Aluminium amalgam (Al/Hg) summary

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ma vajan hiljem kuiva lahustit sulfaadi soolamiseks ja kuna ma taastan enamiku oma lahustitest, siis kuivatan neid väga kõvasti. See peaks olema ainult võrdlus, millistele väikestele asjadele ma mõnikord tähelepanu pööran seoses alumiiniumfooliumi ostmisega.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Te saate väljavõtte pärast kuivatada. Kui me võtame benseeni, siis pärast aseotroopset destillatsiooni aurustatakse ülejäänud vesi koos benseeniga ära
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Millisest sünteesist te nüüd täpselt räägite?
Ekstraheerimiseks kasutan petrooleetrit, kuivatan selle MgSO4-ga ja aurustan. Seejärel kasutan oma kuivatatud lahusteid soolamiseks.
Millisest destillatsioonist sa räägid? Ma kasutasin kunagi protsessi, kus ma tegin enne leelistamist destillatsiooni ja sain kõik lahustid ja peaaegu kogu vee välja. Põhjus oli see, et saada vees lahustuvad lisandid välja, et neid ei oleks hiljem aurudestillatsiooni käigus tootes.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Proovige benseeni või selle homoloogidega. Ja lõpptoode kristalliseerub paremini atsetoonis kui mis tahes muus (kui atsetoon on ülekaalus).
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Te ei vasta minu küsimustele ega põhjenda oma nõuandeid, mul ei ole isegi aimu, millest te kirjutate, järgmine ütleb, et ma peaksin filtrite loputamiseks kasutama punast vett, miks ma peaksin sellest hoolima?
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
lihtsalt kiire küsimus, poisid.
kui ma tegin oma amalgaami ( hgcl2 + AL)
ma segasin oma tooteid kokku ja see oli korras, ma nägin halli värvi ja väikesed mullid tulevad.
pärast ootamist rohkem oli h2 tootmine palju !
kui reaktsioon vaatas alla, plaanisin oma amalgaami elavhõbedasoolast pesta.
pärast on pestud paar korda seda, mul oli minu lähteaine ( nitrogrupp/-- (P2NP lahustunud iso alkoholi) GAAK. ja midagi !!!

kui keegi saab mind aidata.
sest ma mõtlesin, et äkki, AL.HG reageeris. ja pärast h2 ruttu sai amalgaam maha.
kas ma, äkki peaksin seda pesema, alguses kui väike mull ja hall värv hakkab ?
tänan teid väga abi eest.
sest see samm ei ole minu jaoks väga selge
Tänan teid
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Millist P2NP kontsentratsiooni IPA-s kasutasite? Kas olete proovinud reaktsioonisegu soojendada?
 
Last edited by a moderator:

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
ma ei mäleta tegelikult segu proportsiooni. sorry...
aga oli kena suhe. ( piiril, et olla küllastunud)
ma arvan, et see tuli sellest, et ma võib-olla ootasin liiga kaua pärast amalgaami reaktsiooni, et seda teha.
kas see on probleem kui ma ei pese hg.al elavhõbedasoolast enne kui teen hüdrogeniseerimise amiiniks.
ma tean, et mõned inimesed, nad lihtsalt segavad kõik kokku...
aga see ei ole päris minu seisukoht.... mulle meeldib kui see on selge ja täiuslik !
Kas on võimalik, et minu amalgaam oli alla, sest ma võib-olla wach liiga palju ? või jätta see natuke liiga kaua minu lahustid ( reageerida ja luua h2)
tänan teid poisid teie sõnumite eest... ma tunnen end vähem üksi kõigi nende küsimustega.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Minu kogemuse kohaselt on kõige parem alustada reaktsiooni, kui amulgeerimine on alanud. Oodake, kuni amalgaami (Al + HgCl2 + vesi) `siiskuv` heli kostub ja kogu Al tuleb üles ja ilmuvad väikesed mullid. Kui kõik 3 märki on koos 1.särisev heli 2. Al tuleb pinnale hõljudes 3. väikesed mullid, siis laske vesi kohe ära ja lisage oma reaktsioonisegu (10g P2NP + 100ml IPA + 50ml jäääädikhape). Näete kohe väga tormilist reaktsiooni. Jahutage mingil määral, kuid mitte liigselt, laske see joosta nii kaua kui meil on üle 40 kraadi C. Mida paremini saate alguse, kui kõik 3 märki on koos, seda parem. Ma proovisin korra pesta ja see ikka töötas, aga ma arvan, et kõigepealt parem proovida ilma pesemata, sest sa saad hiljem niikuinii elavhõbedast lahti. Loodan, et sellest on abi.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jah, nagu minu vanem marsruut, kuid ilma jahutuseta.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Amalgaami jaoks on mul kaks kaela minu õhupallil...
Ma tellisin klaasist korgid, kuid tarne on lõputu...

noob küsimus...
kas ma võin kasutada korgist korki?
"Prantsuse puudutus"

Uhizxscq6F
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ma ei sulge kolbi üldse, ma lihtsalt lasen vesinikul väljuda ja siis lihtsalt ei suitseta ajas :D
Miks te tahate kolbi sulgeda?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
kuna nad ütlevad, et panna allhin kondensaator... ma ei pidanud loogiliseks, et teine kael jääb lahtiseks
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ma näen, järgmine samm, ma kasutan termomeetri jaoks adapterit, selles etapis on oluline jälgida temperatuuri, muidu sulgege see "prantsuse puudutusega" :D
Muidu võiks ikka teha korgile väikese 6 või 7 puuriga augu ja lükata termomeeter läbi selle augu. See peaks ka toimima.
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
tänan teid vastuse eest.
see on põhjus, miks ma võib-olla mõtlesin selle võimaluse peale. ja miks ma kartsin oma amalgaami pesemist, sest... võib-olla al.hg reageerib H2O-ga... ja ma kaotan oma reaktsiooni...

nii, see kõlab kõige lihtsam viis ilma pesemata, et mitte kahjustada minu amalgaami...., kuid ma olen natuke mures, et hoida seda elavhõbedasoola minu tootes...

-kellegil on mingi idee ?

Näiteks mõtlesin, et proovin võtta elavhõbeda metalli põhja, kui ma teen oma segu leeliselise NAOH-ga.
kuid kas on võimalik, et elavhõbe lahustub lahustites, mida ma kasutasin (vesi, orgaaniline lahusti, DCM,...).
sest ma tõesti püüan ja tahan saada kõige ohutuma toote lõpus.

keegi, taaskasutab seda elavhõbedat, et teha muud amalgaami ?
sest ausalt öeldes... seda on päris raske saada !

Tänan teid poisid
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Elavhõbedat on lihtne saada. Lihtsalt ostke elavhõbeda lülitid ebayst. Saate Hiinast 10 euro eest umbes 200.
Elavhõbedanitraati on raske saada, kuid elavhõbedast ja lämmastikhappest lihtne valmistada.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Veidi mitteseotud, kuid kas keegi teab, kas galiinisoolad moodustavad amalgaame, ja kui jah, siis milliseid? Või on vaja elementaarset galiumi?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Kas te teate kindlalt, et gallium ei tööta? Ma otsisin vähem toksilisi materjale.
 
Top