Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Lze recepturu škálovat, například s 50 g P2NP: 60 g hliníkové fólie, 500 ml IPA 250 GAA. Nebo je třeba jej vypočítat konkrétně pro množství 50 g P2NP?

Lze použít také 70-80% AA?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Mohu použít monohydrát dusičnanu rtuťnatého nebo musí být bezvodý a mohl by mi někdo vysvětlit, proč někdy musí být některá činidla bezvodá a jak to ovlivňuje syntézu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reakce probíhá za přítomnosti vody, v tom není žádný problém.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Lze čistit amfetamin studeným acetonem? Jaký je správný způsob jeho promývání?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Můžete, ale myslím, že je lepší s IPA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý den všem,

Jsem v šoku!
Poslal jsem svůj finální produkt, který jste viděli na fotkách, do drogové laboratoře a oni mi teď řekli, že má 0% amfetaminu!!!!!
JAK JE TO MOŽNÉ? JAKÝ JINÝ VÝROBEK BY TO MOHL BÝT????
NĚJAKÝ NÁPAD, CO SE MOHLO STÁT?
Doufám, že je to omyl nebo něco takového, pošlu freebase a finální produkt do analytické laboratoře a budu vás informovat, ale v tuto chvíli jsem úplně v šoku.
Díky.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Na vašem místě bych pravděpodobně poslal k analýze i P2NP, se kterým jste začal ...
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Pošlete nám výsledky svých testů a zjistěte, jak dopadly. Jaká činidla byla použita a v jakém poměru? Kde jste činidla zakoupili? Na obrázku to vypadá jako amfetamin, ale může to být jeden z jeho analogů.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Rozlijte amfetamin acetonem nebo IPA v Buechnerově nebo Schottově nálevce ve vakuu.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Jedná se o velmi jednoduchou a běžnou syntézu. Mohou se vyskytnout problémy, které se však dají snadno vyřešit. Napište sem a my vám pomůžeme.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Jaký další krok mám nyní po vysušení a vyčištění amfetaminu acetonem udělat, mám ho dát do lednice nebo co mám udělat?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Po vyčištění je třeba prášek důkladně vysušit od stop rozpouštědel a poté zabalit do vakuového sáčku a odložit na tmavé a suché místo, můžete i do chladničky.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý den, výsledek je 0 % amfetaminu, použil jsem všechna činidla, protože postup uvádí, že tato činidla jsou farmaceutické kvality od profesionálních laboratorních dodavatelů o podíl jsem to udělal s polovinou všech.
Včera jsem předělal proces znovu s doktorem v chemii a řekl mi, že konečná volná báze je smíchána s IPA z tohoto důvodu je zápach dnes bude vysušen a odeslán do laboratoře znovu.
Ohledně laboratorního výsledku mi řekl, že by mohly být 2 možné vysvětlení:
P2NP rád polymerizuje a možná je molekula "zdvojená" a z tohoto důvodu není v laboratorním testu "detekována".
2- konečným produktem by mohl být samotný zreagovaný P2nP.
Budu aktualizovat co nejdříve.
Děkuji.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý den,

Tato laboratoř pouze říká, zda je pozitivní nebo ne v drogách a čistotě, není podrobnou zprávou o celém obsahu. Děkuji.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kyselina ve videu má 6 stupňů pH. Syntéza, kterou jsem provedl, toto číslo o hodně přesahuje, asi o 9 nebo 10 stupňů. Jaký je správný způsob snížení kyseliny, aby se vrátila na požadovaný stupeň 6 stupňů pH, s vědomím, že jsem v tomto oboru začátečník. Prosím o jednodušší vysvětlení jednotlivých kroků, děkuji.
 
Top