Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Dávám 10 gramů a výtěžek je 1 gram
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Imo to může být mnoho věcí, například nezreagovaná P2 z toho, že se reakce nenechala proběhnout, přechlazení, P2 nízké kvality, může to být mnoho věcí.
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Nitroetan/p2np z Polska, zbytek od RŮZNÝCH místních dodavatelů, možná budete mít problém sehnat H2SO4 (EU), ale určitě na to přijdete. nikdo vám to nebude lhát hůř.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Jste si jisti, že amalgamujete správně? Vyžaduje to trochu zkušeností a praxe. Indikací jsou al plave nahoru, přechod malých a velkých bublin.
 

AMIODARONchugger

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
HI!
Uvažuji o použití parního destilátoru následujícím způsobem, byl bych rád, kdybyste všichni metodu posoudili, po provedení zveřejním výsledky.

Reakci připravuji stejným způsobem, jak je popsáno v příspěvku,v 1l rbf, ale hliník neoplachuju vodou.

Po dokončení redukce destiluju ipa 85(stupňů) a přidám vodu, pak všechnu vodu vyvařím- nejsem si jistý, jestli se tím zbavím hgcl2-.
budu přidávat vodu a zbavím se asi 2 litrů.

Pak zbývající roztok bazifikuji, pak destiluju volnou bázi -nejsem si jistý teplotami (jakákoli pomoc)-.

pak přidám kyselinu a vysuším

Takže v podstatě dvě otázky,

Zbavím se nezreagovaného hgcl2 destilací roztoku a jaká teplota by byla vhodná pro destilaci volné báze.

Děkuji za odpovědi
 

Dimitry_Mendeleev

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 20, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Může někdo navrhnout cestu od fenethyle aminu k meth.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Dobrý den, chcete zjistit cestu od benzenethanaminu (CAS 64-04-0)?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Výstupní hodnota pH je pro mě po provedení popisu vyšší než 6 Mohu směs upravit a opravit chyby nebo co mohu v tomto případě udělat?
Děkuji
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Zde opravdu není jasné, co máte na mysli. V popisu se píše, že se má přidávat kyselina, dokud není pH šest. Která část je pro vás nejasná?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý den,

Po 2 pokusech jsem konečně získal očekávaný výsledek, ale mám určité pochybnosti, doposud jsem vždy získával amfetamin sulfát z "A-Oil"(amfetamin freebase) tento olej se získává "čištěním" P2P(BMK olej).
Jak víte, vůně tohoto oleje a vůně výsledného produktu je velmi charakteristická, v případě volné báze získané z procesu P2NP je tato vůně úplně jiná a vůně amfetamin sulfátu také, je to normální? Jde o použitou cestu nebo jsem něco udělal špatně?
PH mé volné báze je 13,8 (více než dobré) a proces získání sulfátu funguje dobře, ale myslím, že mnoho lidí by mohlo říct, že to není dobrá kvalita, protože zápach je jiný než u ostatních.
Nějaký nápad, jak tento "problém" vyřešit? Budu hlásit laboratorní výsledky mého amfetamin sulfátu asap pošlu to do laboratoře příští týden.
Díky.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18

Děkujeme, ale
Můj dotaz zní, že jsem zvýšil aceton a kyselinu sírovou.
A překročila jsem požadované pH. Mohu využít toho, co jsem udělal, a upravit syntézu tak, abych dosáhl požadovaného čísla?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Vůně jakéhokoli amfetaminu by měla být farmaceutická. Pokud výrobek specificky zapáchá, znamená to, že jste látku zcela nepřečistili. Hlavním kritériem je aktivita látky. Je váš amfetamin dobrý pro své farmakologické vlastnosti? Jakou má barvu?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Pokud jste překročili množství kyseliny, lze to napravit přidáním zásady nebo malého množství alkálie. Funguje to však pouze tehdy, pokud to uděláte ihned. Překročení množství kyseliny s pH pod 5 se nevyplatí, výrobek se tím zkazí, přebytek kyseliny amfetamin spálí, zčervená nebo zrůžoví.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý den, moc děkuji za odpověď můj konečný produkt je úplně bílý a vůně je farmaceutická to byla moje pochybnost, protože všechny amfetamin, které jsem dělal během let z volné báze oleje pocházejícího z BMK oleje má jinou vůni. Večer nahraji fotky.
Jinak můžu nahradit hliníkovou fólii přímo hliníkovými hoblinami? Je těžká práce řezat fólii na malé kousky ve větším měřítku procesu a koupit hliníkové hobliny je jednodušší.
Ještě jednou děkuji.
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, csak érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, hogy a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy valami más?
Protože k tomu prvnímu jsem necítil vůni 8 let, ale i po 20 letech si ji budu přesně pamatovat.

