BK-MDMA ΣΎΝΘΕΣΗ ΕΎΚΟΛΗ ΚΑΙ ΓΡΉΓΟΡΗ ΜΈΘΟΔΟΣ.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Τελική διεργασία από 500g 2b3'4mp 390g καθαρών κρυστάλλων Brown cola του BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Έχει αυτό το καφέ χρώμα επειδή έχει πολλές προσμίξεις, σωστά; τότε πώς κάνετε για να απομακρύνετε τις προσμίξεις;.
επειδή γενικά η καθαρή BK-MDMA είναι μια λευκή ή υπόλευκη κρυσταλλική σκόνη.
Σας ευχαριστώ!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Φίλε μου, θα είχες την καλοσύνη να περιγράψεις τον εργαστηριακό εξοπλισμό και τα αντιδραστήρια που απαιτούνται στην εν λόγω χημική σύνθεση;
Σας ευχαριστώ!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Αν διαβάσετε το άρθρο από την αρχή, μπορείτε να δείτε ότι δεν χρησιμοποιήθηκε ακριβός εργαστηριακός εξοπλισμός, παρά μόνο πλαστικοί κουβάδες και ένα ηλεκτρικό τρυπάνι, οι απαραίτητες πρόδρομες ουσίες και χημικά αντιδραστήρια, ούτε γυάλινα σκεύη ή οτιδήποτε άλλο.
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Amigo, Κάνατε μόνος σας τη σύνθεση ή πήρατε τις πληροφορίες από το διαδίκτυο;
και με 1kg CAS; 52190-28-0 πόσο μπορώ να πάρω από το BK MDMA;
Ευχαριστώ!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Έφτιαξα,1kg έως 680g περίπου τελικό προϊόν
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Φίλε μου, τι απόδοση και ποσοστό καθαρότητας του BK-MDMA πήρατε στη χημική σύνθεση;
Και γνωρίζεις ποια είναι η χονδρική τιμή ανά κιλό BK-MDMA στην ευρωπαϊκή αγορά, καθώς σκέφτομαι να το παρασκευάσω σε μεγάλη κλίμακα, αλλά πρώτα πρέπει να μάθω αν είναι κερδοφόρο, αφού αγοράσω τα χημικά αντιδραστήρια για τη χημική σύνθεση.
Συγγνώμη που κάνω τόσες πολλές ερωτήσεις, αλλά είμαι αρχάριος και πρέπει να μάθω από ειδικούς όπως εσείς.
Σας ευχαριστώ!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
αν είναι πολύ επικερδής, όπως οι περισσότερες από αυτές τις ουσίες, η πρόδρομη ουσία είναι συνήθως πολύ, πολύ φτηνή και το συνολικό κόστος παραγωγής είναι γελοίο σε σύγκριση με το όφελος που παράγει. η τρέχουσα τιμή στην αγορά είναι η ίδια για το bkmdma όπως και για το mdma (€4000 ανά Kg mdmay και bkmdma).
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ποια είναι η απόδοση του BK-MDMA που πήρατε από τη χημική σύνθεση και το ποσοστό καθαρότητας του BK-MDMA;
Όσον αφορά την τιμή πώλησης ανά κιλό BK-MDMA, εννοείτε την τιμή χονδρικής πώλησης, σωστά; (4000 ΕΥΡΩ) επειδή η τιμή διανομής στο δρόμο δεν νομίζω ότι πωλείται για λιγότερο από 10 ΕΥΡΩ ανά γραμμάριο,Επομένως η τιμή διανομής στο δρόμο θα ήταν τουλάχιστον 10000 ΕΥΡΩ ανά κιλό.
Σας ευχαριστώ!!!
