Σύνθεση αμφεταμίνης από P2NP μέσω Al/Hg (βίντεο)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Μπορεί η συνταγή να κλιμακωθεί, για παράδειγμα με 50g P2NP: 60g φύλλο αλουμινίου, 500ml IPA 250 GAA. Ή πρέπει να την υπολογίσετε ειδικά για την ποσότητα των 50g P2NP;

Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί 70-80% ΑΑ;
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Μπορώ να χρησιμοποιήσω μονοϋδρικό νιτρικό υδράργυρο ή πρέπει να είναι άνυδρο και θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει γιατί μερικές φορές ορισμένα αντιδραστήρια πρέπει να είναι άνυδρα και πώς αυτό επηρεάζει τη σύνθεση.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Η αντίδραση λαμβάνει χώρα παρουσία νερού, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα σε αυτό
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Ευχαριστώ για την απάντηση
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Μπορώ να καθαρίσω την αμφεταμίνη με κρύα ακετόνη; Ποιος είναι ο σωστός τρόπος πλύσης;
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Μπορείτε, αλλά νομίζω ότι είναι καλύτερα με IPA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Γεια σε όλους,

Είμαι σε κατάσταση σοκ!
Έστειλα το τελικό μου προϊόν, που είδατε στις φωτογραφίες, σε ένα εργαστήριο ναρκωτικών και μου είπαν τώρα ότι έχει 0% αμφεταμίνη!!!!!
ΠΏΣ ΕΊΝΑΙ ΔΥΝΑΤΌΝ ΑΥΤΌ; ΠΟΙΟ ΆΛΛΟ ΠΡΟΪΌΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΎΣΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ;;;;
ΚΑΜΊΑ ΙΔΈΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΎΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΕΊ;
Ελπίζω να πρόκειται για λάθος ή κάτι τέτοιο, θα στείλω το freebase και το τελικό προϊόν σε ένα εργαστήριο ανάλυσης και θα σας ενημερώσω, αλλά είμαι εντελώς σοκαρισμένη αυτή τη στιγμή.
Ευχαριστώ.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Αν ήμουν στη θέση σας, μάλλον θα έστελνα για ανάλυση και το P2NP με το οποίο ξεκινήσατε ...
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Στείλτε μας τα αποτελέσματα των δοκιμών σας για να μάθετε τι συνέβη. Ποια αντιδραστήρια χρησιμοποιήθηκαν και σε ποιες αναλογίες; Από πού αγοράσατε τα αντιδραστήρια; Μοιάζει με αμφεταμίνη στην εικόνα, αλλά θα μπορούσε να είναι ένα από τα ανάλογα της.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Διαχύστε την αμφεταμίνη με ακετόνη ή IPA σε χωνί Buechner ή Schott υπό κενό.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Πρόκειται για μια πολύ απλή και κοινή σύνθεση. Μπορεί να προκύψουν προβλήματα, αλλά είναι εύκολο να επιλυθούν. Γράψτε εδώ και θα σας βοηθήσουμε.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Τώρα που η αμφεταμίνη έχει στεγνώσει και καθαριστεί με ασετόν, ποιο είναι το επόμενο βήμα που πρέπει να κάνω, να την βάλω στο ψυγείο ή τι πρέπει να κάνω;
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Μετά τον καθαρισμό, η σκόνη πρέπει να στεγνώσει καλά από ίχνη διαλυτών και στη συνέχεια να συσκευαστεί σε σακούλα κενού και να τοποθετηθεί σε σκοτεινό και ξηρό μέρος, μπορείτε στο ψυγείο.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Γεια σας το αποτέλεσμα είναι 0% αμφεταμίνη, χρησιμοποίησα όλα τα αντιδραστήρια καθώς η διαδικασία υποδεικνύει ότι αυτά τα αντιδραστήρια είναι φαρμακευτικής ποιότητας από επαγγελματίες προμηθευτές εργαστηρίων περίπου αναλογία Το έκανα με το μισό από όλα.
Χθες έκανα ξανά τη διαδικασία με έναν γιατρό χημικό και μου είπε ότι η τελική ελεύθερη βάση αναμιγνύεται με IPA για αυτό το λόγο είναι η μυρωδιά σήμερα θα αποξηρανθεί και θα σταλεί στο εργαστήριο ξανά.
Σχετικά με το αποτέλεσμα του εργαστηρίου μου είπε ότι θα μπορούσαν να υπάρχουν 2 πιθανές εξηγήσεις:
και ίσως το μόριο "διπλασιάζεται" και για το λόγο αυτό στο εργαστηριακό τεστ δεν "ανιχνεύεται".
2- Το τελικό προϊόν θα μπορούσε να είναι το ίδιο το αντιδρών p2np.
Θα ενημερώσω το συντομότερο δυνατό.
Ευχαριστώ.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Γεια σας,

Αυτό το εργαστήριο λέει μόνο αν είναι θετικό ή όχι στα φάρμακα και την καθαρότητα δεν είναι λεπτομερής έκθεση για όλο το περιεχόμενο. Ευχαριστώ.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Το οξύ στο βίντεο έχει pH 6 βαθμούς. Η σύνθεση που έχω υπερβεί αυτόν τον αριθμό κατά πολύ, περίπου 9 ή 10 βαθμούς. Ποιος είναι ο σωστός τρόπος να μειώσω το οξύ για να επιστρέψω στον απαιτούμενο βαθμό των 6 βαθμών pH, γνωρίζοντας ότι είμαι αρχάριος σε αυτόν τον τομέα. Παρακαλώ εξηγήστε τα βήματα με ευκολότερο τρόπο, σας ευχαριστώ.
 
Top