks see ka leeliseline olema? Kuidas oleks, kui läheksid apteeki, saaksid destilleeritud vett ja naatriumhüdroksiidi, et teha leelist ja saada oma lahus leeliseliseks? Aga see on ju ka juhendis kirjas.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Ma mõtlesin alumiiniumlehtede kohta fooliumi asemel, BHBlueberry kasutas neid selle sünteesi versioonis, soovitades, et (ma arvan, et 5 mm paksune) leht oleks parem, kas te teate midagi selle variandi kohta?

Link tema sünteesile, kus ta kasutab lehte:
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Tahan valmistada väävelhappe lahust MDMA sulfaadi jaoks. Kuidas teha lahust, mida saan kasutada aluse soolamiseks? Teha väävelhappe lahus IPAga, seejärel kuivatada IPA mgs04-ga? kas see on ok.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Täname teid suhtlemise ja abi eest. Oluline küsimus on nüüd, kuidas ma tean tagasipöördumise meetodit ja millal toimub tagasipöördumine
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Tere poisid. Mida te arvate sellest vaakumpumbast amfetamiini filtreerimiseks?

See võiks töötada?


 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Kui soovite teha suuremaid reaktsioone idk, kui saate kasutada fooliumi, vajate paksemat alumiiniumit, nagu alumiiniumleht. Põhjus on see, et foolium on nii õhuke, et see reageerib kiiresti ja kuigi see on hea väiksemas mastaabis, ei ole see hea suures mastaabis, teil on vaja, et kõik reageeriks pikema aja jooksul
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vaakumpumbast on laboris alati abi, eriti kui tuleb palju filtreerida ja kuivatada.
Kõige odavam ost on tõenäoliselt veepump, kuid see tarbib palju vett.

Vaakumpumba puhul peaksite tähelepanu pöörama vastupidavusele ja mõtlema külmalõksu ostmisele, mis kaitseb pumpa täiendavalt kemikaalide gaaside eest.
Mida tähendab meetodi tagasilöögi all?
Alati on parem kasutada võimalikult veevaba lahustit, kui saadud sool lahustub hästi vees, see suurendab saagist.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kui segu reageerib, ei toimu tagasivooluprotsessi, miks?
 
Top