BK-MDMA ΣΎΝΘΕΣΗ ΕΎΚΟΛΗ ΚΑΙ ΓΡΉΓΟΡΗ ΜΈΘΟΔΟΣ.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Τελική διεργασία από 500g 2b3'4mp 390g καθαρών κρυστάλλων Brown cola του BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Τι ml νερό ακετόνη και γραμμάριο bo MDMA σκόνη u χρησιμοποιούν για να κάνουν κρύσταλλο και τι θερμοκρασία δωμάτιο u έχουν ??
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
1g f σκόνη σε 1'5ml acet+1ml h2o
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Τι ml νερό ακετόνη και γραμμάριο bo MDMA σκόνη u χρησιμοποιούν για να κάνουν κρύσταλλο και τι θερμοκρασία δωμάτιο u έχουν ??
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Έχω μόνο μεθυλαμίνη hcl.

Θα μπορούσε να λειτουργήσει αυτό, μεθυλαμίνη hcl διαλυμένη σε νερό και στη συνέχεια βασικοποιημένη με NaOH, και στη συνέχεια να προχωρήσετε με την αντίδραση;
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Πραγματοποιήθηκε η διαδικασία σε κλίμακα 1/10.
Παραλείψατε τις εκχυλίσεις οξικού αιθυλεστέρα από το υδατικό στρώμα (οξικός αιθυλεστέρας εξακολουθεί να αναπληρώνεται)
Εικόνα διαχωριστικού χωνιού, υποθέτω ότι τα λευκά σωματίδια είναι NaCl που σχηματίζεται ως παραπροϊόν μετά την ελευθέρωση της μεθυλαμίνης hcl με υδροξείδιο του νατρίου
Το DCM δεν εξατμίστηκε ποτέ αν και πλύθηκε με νερό 3 φορές, προχώρησε κατευθείαν στην προσθήκη HCl χωρίς ακετόνη
Οι ακατέργαστοι κρύσταλλοι ζύγιζαν συνολικά 15 gr (η φωτογραφία δείχνει μόνο ένα μέρος του υγρού, καθώς ένα μέρος του κρατήθηκε για εφεδρικό σε περίπτωση που η έλλειψη ακετόνης προκαλέσει κάποιο πρόβλημα)
Οι ακατέργαστοι κρύσταλλοι στη συνέχεια θρυμματίστηκαν και επανακρυσταλλώθηκαν με μεθανόλη, 1 ώρα RT και στη συνέχεια 2 ώρες κατάψυξης και στη συνέχεια διηθήθηκαν.
Προέκυψε λευκή σκόνη, κάνω αύριο δοκιμή σημείου τήξης για να αποκλείσω αν είναι NaCl και η σκόνη είναι από την ταχεία ανακρυστάλλωση

Fqm4tsQEnu


91rwN8jnxL


TltbJVdYUC


B6x73GCYma
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Recrystalizer το τελικό Λευκό producto un ακετόνη με μεθανόλη και h2o και βάλτε την εικόνα των τελικών κρυστάλλων για να δούμε το αποτέλεσμα των τελικών κρυστάλλων αγαπητέ,αλλά φαίνονται ωραία!!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ποια είναι η χονδρική τιμή ανά κιλό του bk-MDMA (3,4-μεθυλενοδιοξυ-N-μεθυλοκαθινόνη) στην ευρωπαϊκή αγορά;
Και θα ήταν η ουσία αυτή συμβατή με το EZKITS Single Use MDMA Purity Test Kit;
Ευχαριστώ!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Το ίδιο όπως mdma
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Γνωρίζετε πόση MDP2P χρειάζομαι για την παρασκευή 1 κιλού MDMA;
Ευχαριστώ!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
No ezkit put yellow
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Τι εννοείτε φίλε μου; Το EZ kits διαθέτει ένα κιτ για τον έλεγχο της καθαρότητας του MDMA, η ερώτησή μου ήταν αν αυτό το κιτ θα μπορούσε επίσης να χρησιμοποιηθεί για τον έλεγχο της καθαρότητας του BK MDMA.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Το γάλα μου :)
Σχετικά με τις ημέρες να πάρει cristal
 

Attachments

  • X9pUDvGKBy.jpeg
    X9pUDvGKBy.jpeg
    6.1 MB · Views: 530
  • fgDLEFsUzH.jpeg
    fgDLEFsUzH.jpeg
    6 MB · Views: 529

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Γεια σου αγαπητέ μου αδελφέ...μια ερώτηση...γιατί το δάχτυλό μου είναι τόσο γαλακτώδες και λιπαρό...δεν θα έπρεπε οι κρύσταλλοι να σχηματίζονται έτσι...νομίζω ότι κάτι δεν πάει καλά.... Σε παρακαλώ μοιράσου μαζί μου αν θέλεις το τελικό αποτέλεσμα ιδιαιτέρως... και αν μπορώ να σε βοηθήσω σε οτιδήποτε άλλο, θα χαρώ πολύ... δείχνει ότι είσαι καλός άνθρωπος... ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως αν θέλεις. Μπορώ να σας βοηθήσω περισσότερο και καλύτερα. ...θα συνεργαστώ μαζί σας και με τον πρόδρομο, αν είναι ακόμα απαραίτητο.
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Τώρα όχι ευχαριστώ έχω πρόδρομο πόσο θέλω ξέρω όλα τα βήματα και καλύτερα όπως η σύνθεσή σας πολύ πιο εύκολη και πιο γρήγορη. Και το bk μου είναι πολύ πιο καθαρό.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
αυτοί οι χαλαζίες όπου οι παρτίδες που κατασκευάστηκαν για να επιτευχθεί η μέγιστη καθαρότητα με αρκετές πλύσεις της ελεύθερης βάσης μέχρι να γίνει εντελώς διαφανής χρησιμοποιώντας H2O και διττανθρακικό νάτριο.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
αλλά στη φάση της ανακρυστάλλωσης δεν ήταν ποτέ τόσο παχύρρευστο στη διαδικασία, το άλας HCl πάντα διαλυόταν τέλεια στην ακετόνη και το νερό, αφήνοντας το εντελώς διαφανές και όχι τόσο παχύρρευστο... ίσως ανακρυσταλλώνετε το προϊόν με άλλο τρόπο,... αλλά γιατί το μίγμα ανακρυστάλλωσης είναι τόσο παχύρρευστο και λευκό;;;;...
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Γεια σου αγαπητέ μου αδελφέ...μια ερώτηση...γιατί το δάχτυλό μου είναι τόσο γαλακτώδες και λιπαρό...δεν θα έπρεπε οι κρύσταλλοι να σχηματίζονται έτσι...νομίζω ότι κάτι δεν πάει καλά.... Σε παρακαλώ μοιράσου μαζί μου αν θέλεις το τελικό αποτέλεσμα ιδιαιτέρως... και αν μπορώ να σε βοηθήσω σε οτιδήποτε άλλο, θα χαρώ πολύ... δείχνει ότι είσαι καλός άνθρωπος... ας μιλήσουμε ιδιαιτέρως αν θέλεις. Μπορώ να σας βοηθήσω περισσότερο και καλύτερα. ...θα συνεργαστώ μαζί σας και με τον πρόδρομο, αν είναι ακόμα απαραίτητο.
 
Top