SYNTÉZA BK-MDMA SNADNOU A RYCHLOU METODOU.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Konečný postup z 500 g 2b3'4mp 390 g čistých krystalů hnědé koly BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Má takovou hnědou barvu, protože obsahuje mnoho nečistot, že ano, jak tedy postupovat, abyste nečistoty odstranili.
Protože obecně čistý BK-MDMA je bílý nebo téměř bílý krystalický prášek.
Děkuji!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Příteli, byl byste tak laskav a popsal laboratorní vybavení a činidla, která jsou potřebná při zmíněné chemické syntéze?
Děkuji!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Pokud si článek přečtete od začátku, zjistíte, že nebylo použito žádné drahé laboratorní vybavení, pouze plastové kbelíky a elektrická vrtačka, nezbytné prekurzory a chemická činidla, žádné skleněné nádobí ani nic jiného.
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Amigo, Provedl jste syntézu sám, nebo jste informace převzal z internetu?
a kolik mohu získat z 1 kg CAS; 52190-28-0 BK MDMA?
gracias!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Příteli, jaký výtěžek a procento čistoty BK-MDMA jste získal při chemické syntéze?
A nevíte, jaká je velkoobchodní cena za 1 kg BK-MDMA na evropském trhu, protože uvažuji o jeho výrobě ve velkém měřítku, ale nejprve potřebuji vědět, zda je to po nákupu chemických činidel pro chemickou syntézu výhodné.
Omlouvám se za tolik otázek, ale jsem nováček a potřebuji se učit od odborníků, jako jste vy.
Děkuji!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
pokud je velmi výnosná, jako většina těchto látek, prekurzor je obvykle velmi, velmi levný a celkové náklady na výrobu jsou směšné ve srovnání s přínosem, který přináší. současná cena na ulici je stejná pro bkmdma jako pro mdma (4000 eur za kg mdmay a bkmdma).
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Jaký je výtěžek BK-MDMA, který jste získali chemickou syntézou, a procento čistoty BK-MDMA?
Pokud jde o pouliční cenu za kilogram BK-MDMA, máte na mysli velkoobchodní cenu, že? (4000 EURO), protože cena pouliční distribuce se podle mého názoru neprodává za méně než 10 EURO za gram, proto by cena distribuce na ulici byla nejméně 10000 EURO za kg.
Děkuji!!
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Acidosis Moc děkujeme za příspěvek vaší syntézy do fóra. Vyzkouším ji; určitě. Píšete, že "prekurzor je velmi, velmi levný". Mohu se zeptat, kolik platíte za 1kg a v případě, že nedojde ke konfliktu soukromí, mohl byste nám sdělit, kdo je Vaším dodavatelem? Děkuji
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
na alibabě je několik prodejců, kteří prekurzor nabízejí, ale není to levné, pokud nevím, co pro vás znamená "levné", nabízeli mi látku za více než 150 EURO za kg.
To je jen prekurzor, pak chemická činidla použitá při syntéze také stojí peníze.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Ano, jsem si toho vědom, také se můžete podívat na chemickou knihu. Je tu však ještě jeden zásadní aspekt, který je třeba vzít v úvahu. Ptali jste se, jak to označují? Nemá smysl objednávat v Číně a je to zabaveno na celnici.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Řekli mi, ať si s tím nedělám starosti, že jsou to odborníci na pašování chemických látek.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
150usd za kilogram je falešný ...minimun cena v Číně na 1kg 52910-28-0 je 350usd, ve velkém 200usd a druhý platíte tak v hranicích.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mám určité pochybnosti o chemické syntéze BK-MDMA.
Jaký podíl by měly mít dichlormethan, methylamin, ethylacetát, síran hořečnatý, chlorhydrát methylonu a aceton?
Děkuji!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
V závislosti na množství prekurzoru se množství upraví pro váš proces, ale pro 1 kj prekurzoru budete potřebovat 2,5 litru DCM a 500 ml ethylacetátu pro extrakci. Přidá se hrst síranu hořečnatého, není nutné jej vážit, a hcl se přidává do báze až do dosažení ph 5. Rekrystalizace HCL se provede tak, že se vždy k 1 g HCL přidá 1,5 ml acetonu a 1 ml vodného roztoku, dokud se zcela nerozpustí a do rekrystalizační formy.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Nemám na mysli množství, které se musí vložit,mám na mysli, jaké procento koncentrace musí mít každá chemická látka.
Každá chemická látka má procentní podíl, například kyselina sírová 98 % nebo jiný procentní podíl.
Potřebuji znát toto procento, abych mohl koupit chemická činidla se stejným procentem.
Děkuji!!
 
Last edited:

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Příteli, podařilo se mi najít dodavatele všech chemických činidel kromě methylaminu (CAS; 74-89-5), protože jsem se ptal čínských dodavatelů a ti mi řekli, že uvedená chemikálie je v Číně zakázána k prodeji, možná vím, kde jste ji sehnal?
Zkontroloval jsem také ceny činidel a není to tak, že by byla levná, takže pochybuji, že by bylo výhodné vyrábět BK-MDMA a pak ho velkoobchodně prodávat distributorům.
Až si pořídím činidla a vybavení pro chemickou syntézu BK-MDMA, mohli byste mi poradit, protože jsem to ještě nikdy nedělal a bojím se, že utratím peníze za činidla a nebudu úspěšný.
Děkuji!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Samozřejmě, bratře...ale máte methylamin 40% voda a hcl forma v Evropě,a methylamin hcl v nitrochemist.com a 40% ve více obchodě online v Polsku,a vipchemical.pl.
Na zdraví.
Až budete mít všechny reaktivy kontaktujte mě .IS velmi levné vyrobené bk mdma,celková cena na 1kg krystalu hotové je400€ pero
kg, druhý můžete koupit 1kg do 4000 € Minimun za kg drahý!!
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Vyrobena 2. šarže, kvalita je špičková, testující ji upřednostnili před oběžnými tabletami mdma.

Jedním z problémů však je, že bylo použito 50 g 52190 a získáno pouze 7 gr konečného produktu. Je možné, že jsme používali methylamin hcl smíchaný s hydroxidem sodným v roztoku dcm, pravděpodobně uniká příliš mnoho methylaminu. Roztok 40% methylaminu je ještě na cestě, takže výtěžnost by se do té doby mohla zlepšit. Neprováděl jsem také extrakci z vodné vrstvy, takže to to také vysvětluje. Vedlo by použití magnetického míchadla také k horšímu výstupu?

Edit: Také jsem skončil přidáním HCl přímo do DCM s roztokem volné báze po vysušení síranem sodným. Měl by se DCM odpařit vakuem a pak přidat HCl s acetonem, jak to povede k jinému výsledku než metoda, kterou jsem dělal doposud?

Další věc, která mě zajímá, jak se dělá separace vrstev pomocí kbelíků? Chápu, že u menšího množství se to dá udělat pomocí oddělovací nálevky, ale u kbelíků se zdá být složitější to správně provést.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Příteli, doufám, že jsi v pořádku, proč říkáš, že uniká tolik metylaminu? Podle chemické syntézy popsané ve fóru se uvádí, že nádoba musí být otevřená po celou dobu syntézy, takže je normální, že methylaminové plyny unikají, protože to neovlivní konečný produkt.
Děkuji!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Můj přítel má zvýšený výtěžek? Získali jste 7 g konečného produktu (prášku nebo krystalů) z 50 g CAS 52190-28-0?
Děkuji!!
 
Top