Μεθαμφεταμίνη από δισκία εφεδρίνης

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
πόσο θειοθειικό νάτριο πρέπει να χρησιμοποιήσω στην αναλογία περιγραφής ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Είναι δύσκολο να δώσετε μια ποσότητα keaine σχετικά με αυτό, αλλά πρέπει να χρησιμοποιήσετε περίπου 4/1 του ιωδίου που χρησιμοποιείται
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Έτσι, 4 θειοθειικό άλας /1 ιώδιο ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
4 ιώδιο / 1 θειοθειικό άλας
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Γεια σας im αγοράζω όλα τα συστατικά αλλά δεν μπορώ να αγοράσω 7℅ βάμμα ιωδίου στη χώρα μου. Μπορώ να αγοράσω μόνο βάμμα με ιωδιούχο νάτριο 50℅, ιωδιούχο κάλιο 50℅ 0,18mg/126,66℅ είναι δυνατόν να το χρησιμοποιήσω ή πρέπει να το εξάγω με κάποιο τρόπο
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Παραγγείλτε το από το aliexpres θα είναι φθηνότερο, πιο καθαρό και ίσως και πιο γρήγορο lol
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Αν χρειάζεστε κατάλληλο ιώδιο dm me και θα σας βάλω στο σωστό δρόμο fuck 7,,,, %shit hypo to if you need it
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Απλά για να γνωρίζει ο καθένας ότι μπορείτε να αγοράσετε εργαστηριακό ιώδιο από το Aliexpress για φθηνά. Δεν θα αναφέρεται ως ιώδιο, αλλά η εικόνα θα είναι ιώδιο. Πήρα περίπου 100 γραμμάρια πριν από ένα χρόνο περίπου και έλεγξα πρόσφατα και υπάρχουν ακόμα ένα σωρό καταχωρίσεις, απλά πρέπει να πάρετε το χρόνο σας και να κοιτάξετε, μπορείτε επίσης να βρείτε τεστοστερόνη και άλλα πράγματα στο aliexpress αν ξέρετε τι κάνετε.

Τώρα πρέπει να μάθω προδιαγραφές για ένα μικρό κόκκινο p synth. Έχω όλο τον εργαστηριακό εξοπλισμό. Δεν θέλω να σπαταλήσω το PSE μου με μια αποτυχία.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Χρησιμοποιήστε το υποφωσφορικό οξύ είναι πιο καθαρή η λιγότερη εργασία και δεν χρειάζεται να επαναρροφήσετε για 24 ώρες
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Γεια σας Είχα ένα πρόβλημα σήμερα με την παραγωγή αερίου υδροχλωρίου. Ακολούθησα το βίντεο και έφτιαξα τη γεννήτρια από δοχείο αερίου. Χρησιμοποίησα 31% υδροχλωρικό οξύ και αλάτι. Δεν υπήρχε αναλογία αλατιού και υδροχλωρικού οξέος οπότε πρόσθεσα τυχαία και δεν είχε τη δύναμη να σπρώξει το αέριο μέσω του σωλήνα και δεν έκανε φυσαλίδες. Έψαξα στο διαδίκτυο και βρήκα ένα σεμινάριο για τη χρήση αλουμινίου με υδροχλωρικό οξύ. Μπορώ να χρησιμοποιήσω αυτή τη μέθοδο; Η αντίδραση ήταν αρκετά σύντομη μόνο για 5 δευτερόλεπτα. Ξέρει κανείς ποιο ήταν το πρόβλημα με τη μέθοδο του αλατιού και του υδροχλωρικού οξέος;
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Πρέπει να χρησιμοποιείτε HCl και CaCl ή H2SO4 και NaCl. Χρησιμοποιήστε μια μικρότερη γεννήτρια ώστε να μην χρειάζεται να χρησιμοποιήσετε πολύ υλικό. Το HCl και το φύλλο αλουμινίου δεν πρόκειται να κάνουν τίποτα άλλο από το να δημιουργήσουν ένα χάος.
Χρησιμοποιήστε μια μικρή, συμπιέσιμη γεννήτρια, ώστε να μπορείτε να σπρώξετε το αέριο μέσα αν χρειαστεί, αλλά φροντίστε να μην αναρροφήσετε το προϊόν σας! Δοκιμάστε 10-15g CaCl ή NaCl και ίσως 50ml περίπου HCl ή H2SO4. Χρησιμοποιήστε μη ιωδιούχο αλάτι. Βάλτε τα όλα μαζί και κλείστε το άκρο του σωλήνα σας και περιμένετε 5 λεπτά για να δημιουργηθεί η πίεση. Βυθίστε το σωλήνα σας στο προϊόν σας και αφήστε την πίεση, αφήνοντας έτσι το αέριο σας να αναβλύσει μέσα από το προϊόν, όπως είπα, πιέστε το αν χρειαστεί, αλλά να είστε προσεκτικοί.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Προσπάθησα να εξάγω το rp από σπίρτα και το έβρασα για 2 ώρες με διάλυμα naoh και έγινε γκρίζο έβγαζε φυσαλίδες και τώρα μετά το πλύσιμο με απεσταγμένο νερό έγινε γκρίζα σκόνη και διαλύεται λίγο τι έκανα λάθος ?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
γιατί να βράσετε το rp σε διάλυμα naoh; όχι δεν πρέπει να γίνει γκρι, πρέπει να είναι ακόμα κόκκινο όταν τελειώσετε.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
evangelium
Αυτό που πήγε στραβά είναι ότι βράσατε το RP σας σε NaOH για 2 ώρες... από πού παίρνετε τις οδηγίες σας; Μόλις διάβασα όλη την ανάρτηση και είναι όλα εδώ. Μπορεί να μην καταλαβαίνεις τις οδηγίες ή απλά αποφασίζεις να βάλεις τη δική σου πινελιά σε όλα καθώς προχωράς;
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Όπως είπε ο @Lordoftheshard 2 χρησιμοποιήστε υποφωσφορικό οξύ για μια ευκολότερη και ταχύτερη μέθοδο, αν μπορείτε να το βρείτε.

