SYNTÉZA BK-MDMA SNADNOU A RYCHLOU METODOU.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Řešení, jak oddělit základ vodné vrstvy na kostky, je jednoduché, stačí použít pětilitrové hermetické sáčky a nasypat kostku přímo do sáčku a počkat na oddělení fází, po oddělení fází byl sáček uzavřen a umístěn tak, že jedna ze stran je nakloněná a vytváří tvar oddělovací nálevky, poté se špička odstřihne nůžkami, což umožní vytéct jemnému proudu a můžete snadno oddělit vrstvy
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Feebasse mám nahoře :)
 

Attachments

  • XJqYo6lL0j.jpeg
    XJqYo6lL0j.jpeg
    4.6 MB · Views: 369
  • aQz2IZCMmi.jpeg
    aQz2IZCMmi.jpeg
    4.4 MB · Views: 414

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Za 2 dny se podařilo:)
 

Attachments

  • 8UVL6mX9Zp.jpeg
    8UVL6mX9Zp.jpeg
    6.8 MB · Views: 554
  • D04jdYBx7y.jpeg
    D04jdYBx7y.jpeg
    6.5 MB · Views: 503
  • S5NkQYRi6a.jpeg
    S5NkQYRi6a.jpeg
    4.9 MB · Views: 217

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Vypadá to moc pěkně, brácho!!!.
ale z barvy vaší volné báze intuitivně usuzuji, že se jedná o MMC, správně jinak by volná báze mdmc měla mít barvu Coca-Coly, když je špinavá, a bílou po promytí H2O s hydrogenuhličitanem sodným. Stejně tak gratuluji a jsem rád, že můj návod posloužil k vašemu úspěchu. požehnání bratře!!!.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
314 gr bkmdma rekrystalizováno pomocí 99% isopropylalkoholu z původních 400 gr bkmdma, celkem použito 52190: 750g. Pro mě přijatelný výtěžek.

Zkusím rekrystalizovat znovu s 1,5 ml vody a 1 ml isopropylalkoholu na každý 1 gr bkmdma, omylem jsem původně přidal příliš mnoho HCl, teď to při požití štípe, možná přidám do směsi hydrogenuhličitan sodný k neutralizaci přebytečné HCl, pokud 2. rekrystalizace nepomůže.

@Acidosis, jsi bůh


ZxJLoENM3q
 
Last edited:
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mohu vědět, odkud jste zakoupili prekurzor 2-bromo-3',4'-(methylenedioxy)propiofenon a jakou barvu a tvar vám přišel?
a odkud jste koupil 40% vodný roztok methylaminu (CAS: 74-89-5)?
Děkuji!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ale po rekrystalizaci by neměla mít žádnou svědivost, rekrystalizoval bych ji znovu v destilované h2o a směsi methanolu a acetonu v následujícím poměru: na každý 1 gram produktu přidejte 1 ml methanolu a 1 ml acetonu a 50cl h20, celkem 2,5 ml kapaliny na každý gram prášku, směs dobře rozpusťte, dokud nebudou žádné hrudky prášku na mírném ohni a dejte ji do nádoby a v průběhu 4 dnů s ní vůbec nehýbejte, aby se krystaly dobře vytvořily, pokud s nádobou pohnete nejméně, nebude krystalizovat tak, jak by měla. Požehnání, bratře
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Pokud chcete na dcm zahřát na 40 °C na 2 hodiny, dostanete 810 g prášku✓.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Prekurzor kathinonu methylon (CAS
52190-28-0) je 2-brom-3',4'-(methylenedioxy)propiofenon? Mohu vědět, jaké má složení? Většina čínských dodavatelů jej prodává ve formě prášku a malých hnědých kamínků, ale v literatuře jsem se dočetl, že se jedná o bílý krystalický prášek.
Methylamin (CAS: 74-89-5) by mohl plnit stejnou funkci jako methylamin (40% vodný roztok)?
kyselina chlorovodíková (CAS:
7647-01-0) by měla být 36%, nebo by mohla být použita i 37%?
Proč se při této chemické syntéze nepoužívá žádné teplo ani laboratorní zařízení? Jsem překvapen
A pokud jde o osobní bezpečnost, jaký oděv bych měl nosit, abych se vyhnul vdechování toxických plynů a aby mi chemikálie nevnikly do kůže a nezpůsobily popáleniny...?
Děkuji!! :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
máte pravdu, všechny vaše pochybnosti jsou takové, jak uvádíte, prekurzor musí být velmi tmavě hnědý krystalický prášek, pokud jde o methylamin, jakákoli ze 2 forem splní svou úlohu dokonale, prostě pokud použijete methylamin HCL, měl by jít rozpustit ve vodě s kaustickou sodou, hcl na znamení soli na 35-36 % je ideální... požehnání anthraxu... c.d.s!!!
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Čemu se smějete? Ptám se, protože nevím, jakou má barvu, a 99 % čínských dodavatelů chemikálií mi posílá fotku jako tuto.
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Protože je špinavý také prodávat 2b4m forma Indie stejný Hnědý špinavý prášek
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ale je to vlastně originál CAS, že? jen že má nečistoty, a proto hnědou barvu, jakou barvu a strukturu má v čistém stavu?
Problém je, že všichni dodavatelé chemikálií ji prodávají ve stejné barvě (hnědá) a struktuře (prašná a s malými kamínky). Neviděl jsem žádného dodavatele, který by ji prodával s jinou barvou.
Děkuji!! ;)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
To JE velmi tmavé, ale je možné, že Čína má šarže s touto barvou, attaché vám imagen normální.
 

Attachments

  • CEcJbOT5ax.jpg
    CEcJbOT5ax.jpg
    359.4 KB · Views: 167

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Antrax mám v příštím týdnu cas 52910-28-0 se silnou kvalitou připraven do Evropy...any think contact me
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Měla by mít stejnou barvu nebo jakou barvu by měla mít v čistém stavu?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Neprovádím platby předem, pouze bezpečné platby prostřednictvím alibaba trade assurance nebo paypal
syntézu BK-MDMA, kterou jste sdílel na fóru, odkud jste ji získal?
protože jsem viděl, že jste komentoval jinou chemickou syntézu methylonu, kterou sdílel jiný uživatel.
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Je mnohem lepší způsob, jak vyrobit bk mdma a mnohem čistší, jak ukazuje
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Vyzkoušeli jste syntézu?
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Obdržel jsem stejný prekurzor, funguje s tímto
 
Top