Καθαρισμός αμφεταμίνης με εκχύλιση οξέος-βάσης

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Γεια σας στρατηγέ Patton, δεν μπορώ να βρω καμία πηγή που να δείχνει την τελική παραγωγή των ροζ χαπιών adderal. Αν θέλω να φτιάξω τα ροζ χάπια adderal, πρέπει να ακολουθήσω συγκεκριμένα αυτή την οδηγία; Σας ευχαριστώ για το χρόνο και τη βοήθειά σας.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ενδιαφέρεστε για το ροζ χρώμα ή για τη σύνθεση του admiral, η οποία περιλαμβάνει διάφορα άλατα της αμφεταμίνης και της δεξτροαμφεταμίνης;
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Δεν έχουν όλα τα χάπια adderal ροζ χρώμα στην αγορά; Συγγνώμη για την αφελή μου ερώτηση, αλλά θέλω να ασχοληθώ με την παραγωγή του adderal και πώς μπορώ να ξεκινήσω με αυτό;
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Έχω ξαναπάρει ένα και με βοήθησε πάρα πολύ να συγκεντρωθώ. ήταν ένα ροζ χάπι και πάνω του ήταν γραμμένο 20MG νομίζω. υπάρχει περίπτωση να μπορώ να παράγω το ίδιο πράγμα στο σπίτι ή ακόμα και σε ένα εργαστήριο με τους κατάλληλους πόρους;
 

schoolbuoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
γεια σε όλους Έχω μια ερώτηση σε σχέση με το βασικό πλύσιμο με IPA-acetone, όχι ABE ακόμα.
Q1: το φαρμακείο 99% IPA δεν είναι αρκετά καλό; ξέρω ότι η ακετόνη από το κατάστημα υλικού δεν είναι ανυδρογόνος,
Q2: διάβαζα συνταγή για κρακ στο erowid και κάποιες μέθοδοι μιλούσαν για λάμπα θερμότητας για να στεγνώσει/σκληρυνθεί το κρακ: θα πρέπει να εφαρμοστεί αυτό στην αμφεταμίνη/μεθαμφεταμίνη; γενικά πόσο καιρό τις αφήνετε να σκληρύνουν;
Q3: πώς μυρίζει το γεράνι; ρώτησα πολλούς γνωστούς μου και παραδόξως κανείς δεν είχε απάντηση για μένα.

Υπάρχουν μερικά ακόμα αλλά μόνο αυτά μπορώ να σκεφτώ.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Το προϊόν IPA διαλύεται και μερικές φορές είναι δύσκολο να κρυσταλλωθεί, αν δεν χρησιμοποιήσετε ακετόνη.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Αν θεωρήσετε ότι το 99% iPad είναι 1% νερό, τότε θα διαλύσει ένα γραμμάριο μεθαμφεταμίνης ανά 100ml που χρησιμοποιείτε. Ωστόσο, δεν είναι δύσκολο να το στεγνώσετε. Δεν χρειάζεται να στεγνώσετε την ρωγμή που αναγκάζει το νερό να φύγει και στεγνώνει μόνο του αρκετά γρήγορα. Μια λάμπα θερμότητας θα μπορούσε να είναι χρήσιμη αν το κλίμα σας είναι ψυχρό. Αν εξατμίσεις τον διαλύτη πολύ γρήγορα δεν θα πάρεις τα θραύσματα που θέλεις. Η πρωταρχική δράση της κρυστάλλωσης οφείλεται στη διαφορά διαλυτότητας μεταξύ θερμού και ψυχρού διαλύτη. Αν εξατμίσετε τον διαλύτη θα πάρετε απλώς σκόνη
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Πώς θα μπορούσα να φθάσω σε μια πολύ όξινη αμφεταμίνη; η δοκιμή αντιδραστηρίου γίνεται κόκκινη
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Γεια σας, το υπερ-οξίνισα. Είναι προφανές. Μπορείτε να το πλύνετε με IPA ή ασετόν.
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Μπορώ να το πάρω πλένοντάς το με IPA; Θα μπορούσε να είναι χρήσιμη η μεθανόλη;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ναι, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το IPA. Αν είπα πλύσιμο με IPA, σημαίνει ότι μπορείτε να χρησιμοποιήσετε IPA για πλύσιμο....