Ξεχάστε τα μαξιλαράκια για το χτύπημα σπίρτων αν δεν μπορείτε να βρείτε εύκολα κόκκινο, παραγγείλτε αυτά. https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0

Βρέξε το λίγο με ασετόν και άφησε το να μουλιάσει λίγο, ξύσε τον φώσφορο.

Όσο για την παραγωγή HCl, πρόσεχε με το αλουμινόχαρτο μπορεί να γίνει βίαιο. Συνέχισε με μη ιωδιούχο αλάτι και πρόσθεσε υδροχλωρικό σταγόνα-σταγόνα σε σφραγισμένο δοχείο με σωλήνα από πάνω. Αν δεν έχετε εργαστηριακό εξοπλισμό, ένα πλαστικό μπουκάλι κόκα κόλα με ένα μικρό σωλήνα μέσα από το καπάκι κάνει.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Πώς μπορείτε να βγάλετε το κόκκινο p από το χαρτί; Μπορείτε απλά να το ξύσετε;
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Το υποφωσφορικό νάτριο -> υποφωσφορικό οξύ <=> κόκκινος φώσφορος + I2 = υδροφωσφορικό οξύ. Είναι αυτό για το οποίο μιλάει ο θείος Fester όταν μιλάει για την επιμετάλλωση νικελίου χωρίς ηλεκτρόδιο. Πωλείται ως "συστατικό C". Ή ως "συστατικό R" για αναπλήρωση, νομίζω. Μπορεί να έχετε δίκιο δεν είμαι σίγουρος για το πώς ακριβώς εννοείτε. Θα πρέπει να κάνετε λίγη έρευνα ή να συνεχίσετε να ρωτάτε.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Thx, βρήκα πληροφορίες
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Διαβάστε εδώ:

 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Πώς να γνωρίζετε τον ίσο όγκο του νερού ? Χρειάζεται να το υπολογίσω ρίχνοντας μόρια ? Και πώς μπορώ να το κάνω; Να το μετρήσω μαζί; Ψευδο, i2, υπο; Υπάρχει κίνδυνος έκρηξης ή πυρκαγιάς όταν το κάνεις ακριβώς όπως στην περιγραφή; Είδα ότι όταν το υποφώσφορο συναντήσει οξειδωτικό παράγοντα που είναι το I2 ή θερμανθεί πάνω από 130° μπορεί να προκαλέσει φωτιά. Η εξώθερμη αντίδραση είναι 290° οπότε τι συμβαίνει με αυτό;
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Νομίζω ότι έχετε σκεφτεί πολύ το θέμα του ίσου όγκου, απλά πρέπει να βάλετε ίση ποσότητα ή λίγο λιγότερο από ό,τι όλα τα άλλα στο μπαλόνι
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Σας ευχαριστώ για όλες τις συμβουλές σας. Προσπαθώ να τα καταλάβω όλα, γι' αυτό θέλω να ξέρω όλες τις λεπτομέρειες. Οπότε είναι εντάξει να το κάνω με το μάτι; Νόμιζα ότι τίποτα δεν γίνεται με το μάτι στη χημεία.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Επιτρέψτε μου να σας πω τον τρόπο που το έκαναΚαι έβαλα νερό βρύσης όσο έβαλα για την αντίδραση, ή λίγο περισσότερο από αυτό


Είναι πάντα παραπλανητικό να το κάνετε με το μάτι, αλλά το θέμα του ίσου όγκου στη συνταγή είναι μάλλον παρόμοιο με αυτό εδώ
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Αν πιάσει φωτιά πώς μπορώ να εξουδετερώσω τη φωτιά ; Μπορώ να χρησιμοποιήσω κανονικό πυροσβεστήρα ή πρέπει να χρησιμοποιήσω άμμο;
 

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Μπορώ να πάρω απεριόριστα χάπια ψευδοεφεδρίνης αλλά έχω κάποιες αμφιβολίες με τα χάπια μου, αυτό που συμβαίνει είναι ότι περιέχουν αυτά τα δραστικά συστατικά: Ψευδοεφεδρίνη υδροχλωρική 60mg / μηλεϊνική χλωροφαιναμίνη 4mg και κλασικά έκδοχα .....

Υπάρχει τρόπος να εξαχθεί η ψευδοεφεδρίνη από αυτά τα χάπια;
( Η γλώσσα μου είναι τα ισπανικά αλλά προσπαθώ να γράψω με τον καλύτερο τρόπο. Αν μπορείτε να με βοηθήσετε, θα το εκτιμούσα).
BeSZFUJwV1
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Έχω μερικές ερωτήσεις.
1. Αντί να χρησιμοποιήσετε το μείγμα αιθανόλης/μεθανόλης για να διαχωρίσετε τα χάπια, μπορεί να χρησιμοποιηθεί διχλωρομεθάνιο αντί αυτού; Και θα λύσει το πρόβλημα ασπιρίνης/καφεΐνης;
2. Πόσα γραμμάρια ιωδίου πρέπει να χρησιμοποιηθούν για την παρασκευή του διαλύματος ιωδίου; Ή μπορώ απλά να χώσω το στερεό ιώδιο κατευθείαν εκεί μέσα; (Αν ναι, τι βάρος;) Χρησιμοποιώ bp98
 
Top