Κρυστάλλωση μεθαμφεταμίνης και παρασκευή πάγου

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Μόνο η d meth παράγει θραύσματα και υπάρχουν πολλές τεχνικές Για να το κάνετε αυτό
Πάω να βάλω τα πράγματα στη θέση τους αυτή η μπούρδα με το fester ότι το HCl gasing σου δίνει πάγο και θραύσματα είναι μαλακίες δουλεύει μόνο αν χρησιμοποιήσεις φρέον ή υγρό άζωτο αν πρόκειται να χρησιμοποιήσεις HCl έχει
Τα καλύτερα θραύσματα φτιάχνονται αγοράζοντας ένα 20%dh20rexal από το τριτογενές λάδι fb σε pH 5,8 και το πιάτο κρυσταλλοποίησης από δίσκο Pyrex που αφήνεται σε ένα ντουλάπι κάτω από μαύρα φώτα UV και.δεν πρέπει να ενοχληθεί καθόλου για τουλάχιστον μια εβδομάδα τουλάχιστον χρειάζεται χρόνος για να γίνει ανώτερο προϊόν
Θα σας πω ένα άλλο κόλπο αν απλά αφήσετε το πετρέλαιο FB σας σε pH και το αφήσετε μόνο του θα εξατμιστεί και θα αφυδατωθεί σε πάγο έτσι το κάνουν οι Κινέζοι είναι θέμα υπομονής
Αλλά αυτή η αεριοποίηση σε τολουόλιο και αιθέρα θα σας κάνει μόνο ένα προϊόν σε σκόνη που θα πρέπει να ξαναγίνει για να κάνει πάγο μόνο φρέον ή υγρό. Το άζωτο θα κάνει στιγμιαίο πάγο μόλις το αέριο HCl έρθει σε επαφή μαζί του.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Συγγνώμη, τι είναι το "αγοράζω κάνοντας ένα 20%dh20rexal"; Και τι είναι το "μαύρα φώτα υπεριώδους ακτινοβολίας"; Ξέρετε ότι η υπεριώδης ακτινοβολία δεν μπορεί να είναι μαύρη; =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Το "μαύρο φως" είναι ένα συγκεκριμένο εύρος υπεριώδους ακτινοβολίας που είναι σχεδόν αόρατο έως ότου αντανακλάται έντονα από φωσφόρους στο περιβάλλον. Θα το έχετε ξαναδεί. Οι άνθρωποι το χρησιμοποιούν για να βρουν αίμα και σπέρμα που έχει καθαριστεί και ατμόσφαιρα κλαμπ/βυθού
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
im calling bullshit on this thread too. as someone who has been around enough, this isnt how it's done. i see no references to freon and acetone, the bit about acetone froze for 2 weeks (wtf is that bullshit? like it makes it colder for longer? stfu), and further the bit about amphetamine hcl at the end pissed me off. κανείς δεν φτιάχνει xytls αμφεταμίνης hcl. είμαι ζωντανός από τότε που η PPA ήταν νόμιμη και έφτιαξα το μερίδιο που μου αναλογεί σε υποκατάστατες αμφεταμίνες και μια από τις πρώτες μου αποτυχίες ήταν να προσπαθήσω να αερίσω την PPA μειωμένη μέσω rp/i, aka αμφεταμίνη, και μπορώ να σας πω ότι δεν γίνεται. πάντα θα καταλήγεις με μια υγροσκοπική ένωση που μετατρέπεται σε μια κίτρινη λακκούβα στο πιάτο.

θες μεγαλύτερα θραύσματα; ρεξιλικοποιείς από νερό. θες γρηγορότερα θραύσματα, πας με ακετόνη και φρέον/hcl. με αυτόν τον τελευταίο τρόπο πετροβολούν στο τέλος την MSM μαζί της. απλά το λέω. η μεθαμφεταμίνη είναι αηδιαστική ούτως ή άλλως.

