Amfetamiini puhastamine happe-baasi ekstraheerimise abil

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Nii et ma olen hädas 8. sammuga. Tundub, et siin on minu jaoks palju raiskamist ja kaotust. Viisin ekstrakti üle sepsisahtrist lisatud magneesiumi panin sügavkülma. Nüüd siin tegin filtri vaakumiga. Ma arvan, et Buchner on palju parem kui seadistus, mida ma sain, kuna see lekkis ja maht on liiga suur. Nii 1. kui valada setup on sa oletada, et dumpingu kogu asi sisse... Ma ei saa aru, kuidas õigesti valada eeter ekstrakti ära ilma, et magneesium sellega kaasa ei satuks, kui ma ei vala kogu ekstrakti ära siis on mul sel hetkel palju ekstrakti jäänud koos magneesiumiga, mida ma teen selle ülejäänud osaga eraldamiseks. Samuti olen lisanud pildid lekkest. Mida ma sellega teen. Kas see kõik on jäätmed . Kui on magneesium, mis on läbi filtri sattunud, mida ma peaksin tegema? Põhimõtteliselt takerdunud ja ootan seda sammu
 

Attachments

  • uRmBhZdtAo.jpg
    uRmBhZdtAo.jpg
    5.8 MB · Views: 617
  • tgf4n2iJy8.jpg
    tgf4n2iJy8.jpg
    5.8 MB · Views: 601
  • eKPQJ5jCxG.jpg
    eKPQJ5jCxG.jpg
    5.7 MB · Views: 563
  • c5heBExUCz.jpg
    c5heBExUCz.jpg
    6.6 MB · Views: 592
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tule, mees: sa suudad seda teha. Kui mina, kelle käed kasvavad tagumikust välja, suudan, siis suudad ka sina.
Ja jah! Miski ei ole minu silmadele meeldivam kui MDMA pärast eetripesu.
AlO4WhDYHz
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
See on joanlabi vaakumfilter... See oli odav, kuid disain on täiesti vale see võimaldab kraami lekkida väljastpoolt... Ya ma proovin valab erinevalt ma lugesin kleepsu Patton kirjutas kasulikud selgitades asju natuke
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
@deeperdive36 Paistab, et tegemist on kuulliigendiga, mida hoitakse koos klambriga.
Kas olete proovinud eelnevalt palliühendust lihvimisrasvaga määrida ja palli keerata, kuni lihvimine muutub selgeks?
See peaks sinu probleemi lahendama.
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Ahhh ma mäletan, et ma lugesin kuskilt rasvainete kohta. Ma proovin seda täna loodetavasti parandab probleemi. Tänan.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@G.Patton üldiselt, kas tasub vee + FB lahus + p.eeter 40/60 kuni 38-39C soojendada, kui eetriga pesemine toimub? ilmselt suurendab see eetri lahustuvust ja teeb emulsiooni lahustumise kergemaks?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Võite pesta midagi vähem lenduvat, kuid ma ei usu, et seda tasub üldse kuumutada, kui see on oluline.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et see ei ole hea mõte. Võite lisada teostada kaks ekstraktsiooni ükshaaval ja lisada veele NaCl, et kihte lihtsamalt eraldada.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jah, teil on õigus, NaCl töötab päris hästi. Ma proovisin seda paar korda proportsioonis 15-20 gr : 100 ml ja see teeb mu elu palju lihtsamaks.
Aga siiski mõtlen, võib olla korralik temperatuur võib protsessi palju paremini parandada.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Proovisin küll ABE-d sügavkülmas hoitava vedelikuga.
Seal oli 50 g soola, mis peab andma 42 g FB.
Kohe kui leeliselisand lisati, pandi lahus 4 tunniks sügavkülma. Siis lisati ka eelnevalt sügavkülmas hoitud p.eeter.
Tulemusena tehti eraldamine palju kergemini 40 gr FB tulemusega. Kuid saadud FB värvus ei olnud puhtalt läbipaistev: kergelt kollakas.
Ma mõtlen, kergelt kollakas - mitte puhas läbipaistev, kuid siiski vastuvõetav: mitte koola.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Lugesin just seda teemat. Ma mõtlesin, et " miks me läheme NaOh-ga pH 12-ni?" Me ei läinud pH 2-ni, nii et see ei ole tasakaalus. Siis meenus mulle katse, mida ma proovisin, kasutades õli kui mittepolaarset. Kui ma neutraliseerisin HCL-i NaOh-ga, mis juhtus? Ma tegin leelisseepi. Petrooleetris on fraktsioonid, mis reageerivad, et teha parrifiini. See on see, mis siin toimub. Parrifiin on 3. kiht, pH 12 on liiga suur ja petrooleeter reageerib naatriumhüdroksiidiga. Parandage mind, kui ma eksin, ma ei ole keemik.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Kas me peaksime aurustama 2/3 mahu DCM-i nagu me teeme eetrit etapis 9?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
ABE järjekordne katse.
Umbes 300 gr mdma vesinikkloriidi alguses.
1,2L vett
85 gr NaOH
+ umbes 150 gr NaCl labori kvaliteediklassi, mis on lisatud protsessi käigus.