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Acidosis Ευχαριστούμε πολύ για τη συμβολή της σύνθεσής σας στο φόρουμ. Θα το δοκιμάσω- σίγουρα. Γράφετε ότι η "πρόδρομη ουσία είναι πολύ, πολύ φθηνή". Μπορώ να ρωτήσω τι πληρώνετε για 1 κιλό και σε περίπτωση που δεν υπάρχει σύγκρουση προσωπικών δεδομένων, θα μπορούσατε να μας πείτε ποιος είναι ο προμηθευτής σας; Thx
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
υπάρχουν αρκετοί πωλητές στο alibaba που προσφέρουν την πρόδρομη ουσία, αλλά δεν είναι φθηνή, εκτός αν δεν ξέρω τι σημαίνει "φθηνή" για εσάς, μου έχουν προσφέρει την ουσία για περισσότερα από 150 ΕΥΡΩ ανά κιλό.
Αυτό είναι μόνο η πρόδρομη ουσία, στη συνέχεια, τα χημικά αντιδραστήρια που χρησιμοποιούνται στη σύνθεση κοστίζουν επίσης χρήματα.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Ναι, το γνωρίζω, επίσης μπορείτε να το ελέγξετε στο βιβλίο χημικών. Υπάρχει όμως και μια άλλη κρίσιμη πτυχή που πρέπει να λάβετε υπόψη. Ρωτήσατε πώς το χαρακτηρίζουν; Δεν έχει νόημα να παραγγείλετε στην Κίνα και να κατασχεθεί στο τελωνείο.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Μου είπαν να μην ανησυχώ γι' αυτό, είναι ειδικοί στο λαθρεμπόριο χημικών ουσιών.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
150usd pero κιλό είναι ψεύτικο ...minimun τιμή στην Κίνα για 1kg 52910-28-0 είναι 350usd,χύμα 200usd και ένα τελευταίο πληρώνετε ένα tak στα σύνορα.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Έχω κάποιες αμφιβολίες σχετικά με τη χημική σύνθεση του BK-MDMA.
Τι ποσοστό πρέπει να έχουν το διχλωρομεθάνιο, η μεθυλαμίνη, ο οξικός αιθυλεστέρας, το θειικό μαγνήσιο, η χλωριδρική μεθυλόνη και η ακετόνη;
Σας ευχαριστώ!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ανάλογα με την ποσότητα της πρόδρομης ουσίας, οι ποσότητες θα προσαρμοστούν για τη διεργασία σας, αλλά για 1kj πρόδρομης ουσίας θα χρειαστείτε 2,5 λίτρα DCM και 500ml οξικού αιθυλεστέρα για την εκχύλιση. Προσθέστε μια χούφτα θειικό μαγνήσιο, δεν είναι απαραίτητο να το ζυγίσετε, και το hcl προστίθεται στη βάση μέχρι να φτάσει σε ph 5. Η ανακρυστάλλωση του HCL θα γίνει όπως πάντα 1g HCL προσθέτετε 1,5ml ακετόνης και 1ml υδατικού διαλύματος μέχρι να διαλυθεί πλήρως και στο καλούπι ανακρυστάλλωσης.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Δεν αναφέρομαι στην ποσότητα που πρέπει να μπει,εννοώ τι ποσοστό συγκέντρωσης πρέπει να έχει κάθε χημική ουσία.
κάθε χημική ουσία έχει ένα ποσοστό, για παράδειγμα θειικό οξύ 98% ή άλλο ποσοστό
Πρέπει να γνωρίζω αυτό το ποσοστό προκειμένου να αγοράσω τα χημικά αντιδραστήρια με το ίδιο ποσοστό.
Σας ευχαριστώ!!!
 