Od té doby jsem žádnou dobrou neviděl. Občas tu narazím na nějakou mrtvou sračku, ve které se vůně zdá být ve stopách zjistitelná, ale není. Dneska je náš trh v bodě, kdy v létě vyšlo něco nikotinově žlutého, přijde mi, že to má možná 50% účinek na začátku, ale tady jsou maxima 20-30%. 1G do nosu, rozvibrovala se mi všechna nervová vlákna, šňupal jsem, lapal po dechu, točil se, byl jsem fakt v háji.... Po 2 hodinách prudké vystřízlivění, po 3 hodinách jsem doma vyplenil ledničku, ujedl jsem se k smrti. Potom jsem 10 hodin spal tvrdě jako nedonošené dítě, které právě uložili do nového inkubátoru. Celé dny jsem nedokázal identifikovat jeho vůni, ale věděl jsem, že ho znám, a byla to docela obyčejná vůně. Pak jsem si to uvědomil. Voněl jako silný, sladký kávový likér. Ne podobná, jen stejná.
Nevím, co to sakra bylo. Ale moje zkušenost s amfetaminem, s nímž jsem na začátku vyrobil podobný start, s ním nešaškovala tři hodiny, ale cvakala mi čelist bez mrknutí oka tři čtyři dny.
Ty už mají v aktivní době vedlejší účinky, které ti dávají pocit napětí, a navíc se z toho nebudeš cítit o nic líp, vlastně... Zblbneš z toho. Ať děláte cokoli, zabere vám to třikrát víc času než obvykle, protože vaše tělo se marně točí, mozek ho zastiňuje a vy spěcháte. Jo, a způsobuje to takové problémy s pamětí, že neustále všechno hledáte, protože jakmile něco odložíte, už zapomenete, kam jste to dali. Dodnes nevím, co to bylo za věci, ale už je nikdy neuvidím. Prodává se to jako amfetamin, a když nadhodíte téma, tak se vám dostane takového chytrého vysvětlení, že "amfetamin se dá vyrobit deseti způsoby." Řeknete mi, že amfetamin bude amfetaminem, i když to uděláte jinak. Na to už není odpověď.
Takže výměnou za situaci, ve které jste se ocitl, když jste to napsal... bych teď všem registrovaným obyvatelům Mos Eisley zaškrtil hrdlo.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
S největší pravděpodobností jste obdrželi čistší amfetamin.
Je lepší použít fólii. Pro krájení používám skartovačku papíru, výrazně zjednodušuje proces a můžete rychle nakrájet libovolné množství. Štěpky nemají tak velkou plochu pro amalgamaci, takže bude třeba použít mnohem větší množství a pak nezreagované zbytky před alkálií odfiltrovat.
 
Last edited by a moderator:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Mám zvýšené překyselení mohu odlehčit
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobře, děkuji vám za tip, nechám vám také dobrou radu ohledně postupu, po přidání roztoku NaOH pro separaci volné báze je lepší počkat alespoň 24 hodin pro úplnou separaci.
Já jsem to udělal tak, jak ukazuje video, ale později jsem roztok nechal ještě 1 den a oddělilo se více frebazy a získal jsem větší výtěžek ;-) Nahrál jsem pár fotek.
Díky.
 

Attachments

  • Ij5RTpEPa2.jpeg
    Ij5RTpEPa2.jpeg
    142 KB · Views: 518
  • pQPv6BNhL9.jpeg
    pQPv6BNhL9.jpeg
    80.9 KB · Views: 498
  • IQ41zUo5l6.jpeg
    IQ41zUo5l6.jpeg
    161.5 KB · Views: 529
  • 7xav9iUALM.jpeg
    7xav9iUALM.jpeg
    135.8 KB · Views: 523
  • s8Q9iy1UMz.jpeg
    s8Q9iy1UMz.jpeg
    97.2 KB · Views: 523
Top