Amfetamiini puhastamine happe-baasi ekstraheerimise abil

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Tere, kindral Patton, ma ei leia ühtegi allikat, mis näitaks roosa adderali pillide lõpptootmist. Kui ma tahan valmistada roosa adderali tablette, kas ma pean järgima seda juhendit konkreetselt?Tänan teid teie aja ja abi eest.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Kas teid huvitab roosa värvus või admirali koostis, mis sisaldab amfetamiini ja dekstroamfetamiini erinevaid soolasid?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Arent kõik adderali pillid on turul roosa värvi? vabandust minu naiivse küsimuse eest, kuid ma tahan uurida adderali tootmist ja kuidas ma saan sellega alustada?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Ma olen varem võtnud ühe ja see oli mulle keskendumiseks super kasulik. see oli roosa pill ja 20MG kirjutatud vist. kas ma saan kuidagi sama asja kodus või isegi laboris õigete vahenditega toota?
 

schoolbuoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei kõik, mul on küsimus seoses põhilise pesemisega w/IPA-atsetooniga, mitte veel ABE-ga.
Q1: kas apteegi 99% IPA ei ole piisavalt hea? ma tean, et atsetoon riistapoest ei ole anhüdrogeenne,
Q2: lugesin erowidist crack'i retsepti ja mõned meetodid rääkisid kuumalambist, et crack kuivaks/kõrvaks teha: kas seda peaks rakendama amfetamiini/metamfetamiini puhul? üldiselt kui kaua lasete neil kõvaks teha?
Q3: kuidas lõhnab geraanium? küsisin tuttavatelt ja üllatuslikult ei osanud keegi mulle vastata.

seal on veel mõned, kuid kõik, mis mulle atmosfääris pähe tulevad. cheers head inimesed.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
IPA lahustuv toode ja mõnikord on raske kristalliseeruda, kui te ei kasuta atsetooni.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Kui arvestada, et 99% iPad on 1% vett, siis lahustab see grammi metamfetamiini 100ml kohta, mida te kasutate. Seda ei ole siiski raske kuivatada. Sa ei pea kuivama pragu see sunnib vett välja ja kuivab ise üsna kiiresti. Soojuslamp võib olla abiks kui teie kliima on külm. Kui sa aurustad lahustit liiga kiiresti, siis ei saa sa soovitud killustikku. Kristalliseerumise esmane toime on tingitud kuuma lahusti ja külma lahusti lahustuvuse erinevusest. Kui te aurustate lahustit, siis saate lihtsalt pulbrit
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Kuidas ma võin jõuda väga happelise amfetamiinini? reagendi test muutub punaseks
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere, ülehapestatud see. See on ilmselge. Võite seda IPA või atsetooniga pesta.
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Kas ma saan seda IPAga pestes? Kas metanool võiks olla kasulik?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jah, te võite kasutada IPA-d. Kui ma ütlesin, et IPA pesemine, tähendab see, et võite kasutada IPA-d pesemiseks.....

Ei, metanooli ei saa kasutada.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Kas see aitaks mul lahustada natuke söögisoodat IPA-s?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Milleks? Kas te saate aru, et amfetamiin on põhiaine ja te teete selle vaba aluse tagasi, lisades söögisoodat?
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
pH on liiga happeline, see on väga valus, IPAga puhastamine vähendab põletust, kuid pH on testribadega mõõtmisel ikka veel liiga happeline
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
minu meelest lahustada veidi söögisoodat tõsta ph pisut 6-le nüüd on see ph 1 juures

Kui ma teen seda puhastamist väikese IPA-s lahustatud söögisoodaga, kas see võiks mind aidata? Või kui ma puhastan piisavalt alkoholiga, kas ma saan ph 6? vähemalt 5, vaadake testriba lihtsalt amfetamiini puudutades

J7BE0oWPNR
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Unustage söögisooda. Kirjeldage mulle palun kõigi üksikasjadega, kuidas te teostasite amfetamiini vaba aluse ekstraheerimist reaktsioonisegust. Kuidas te seda hapestasite? Ma pean mõistma teie probleemi põhjust.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
osta sulfaat sellisena nagu ta on
Kui ma võtsin esimese rea, nägin ma tähti.
siis mõõtsin pH-d.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Kas olete ostnud valmis amfetamiinsulfaati? Kas see oli siin? Tõenäoliselt on seal naatriumvesiniksulfaat, mis ei lahustu IPA-s ja võib muuta selle liiga happeliseks. Happe-aluseline ekstraheerimine on teie jaoks ainult üks võimalus.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Kas on koht, kus ma selgitan seda kodukalt? Minu arvates on raske neid kemikaale

See oleks tõesti minu elu esimene, ma näen ennast võimelisena, kuid mitte toodete saamist
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
kord proovisin seda meetodit, kuid NaOH lahuse lisamisel tekkis valge sade, nii et ma ei suutnud seda uuesti põhistada
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
kas see viitab millelegi sellisele? faasid ei olnud eraldatud
SrUFD7xY2a
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Kas ma võin DCMi või dietüüleetri asemel kasutada lahustina tolueeni? Mul on võimatu saada ühtegi neist 2 lahustist.


Õli ei moodustunud, kas te filtreerisite vee, et eemaldada tahke aine ja seejärel proovisite veest amfetamiini ekstraheerida?

Vabandan, et küsin nii palju, püüan oma vahenditega kõike teada saada, aga info on piiratud.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere, ärge kahetsege.
Jah, te võite kasutada tolueeni.
Jah, menetlused on õiged. Aga tundub, et amfetamiini ei ole.
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Uudishimulik... Ma olen lõpetanud toote ainult 2 viisi... HCL / väävelgaas või L/L ekstraheerimine veega. Ekstraheerimislahustite segamine DH2O segamine ja happe tilgutamine, kuni see saavutab õige PH-taseme, seejärel vee aurustamine. Kas see annab sama puhta toote kui H2SO4/atsetooni lisamine kristalliseerumiseks?
 

cooperation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kuidas kristalliseerida metamfetamiiniõli
 
Top