Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Võib kasutada ka muud tüüpi kondensaatoreid, kuid selle reaktsiooni jaoks sobib kõige paremini Allihn kondensaator
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
qnW2G8c.gif


Esimene kord ja see tuli välja. Mida te arvate?
 

brianvene1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2022
Messages
20
Reaction score
12
Points
3
Woww congratz man
Palun öelge mulle, kuidas läheb kõik, kasutatud kogused, reaktsiooniaeg, kasutatud laboratooriumi/maja seadmed
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Teil on kõik põhipostituses olemas, järgige lihtsalt samme. Mul oli mitu ebaõnnestumist, kui ma tegin kolvis segu alumiiniumi ja 1-fenüül-2-nitropropeeni jt. seguga. Reaktsioon oli üsna äge, see oli minu esimene kogemus keemiaga ja tõde on see, et see hirmutas mind natuke. Aine jääb väga tahkeks, kui ma proovin seda läbi sõela lasta. Olen seda kaalunud ja sain põhiaine saagise 55%.

Aga ma jätan selle täna õhtul õhku ja homme kaalun uuesti, et näha, kas jõudlus on säilinud enne.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Kui palju saaks tootmist selle meetodiga skaleerida, ilma et see kahjustaks tulemuslikkust 60-70%?

Milliseid seadmeid oleks vaja? Sooviksin suurendada tootmist vähemalt 50 g-ni keetmise kohta.

Kas kõik komponendid skaleeruvad samamoodi?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Toode näeb üsna puhas välja, võtke vastu minu õnnitlused. Milliseid väljakutseid olete kogenud? Ehk on mingeid küsimusi?
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
70% on hea saagikus
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Väljakutse kui selline oli teha esimene samm. Siis läheb kõik hästi. Kuigi reaktsioon, kui valad sisu alumiiniumist amalgrammi, pean tunnistama, et see hirmutab mind natuke.

Ma jätkan veel paar sünteesi nende proportsioonide ja kogustega, et harjutada.

Küsisin paar küsimust veidi eespool oma postituses.

Kui palju võiks tootmist selle meetodiga skaleerida, ilma et see kahjustaks tulemuslikkust 60%-70%?

Milliseid seadmeid oleks vaja? Tahaksin suurendada tootmist vähemalt 50g-ni keetmise kohta.

Kas kõik komponendid skaleeruvad samamoodi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jah, õnnitleme sünteesi puhul!
suurendage reaktsioonikolbi ja kontrollige temperatuuri korralikult
nagu @William Dampier juba ütles
 
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Mul ei ole palju kogemusi, kuid 20L kolb ja kasutatavaid koguseid x10. Kas käsitsi käsitsemine ei ole natuke keeruline?

Mida oleks vaja? Pöörlev aurusti jääveevannis?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jääveevann ja ülemine segisti. Näitena näitasin, et saate alguses teostada 100g ja suurendada oma sünteesi samm-sammult, et vältida reaktiivide riknemist.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kas ma võin kasutada destilleeritud vett leeliselise vee asemel?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
See on äädikhappe, p2np ja IPA segu, kuid sellest ilmus värv, miks?
Teades, et p2np salvestati sügavkülmikusse? Mida te arvate sellest segust?
 

Attachments

  • ziEgbxtnj5.png
    ziEgbxtnj5.png
    240.7 KB · Views: 340
  • C0iu8PEYdA.png
    C0iu8PEYdA.png
    346.6 KB · Views: 379

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
p2np madala kvaliteediga või teiste reagentidega segi ajatud
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Olen mõelnud, milline on õige kogus elavhõbedanitraati amalgaamimiseks. Mul ei ole elavhõbedanitraati ega -kloriidi, nii et pean kasutama lämmastikhappe meetodit, kuid videos elavhõbedanitraadi sünteesiks antud kogus on 5ml, mis on umbes 25% termomeetri elavhõbedasisaldusest.

Videos, kus kasutatakse juba valmistatud kuiva elavhõbedanitraati, on antud 0,1g elavhõbedanitraati. See vastab ligikaudu 62mg elavhõbedale. Mercury Nitrate/Thermometer videos soovitatakse kasutada 1/4 kogu kogusest (5ml 20ml-st), mis on vähemalt 250mg elavhõbedat, kui termomeeter sisaldab 1gr (tavaliselt antakse elavhõbedasisaldus vahemikus 0,6-3g). See on üsna oluline erinevus (X4).
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Teine küsimus. Kas amalgaamimist saab `üle teha`, nt kasutades liiga palju elavhõbedanitraati? Olen proovinud amalgaami teha, kuid see kuidagi lagunes, kogu asi toimus väga kiiresti hästi alla 15minuti ja enamik minu fooliumist sai `muda`. On mingeid näpunäiteid, kuidas õiget aega märgata ja kuidas reaktsiooni aeglasemaks muuta? Vabandust kui see on midagi väga ilmselget, aga mul õnnestus ikkagi valesti, kuigi jälgisin märke nagu mullid jne.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tere Patton, mõnes mõttes jah, sest tegelikult andsid sa Al:Hg suhteks 1300:1, mis vastab umbes 0,1 g puhtale Hg(NO3)2-le, mis on toodud videos. Teisest küljest ei tea ma ikka veel, miks värske elavhõbedanitraat on antud erinevas proportsioonis või (teine võimalus), kus minu arvutused valesti lähevad. See teema on väga kasulik, aitäh, et sa sellele mõtlesid.
 
Top