Aluminium amalgam (Al/Hg) summary

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Seda nimetatakse kontsentreeritud lämmastikhappeks, see, kas see on 60% või 70%, ei ole oluline. See lihtsalt ei tohiks olla 100%, see ei ole ilmselt nii reaktiivne, seega lahjendatakse seda tavaliselt 60-70%-ni. Nii on mulle öeldud.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Al-pulber võib plahvatada
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jah, ma arvan, et jah. Aga kas elavhõbedanitraat on piisavalt oksüdeeriv aine, et kasutada alu-pulbrit kütusena? Ma olen väga ettevaatlik igasuguste pulbriliste metallide ja igasuguste oksüdeerijate kombinatsiooni puhul, mis pärinevad pürotehnika vallast.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ma ei oska täpselt öelda. Aga ma soovitan tungivalt kasutada fooliumi põhjusel, et foolium on odav, OTC, ohutus ja oli heaks kiidetud paljude sünteeside poolt.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Järgmine tähelepanek: 15 minutit pärast vee lisamist alumiiniumfooliumile ja elavhõbedasoolale on mul tumehall veelahus, milles on palju väikeseid mullikaid, mis moodustavad vahu. Pärast seda, kui valan vee ära, kuulen alumiiniumi krigisemist ja valge suitsu tõusmist, palju valget suitsu.

Kas ma valasin vett liiga vara või liiga hilja?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
jälgige, et mullide voolamine on pidev ilma peatusteta, ja jälgige, et alumiiniumfoolium on juba hästi kaetud tumehallide jälgedega ja siis teate, et teie amalgaam on edasiseks kasutamiseks valmis... hoidke elavhõbedaaurude eest, kasutage alati kaitset ja siis on kõik rõõmud!!!.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et liiga vara
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kulus rohkem kui pool tundi, enne kui väljavoolamine lõppes. Umbes 20 minuti pärast oli saavutatud tipp, vesi oli kuumenenud üle 60 °C ja palju gaasi eraldus.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Tere;
lihtsalt väike noob-küsimus alumiiniumi kvaliteedi kohta;
ma lugesin palju "Reynolds Wrap® Aluminum Foil, Heavy Duty" , internetist olen leidnud tema paksus on 23.62µm....
Paksus on oluline ? minu kodumaal on 11 & 15µ kergesti, kuid ei leia rohkem "standard poes".
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Otsin alati tööstuslikku alumiiniumfooliumi soojusisolatsiooni, aurutõkke, saunaehituse, katusekatte jne jaoks. See on tavaliselt ka 99,5% alumiinium ilma katteta ja on ka palju paksem (35-50µm) kui köögi alumiiniumrullid. Aga seal on ilmselt igaühel oma mõtteviis.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Ma just avastasin alumiiniumfooliumi shisha / vesipiibu jaoks ...

40µ, kuid ma ei tea, kas see on 100% alumiiniumist
SA8EBIWxar
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kuidas oleks, kui enne elavhõbedanitraadi lisamist teeksite fooliumile pesu HCl-ga? Kas see ei eemaldaks oksiidikihti, mis peataks reaktsiooni?
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Natuke hilja, kuid igaühele, kes loeb seda ajajärge..kasutage selleks unltra sonic cleaner'i
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kui te ei saa teavet müüjalt, uurige tootjalt, millist sulamit kasutatakse.
See ei ole elavhõbedasoolaga reageerimiseks vajalik ja see ei takistaks fooliumi hilisemat oksüdeerumist õhuhapnikuga.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Ma otsisin shisha tarnijaid, kuid ma ei leia ühtegi usaldusväärset infot. Usun, et tegemist on sulamite segudega.

kuid... Leidsin selle saidi, saate valida suuruse, kõvaduse jne...

Sulam : EN-AW 1050 A (Al 99,5) ma arvan, et see on hea.
kuid see tundub mulle kallis
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
99,5% Al on tehniline alumiinium, mis sobib amalgaamiks.
Fooliumi paksus mõjutab reaktsioonikiirust. Paks foolium reageerib aeglasemalt kui õhuke foolium. Tavaliselt kasutatakse 15µ keedufooliumi, kuid võib kasutada ka paksemat tehnilist fooliumi.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

OK, suur tänu. Ma arvan, et proovin kõigepealt köögipaberit... ja kui see ei õnnestu, siis proovin tööstustõlget
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Minu teadaoleva teabe kohaselt on 99,5% Al kõrgeima kvaliteediga foolium, mida saab osta, alumiiniumfooliumid koosnevad alati sulamitest, 100% Al ei ole saadaval. Tööstusfooliumi puhul on teil aga eelis, et te leiate sulamile viitamise, mida tavalise köögialumiiniumfooliumi puhul ei ole.

Hinnast, ma maksin
Industry 1.5kg 29,5cm x 50m, 36µm ca. 32$ resp.
Industry 3kg 50cm x 50m, 50µm ca 63$.
Võrdluseks:
Gastronoomia foolium 1,2kg 300m x 29cm,13µm umbes 33$ või
Köögifoolium 128g 30cm X 10m, ??µm umbes 4$.
Nii et kilogrammi hind on peaaegu sama.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Tehnilist fooliumi on raskem leida kui köögifooliumi. Need, kellel on raskusi selle ostmisega, võivad kasutada paksemat köögifooliumi. Kõrge alumiiniumisisaldus (>99%) ja minimaalsed lisandid koostises on parim valik.
Loomulikult 100% foolium ei saa olla, aga mis see siia puutub?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Alguses oli juttu alumiiniumfooliumi valiku kvaliteedist, kas paksus oleks määrav, kuid palju olulisem on minu arvates kasutatud sulam. Ja te ei leia köögifooliumilt mingeid spetsifikatsioone, mõnel on mittekleepuv pinnakate või muud uuendused, mis alandavad fooliumi kvaliteeti meie nõuete jaoks.
Tehniline alumiiniumfoolium on minu valik, sest antud teabe põhjal saab olla kindel kvaliteedis. Fooliumi paksus on rohkem isiklik viide, mida te eelistate kasutada.
Loomulikult võin kasutada mis tahes fooliumi, kus alumiinium on kirjas, aga ma kuivatan ka oma lahustid, et oleks võimalikult vähe vett, siis pööran ka sellistele pisiasjadele tähelepanu. :D
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Aktiveeritud alumiinium vabastab veest kergesti vesinikku, ma ei näe selle reaktsiooni puhul probleeme märgade lahustite puhul. Paksus on oluline reaktsiooni kiiruse jaoks, paks alumiinium on raskem reageerida, kuid võimalik.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
soo, nagu see on täiuslik ?
UbCoF5dJiQ

sorry, aga ma pean ikka veel kinnitust saama :)

ma olen tellinud HgNO3, aga aga pakett võtab kaua aega... nii et ma plaanin igaks juhuks teise plaani
 
Top