Kuna NaOH lisamisel tekkis alumisse kihti (mitte ülemisse kihti!!!) päris must must FB kiht, siis lisasin NaCl, et need ümber pöörata.

Esimeses etapis ekstraheeriti 180 g täiesti puhast fb-d p.eetriga, mis on äärmiselt madalate omadustega.

Veejäägid jäid pudelitesse nädalaks või midagi.

Mõne aja pärast teine samm 500 ml DCM-iga tõi mulle 20 gr kergelt kollakat FB, mida ma isiklikult hindaksin 9/10.

Nii et lõplik yeld on kokku 200 gr.
Kaotatud 50 gr
 

curlyfries

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Selle peaaegu võimatu on lahustada amf 1/1 vees. ( proovitud 2korda 2diffent halbade partiidega).
Amf on pärit ai/hg.
- Millise temperatuurini saab kuumutada 1/1 vee/amf lahust ? ( 80*c ?)
- kui palju lisavett saame lisada?
ootasime nagu 1 tund, et lahustada 20grammi ebapuhtat amf-i vees magnetilise segajaga ( seal olid mõned tükid sees, veendun, et järgmine kord on ekstra peenike) .
Kui ma kuidagi proovin filtreerida tahkeid aineid, mis ei lahustunud vees, on buhneri filtrisse jäänud jääk nagu muchy soolastruktuur.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Märkus: ma kasutan lahustina DCM-i.

Atsetooni lisamisel reaktsioonisegule 10. sammul nägin, et moodustub 2 eraldi kihti ja väävelhappe/atsetoonilahuse lisamisel ei suutnud ma reaktsioonisegust mingit pulbrit välja soolata.

Mida ma tegin valesti? Kas eetri asemel DCM-i kasutamisel on vaja spetsiifilisi meetodeid?
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Tänan palju ma proovin esimest meetodit

Ma tegin sageli 2. meetodit, kuid ma lihtsalt filtreerisin seda kohvipaberifiltriga ja arvan, et atsetooniga on paremad tulemused.
 

garro

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Esiteks, ty kõigile, kes jagavad oma teadmisi.

Teiseks, ma panin A / B ekstraheerimise ära ja vajan nõu, kas see, mis mul on, on taastatav või mitte.

Ma kasutan
1) leelist
2) väävelhapet (kanalisatsioonipuhasti)
3) VMP naftat
4) ~3g metamfetamiini

Kõik läks hästi. Ekstraheerisin freebase-kihi ja külmutasin, et eemaldada vesi. Siis ma arvan, et ma üle hapestasin. Üritasin seda taastada ja tekitasin rohkem segadust. Mul on praegu kaks kihti, üks vesi(PH ~2) ja üks nafta Seal oli ka mõned tahked ained, mis on kas välja filtreeritud või lahustunud veekihis.

Samuti lahjendasin väävelhapet veega, mitte atsetooniga. Usun, et see oli viga, palun parandage mind, kui ma eksin.

Paar küsimust:
1) Kas sellest on võimalik mingi toode tagasi saada? Kui jah, siis milliseid samme soovitate?
2) Kui ma tulevikus üle hapestan, mida ma peaksin tegema, et taastada praegune protsess või naasta tagasi algusesse (amfetamiini destilleeritud vees).
3) Kas ma võin teha A / B ilma eetri / vaimude kihiga? Nagu ma protsessist aru saan, jätaks see vees lahustuvad lõigud, kuid tahan lihtsalt kontrollida.
 

EmilioE66

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Tere, mul on küsimus. Milline on ideaalne PH amfetamiini (vedelas vormis segatud metanooliga) väävelhappe lisamisel ? Amfetamiin 1:2 koos metanooliga on ph 12.
 

EmilioE66

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Kui amfetamiinil on ph12, pean ma panema väävelhapet, kuni see saavutab ph 6, eks?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Tere, kindral Patton, ma ei leia ühtegi allikat, mis näitaks roosa adderali pillide lõpptootmist. Kui ma tahan valmistada roosa adderali tablette, kas ma pean järgima seda juhendit konkreetselt?Tänan teid teie aja ja abi eest.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Kas teid huvitab roosa värvus või admirali koostis, mis sisaldab amfetamiini ja dekstroamfetamiini erinevaid soolasid?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Arent kõik adderali pillid on turul roosa värvi? vabandust minu naiivse küsimuse eest, kuid ma tahan uurida adderali tootmist ja kuidas ma saan sellega alustada?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Ma olen varem võtnud ühe ja see oli mulle keskendumiseks super kasulik. see oli roosa pill ja 20MG kirjutatud vist. kas ma saan kuidagi sama asja kodus või isegi laboris õigete vahenditega toota?
 
Top