η αραχνοαίσθηση μου μυρίζει με αυτή τη σελίδα. κατά κάποιο τρόπο οι άνθρωποι που την τρέχουν χρησιμοποιούν κάποια στοχευμένη καμπάνια για να στρατολογήσουν κόσμο και αυτό μοιάζει παράξενο. ως πρώην mod από το hive, τις zones, το wd κ.λπ. κάτι δεν μοιάζει απόλυτα σωστό με αυτή την ομάδα. υπάρχει ακριβώς στη μέση του uncannyville. έχετε προειδοποιηθεί. YMMV.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Εξαρτάται από το αέριο HCl σας. Σε περίπτωση που χρησιμοποιείτε υγρό HCl, θα έχετε μια λακκούβα. Παρ' όλα αυτά, το amph*HCl δεν είναι και τόσο καλή ιδέα. Είναι γνωστό γεγονός.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Τα κατάφερα. Μπορείτε να βεβαιωθείτε ότι είναι λεπτό στην πλάκα και ότι έχει στεγνώσει απολύτως σε εύθραυστο στερεό αφού αφήσετε το πιάτο σε θερμαινόμενο κρεβάτι εκτυπωτή στους 70C. Το μεγαλύτερο μέρος του ήταν ένα ημιδιαφανές κοκκώδες κερί όμως, και αυτή είναι η μορφή στην οποία περνάει τον περισσότερο χρόνο του.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές, αλλά ειλικρινά καμία από αυτές δεν λειτουργεί (εκτός από τη μέθοδο UV), πέρασα 2 εβδομάδες σε αυτά τα πειράματα και αποδείχθηκε ότι οι κρύσταλλοι βγαίνουν μόνο όταν κάνετε ανακρυστάλλωση από μεθανόλη. Γι' αυτό παιδιά, πριν συμβουλέψετε κάτι, βεβαιωθείτε για τον εαυτό σας ότι λειτουργεί και μην αντιγράφετε από το διαδίκτυο και το επικολλάτε εδώ, ό,τι καλύτερο
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ποια είναι η μέθοδος UV, μπορείτε να αναφερθείτε λεπτομερώς;
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Συγγνώμη, κάτω από UF (υπεριώδης ακτινοβολία)
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@btcboss2022

Ποια διαδρομή χρησιμοποιείτε για την παρασκευή κρυσταλλικής D-μεθαμφεταμίνης;

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Διαδρομή L-τρυγικού οξέος.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Σκεφτόμουν περισσότερο τι κάνετε για να κρυσταλλώσετε το τελικό προϊόν.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Έχω δημοσιεύσει τη μέθοδο κρυστάλλωσης του MDMA είναι πρακτικά η ίδια.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Έχω διαβάσει για αυτή τη διαδρομή στην ανάρτηση εδώ.

Αλλά δεν έχω διαβάσει για κάποιον που να το έχει κάνει ποτέ με επιτυχία.

Εκτός από το MDMA, αυτή είναι η οδός που χρησιμοποιείτε για να κρυσταλλώσετε τη μεθαμφεταμίνη σας σε πάγο;

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
σε γενικές γραμμές, έκανα το διαχωρισμό με τη βοήθεια του l- τρυγικού οξέος, και όταν προσθέτετε νερό σε ένα μείγμα τρυγικού οξέος , σχηματίζεται ένα ίζημα στη μεθ, το ερώτημα είναι τι είδους αλάτι είναι αυτό;
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Δεν το καταλαβαίνω αυτό, συγγνώμη.
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Όλα εξαρτώνται από το πώς έγινε η μεθαμφεταμίνη σας στην πρώτη θέση αν χρησιμοποιείτε psuedo ή εφεδρίνη παράγετε dmeth που μπορεί να είναι απλά tritated σε pH 5,8 με HClacid το FB imTalking για το μέρος σε ένα ντουλάπι για να εξατμιστεί ti Έχω shard αυτό είναι το πώς το κάνουν οι Κινέζοι ή υπάρχουν λίγες παραλλαγές adingn dh2o και ούτω καθεξής
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
από O,O'-διβενζοϋλο-2R,3R- τρυγικό οξύ
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Έβαλα σαφώς την ετικέτα btcboss2022.

Μας βάλατε ήδη εδώ από την προηγούμενη ανάρτησή σας και είχατε τελειώσει.

Σας εύχομαι λοιπόν καλή τύχη στις μελλοντικές σας προσπάθειες.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Δεν χρησιμοποιώ αυτό το προϊόν.
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Σε ποιον βαθμό Κελσίου καταψύχεται η ακετόνη για να χρησιμοποιηθεί για κρυστάλλωση flash;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Οι -17*C είναι αρκετοί
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Προσπάθησε να οξινίσει και να κρυσταλλώσει σχετικά μικρή ποσότητα MDMA freebase.