Όχι, η μεθανόλη δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Θα μπορούσε να με βοηθήσει να διαλύσω λίγη μαγειρική σόδα στο IPA;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Για ποιο λόγο; Καταλαβαίνετε ότι η αμφεταμίνη είναι βασική ουσία και την κάνετε ελεύθερη βάση πίσω με την προσθήκη μαγειρικής σόδας;
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Το pH είναι πολύ όξινο, είναι πολύ επώδυνο, ο καθαρισμός με IPA μειώνει το κάψιμο αλλά το pH εξακολουθεί να είναι πολύ όξινο κατά τη μέτρηση με ταινίες δοκιμής
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
στο μυαλό μου διαλύω λίγη μαγειρική σόδα αυξάνω ελαφρώς το ph στο 6 τώρα είναι στο ph 1

Αν κάνω αυτόν τον καθαρισμό με λίγη μαγειρική σόδα διαλυμένη στο IPA, θα μπορούσε να με βοηθήσει; Ή αν καθαρίσω αρκετά με οινόπνευμα θα πάρω ένα ph 6; τουλάχιστον 5, κοιτάξτε τη δοκιμαστική λωρίδα μόνο με το άγγιγμα της αμφεταμίνης

J7BE0oWPNR
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ξεχάστε τη μαγειρική σόδα. Περιγράψτε μου παρακαλώ με όλες τις λεπτομέρειες, πώς πραγματοποιήσατε μια εκχύλιση ελεύθερης βάσης αμφεταμίνης από ένα μίγμα αντίδρασης. Πώς το οξινίσατε; Πρέπει να καταλάβω τον λόγο του προβλήματός σας.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Αγοράστε το θειικό άλας ως έχει
Όταν πήρα την πρώτη γραμμή είδα τα αστέρια.
Μετά μέτρησα το pH.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Έχετε αγοράσει έτοιμη θειική αμφεταμίνη; Ήταν εδώ; Πιθανώς, υπάρχει υδροθειικό νάτριο, το οποίο δεν είναι διαλυτό στο IPA και μπορεί να το κάνει πολύ όξινο. Η εκχύλιση με βάση το οξύ είναι μόνο μια επιλογή για εσάς.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Υπάρχει κάποιο σημείο όπου να το εξηγώ με οικείο τρόπο; Θεωρώ ότι είναι δύσκολο να πάρω αυτά τα χημικά

Θα ήταν πραγματικά το πρώτο της ζωής μου, βλέπω τον εαυτό μου ικανό να το κάνει αλλά όχι να πάρει τα προϊόντα
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
κάποτε δοκίμασα αυτή τη μέθοδο αλλά κατά την προσθήκη διαλύματος NaOH εμφανίστηκε λευκό ίζημα και έτσι δεν μπόρεσα να το επαναβάσω
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Έχουν συμβεί παρόμοια περιστατικά. Ποια ήταν η αιτία
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
αναφέρεται σε κάτι τέτοιο; οι φάσεις δεν διαχωρίστηκαν
SrUFD7xY2a
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Μπορώ να χρησιμοποιήσω το τολουόλιο ως διαλύτη αντί για DCM ή διαιθυλαιθέρα; Μου είναι αδύνατο να βρω οποιονδήποτε από αυτούς τους 2 διαλύτες.


Δεν σχηματίστηκε λάδι, φιλτράρατε το νερό για να αφαιρέσετε το στερεό και στη συνέχεια προσπαθήσατε να εξαγάγετε την αμφεταμίνη από το νερό;

Συγγνώμη που ρωτάω τόσα πολλά, προσπαθώ να μάθω ό,τι μπορώ με τα μέσα που διαθέτω αλλά οι πληροφορίες είναι περιορισμένες.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Γεια σας, μην λυπάστε.
Ναι, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τολουόλιο.
Ναι, οι διαδικασίες είναι σωστές. Αλλά φαίνεται ότι δεν υπάρχει αμφεταμίνη.
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Περίεργο... Έχω τελειώσει το προϊόν μόνο με 2 τρόπους... HCL / θειικό αέριο ή L/L εκχύλιση με νερό. Ανάμειξη των διαλυτών εκχύλισης με DH2O ανάμειξη και ρίψη οξέος μέχρι να φτάσει στα κατάλληλα επίπεδα PH και στη συνέχεια εξάτμιση του νερού. Θα παρέχει τόσο καθαρό προϊόν όσο η προσθήκη H2SO4/ακετόνης για κρυστάλλωση;
 

cooperation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Πώς να κρυσταλλώσετε μεθαμφεταμίνη meth oil
 
Top