Last edited:

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Όλα τα αντιδραστήρια πρέπει να είναι της υψηλότερης δυνατής συγκέντρωσης και καθαρότητας και τεχνικού εργαστηριακού βαθμού, εκτός από το υδροχλωρικό οξύ που πρέπει να είναι σε ποσοστό 32-36-38% για παράδειγμα.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Φίλε μου, κατάφερα να βρω προμηθευτές για όλα τα χημικά αντιδραστήρια εκτός από τη μεθυλαμίνη (CAS; 74-89-5), αφού ρώτησα τους Κινέζους προμηθευτές και μου είπαν ότι η εν λόγω χημική ουσία απαγορεύεται για πώληση στην Κίνα, μπορώ να ξέρω από πού την πήρατε;
Έχω επίσης ελέγξει τις τιμές των αντιδραστηρίων και δεν είναι ότι είναι φτηνές, οπότε αμφιβάλλω αν θα είναι κερδοφόρο να κατασκευάσετε BK-MDMA και στη συνέχεια να το μεταπωλήσετε χονδρικώς σε διανομείς.
Όταν αποκτήσω τα αντιδραστήρια και τον εξοπλισμό για τη χημική σύνθεση του BK-MDMA, θα μπορούσατε να με καθοδηγήσετε; δεδομένου ότι δεν το έχω ξανακάνει ποτέ και φοβάμαι μήπως ξοδέψω τα χρήματα για τα αντιδραστήρια και δεν πετύχω.
Σας ευχαριστώ!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Φυσικά αδερφέ...αλλά έχετε μεθυλαμίνη 40% νερό και hcl μορφή στην Ευρώπη,και μεθυλαμίνη hcl στο nitrochemist.com και 40% σε περισσότερα καταστήματα online στην Πολωνία,και vipchemical.pl.
Στην υγειά μας.
Όταν έχετε όλα τα αντιδραστήρια επικοινωνήστε μαζί μου .IS πολύ φτηνά γίνονται bk mdma,συνολική τιμή για 1kg κρύσταλλο έτοιμο είναι400€ pero
kg,τελευταία μπορείτε να αγοράσετε 1kg σε 4000€ Minimun ανά κιλό αγαπητέ!!!
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Η 2η παρτίδα που κατασκευάστηκε, η ποιότητα είναι κορυφαία, οι δοκιμαστές το προτίμησαν έναντι των κυκλοφορούντων χαπιών mdma.

Ένα θέμα όμως είναι ότι χρησιμοποιήθηκαν 50 γρ. 52190 και αποκτήθηκαν μόνο 7 γρ. τελικού προϊόντος. Μπορεί να είναι ότι χρησιμοποιήσαμε methylamine hcl αναμεμειγμένη με υδροξείδιο του νατρίου στο διάλυμα dcm, πιθανόν να διαφεύγει πολύ αέριο μεθυλαμίνη. Το διάλυμα 40% μεθυλαμίνης είναι ακόμα καθ' οδόν, οπότε η απόδοση μπορεί να βελτιωθεί μέχρι τότε. Δεν έχουμε κάνει εκχύλιση και από το υδατικό στρώμα, οπότε εξηγείται και αυτό. Η χρήση μαγνητικού αναδευτήρα θα οδηγούσε επίσης σε χαμηλότερη απόδοση;

Edit: Καταλήγω επίσης να προσθέτω HCl απευθείας στο DCM με διάλυμα ελεύθερης βάσης μετά από ξήρανση με θειικό νάτριο. Θα πρέπει να εξατμιστεί το DCM με κενό και στη συνέχεια να προστεθεί το HCl με ακετόνη, πώς αυτό θα οδηγήσει σε διαφορετικό αποτέλεσμα από τη μέθοδο που έκανα μέχρι τώρα;

Κάτι άλλο που είμαι περίεργος να μάθω, πώς κάνετε διαχωρισμό στρωμάτων με κουβάδες; Καταλαβαίνω ότι με μικρότερη ποσότητα μπορεί να γίνει με διαχωριστικό χωνί, αλλά με κουβάδες φαίνεται να είναι πιο δύσκολο να το βγάλεις σωστά.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Φίλε μου, ελπίζω να είσαι καλά, γιατί λες ότι διαφεύγει τόσο πολύ αέριο μεθυλαμίνη; Σύμφωνα με τη χημική σύνθεση που περιγράφεται στο φόρουμ, λέει ότι το δοχείο πρέπει να ανοίγει καθ' όλη τη διάρκεια της σύνθεσης, οπότε είναι φυσιολογικό να διαφεύγουν τα αέρια μεθυλαμίνης, αφού δεν θα επηρεάσουν το τελικό προϊόν.
Σας ευχαριστώ!!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
φίλε μου η απόδοσή σου αυξήθηκε; Πήρατε 7g τελικού προϊόντος (σκόνη ή κρύσταλλοι) από 50g CAS 52190-28-0;
Σας ευχαριστώ!
 
Top