Το βάρος της freebase μετά την εκχύλιση και τον καθαρισμό με αιθέρα είναι 40 gr. Υπολογισμένος όγκος HCl = 16,41ml.

Η πρόθεση ήταν να προσθέσω το οξύ, στη συνέχεια να το θερμάνω στους 130C και να ρίξω στην ακετόνη 5-10 όγκους και να το αφήσω στην κατάψυξη.

Αυτή τη φορά το έκανα πολύ αργά για κάποιους λόγους, αλλά ακούσια. Έτσι όλη η οξίνιση πήρε περίπου 30 λεπτά έναντι των 15 που είχαμε προγραμματίσει. Χρησιμοποιήθηκε εντατικά ο μαγνητικός αναδευτήρας. PH=2,5

Στη συνέχεια, όταν πλησιάζει ο προγραμματισμένος όγκος, ξαναβρήκα ότι το μόνο που έχω στο ποτήρι ζέσεως πάνω στον αναδευτήρα είναι καθαρή λευκή σκόνη. Την έριξα σε κάποιο όγκο παγωμένης ακετόνης αλλά μάλλον για να την ξεπλύνω καθώς δεν φαίνεται να υπάρχει κάτι άλλο να κρυσταλλωθεί.

Μάλλον όλο το νερό εξατμίστηκε λόγω της θερμότητας που απελευθερώθηκε όταν έσταξε το οξύ.

Δεν είμαι σίγουρος αν είναι καλό ή έκανα κάποιο σοβαρό λάθος;

VBPIZWjQ8k
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Θέλω να πω, το διάλυμα μετατράπηκε όλο σε ξηρή σκόνη κατευθείαν στο ποτήρι ζέσεως χωρίς καμία επιπλέον δραστηριότητα από την πλευρά μου.
Φυσικά, η ελεύθερη βάση και το οξύ ήταν από τον καταψύκτη.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Γεια σου, αγαπητέ μου. Θα ήθελα να σας ρωτήσω γιατί θερμαίνετε το διάλυμα; Δεν είναι απαραίτητο. Επίσης 5-10 όγκοι είναι πάρα πολλοί. 1-3 είναι εντάξει.
Ποια είναι η συγκέντρωση του οξέος σας; 35%? Χρειάζεστε περίπου 18 ml σε αυτή την περίπτωση.

Είναι εντάξει.

Δεν είναι εντάξει. Πολύ χαμηλή. Το 5-5,5 είναι το χαμηλό σημείο, το οποίο συνιστάται.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
36-37% οξύ
όπως και να έχει, παρακολουθούσα κυρίως την αλλαγή του χρώματος της ελεύθερης βάσης και ταιριάζει
Δεν έκανα θέρμανση ενώ έσταζα το οξύ. Χρησιμοποιήθηκε μόνο για την ανάδευση.
2,5 ήταν το διάλυμα, το ίδιο το αλάτι δείχνει 5,5.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
κάνατε αυτή την κρυστάλλωση με θέρμανση; ή με αρνητική θερμοκρασία; Μπορείτε να μου εξηγήσετε πώς κρυσταλλώνω την ελεύθερη βάση σε αρνητική θερμοκρασία;
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
φυσικά δεν το ζέστανα σκόπιμα. η θερμότητα απελευθερώνεται από μόνη της ως αποτέλεσμα της οξίνισης.
στην περίπτωσή μου το λάθος ήταν ότι το έκανα πολύ αργά: προσπάθησα να τελειώσω όλο τον εκτιμώμενο όγκο HCl σε 15 λεπτά.
 
  • Like
Reactions: sal

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Πρέπει να αποφύγετε την τοπική υπερθέρμανση. Ο χρόνος αντίδρασης (οξίνισης) δεν παίζει ρόλο σε αυτή τη διαδικασία. Η θερμοκρασία και η καλή ανάδευση είναι τα κύρια χαρακτηριστικά, τα οποία έχουν τη μεγαλύτερη επίδραση στην αντίδραση.
 
Top