Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Videonávody jsou velmi vhodné pro ty, kteří teprve dělají první kroky. Zkušenějším chemikům postačí jednoduché návody. Toto video si můžete stáhnout.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Před lety by mi podobná videa velmi pomohla, abych nemusel jako laik hledat a kombinovat všechny své znalosti někde mezi polopravdami. Navíc ten často nesprávný překlad ... ne všechno bylo tehdy lepší ;)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Můžete použít zředěnou kyselinu octovou. Přebytečná kyselina nevadí při redukci, ale bude ji třeba hasit příslušným množstvím zásady, což povede ke zvýšené spotřebě činidel a času, protože při interakci kyseliny se zásadou se uvolní více tepla. V popsané technice se současně provádí amalgamace rtuťnatou solí a redukční reakce. V mé technice se fólie nejprve ošetří vodným roztokem rtuťnaté soli, který se poté odsaje, čímž se produkt stane čistším.
 

TIMBER12

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Bude v pořádku, když použiji kyselinu octovou %94?
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Je možné srážet 36% hcl (pokud je to možné, představuji si, že se bude srážet ve formě hydrochloridu). Nemohu snadno sehnat síru
 

ju3

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Můžeme isopropylalkohol změnit na metanol nebo etanol?
 

flyhigh2

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Reakční směs refluxujte po dobu 2 hodin po ukončení reakce s hg
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Isopropyl lze z bazifikované reakční směsi vysolit do vlastní vrstvy. V opačném případě použijte DCM, petrolether nebo benzin.
Pokud nemůžete sehnat koncentrovanou H2SO4, použijte kyselinu fosforečnou. Můžete použít HCl, ale to je opravdu poslední možnost.
 

voiden

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Vůbec poprvé se mi podařilo úspěšně vyrobit vlastní amfetamin.
Zatraceně miluji vůni a chuť čisté látky ! .

Křik mému "bývalému" dealerovi, že mě do tohoto směru dotlačil.
Byl jsem opravdu naštvaný a otrávený z jeho nekonzistentní kvality rychlosti.

Teď mám kvalitní materiál a nikdy nebudu závislý na chamtivých dealerech.

Zde několik fotek
 

Attachments

  • 6YbMBv4ZnH.PNG
    6YbMBv4ZnH.PNG
    1.6 MB · Views: 209
  • c2iH4A8sV5.PNG
    c2iH4A8sV5.PNG
    490.1 KB · Views: 208
  • 8exYhcSHtu.PNG
    8exYhcSHtu.PNG
    684.9 KB · Views: 190
  • cZPGDaW8vC.PNG
    cZPGDaW8vC.PNG
    1 MB · Views: 207
  • Os0r1VNTS7.PNG
    Os0r1VNTS7.PNG
    520.2 KB · Views: 204

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Lze parní destilaci A-oleje provádět jako ve videu p2p parní destilace?
Tato parní destilace následuje po vakuové destilaci rozpouštědel, že?
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Slyšel jsem, že místo kyseliny sírové lze použít kyselinu octovou, je to pravda?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Není určeno pro okyselování. Zkuste s ní hledat čistič odpadů nebo koncentrovanou kyselinu do baterií, nebo si ji prostě kupte online.
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Není okyselení a a úprava ph totéž? To jsem měl na mysli, že by mohla být nahrazena jakoukoli kyselinou pro regulaci ph.
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Okyselení a úprava pH nejsou totéž, protože úprava pH může znamenat také bazifikaci.

Protože různé soli mají různé fyzikální, chemické a farmaceutické vlastnosti, je lepší zvolit vhodnou sůl.
Amfetamin acetát nemá žádný praktický význam (kromě například redukce prostřednictvím Al/Hg).

Ale můžete to vyzkoušet a podat zprávu.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Chvíli jsem hledal informace o rozdílech mezi solemi amfetaminu z hlediska farmaceutických vlastností, ale žádné užitečné informace jsem nenašel.

Pokud máte nějaké informace nebo odkazy, pošlete mi je, prosím.
Předem děkuji
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Chci se na to zeptat!
Pokud jde o proveditelnost a správnost tohoto přístupu.

Vyzkoušel jsem postup uvedený ve videu a zde je uvedeno, jak jsem to udělal. Nevím, proč konečný výstup neodpovídá množství ve videu.

Nejprve použijte IPA 100ml+H2O 50ml+P2NP 10g. Po zahřátí a rozpuštění nechte vychladnout, dokud se neobjeví krystalky.

Připravte si 12g hliníkových vloček + 2g HgCL2 (protože nemohu sehnat dusičnan rtuťnatý a mohu použít pouze chlorid rtuťnatý k výrobě hliníkového amalgámu), dejte to do baňky a reagujte asi 30 až 40 minut a připojte trubičku s kondenzátorem.

Ochlazený a vykrystalizovaný P2NP se snadno přidá do 50 ml ledové kyseliny octové a zahřeje se, aby se rozpustil.

Z hliníkových vloček se odstraní šedá špinavá voda a dvakrát se promyjí čistou vodou.

Poté přidejte roztok P2NP do hliníkové baňky (v této době bude probíhat velké množství reakce a teplota rychle stoupne. K ochlazení teploty použijte studenou lázeň a během procesu baňkou pravidelně třepejte). Reakční proces trvá asi 30 ~ 40 minut.

Vyjměte roztok z baňky a zůstane šedá kapalina a malé množství hliníkových vloček.

Předtím připravte 50 g roztoku NaOH + 70 ml H2O, přidejte roztok hydroxidu sodného do šedé kapaliny, aby pH kapaliny dosáhlo hodnoty 11.

Reakce trvá asi 30 minut
Objeví se žlutá kapalina. Tuto kapalinu vyjměte (šedá látka se neoddělí) a dejte ji na 1 hodinu do chladničky.

Po zchlazení přidejte tuto světle žlutou kapalinu k IPA v poměru 1:1 a promíchejte.
Přidejte koncentrovanou kyselinu sírovou a nakapejte malé množství. V tomto okamžiku se objeví bílé předměty, takže kapalina bude vypadat jako mléčně bílá se sedimentem.
Upravte pH na 5,5

Po 24 hodinách chlazení kapalinu přefiltrujte a bílý produkt vysušte (je produkt v tomto okamžiku správný? A požadovaná konečná P2P).

U této části je můj konečný produkt pouze asi 1~2 g, což se mi nezdá správné.
Usilovně jsem se snažil najít odpověď, ale stále jsem se nedobral správné představy. Mohli byste mi prosím dát nějaký správný návod?

Jaké faktory ovlivňují výtěžnost (konečný produkt na videu se zdá být mnohem větší než počet mých pokusů).

Uvítám, když mi poradí lidé, kteří s touto metodou uspěli a výtěžnost se pohybuje kolem 70~80 %.
prosím


Z hliníkové fólie a hliníkových vloček se vyrobí hliníkový amalgám a poté se přidá roztok hydroxidu sodného. Proč je hliníková vločka mírně nažloutlá kapalina, ale hliníková fólie je bílá kapalina?
Hliníková fólie, kterou používám, je domácí hliníková fólie používaná v kuchyni. Lze ji použít?
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3

Jak jste odstranili vrchní vrstvu? Pokud jste ji vylili nebo nabrali injekční stříkačkou, ztratíte spoustu produktu.
Lepší je použít dělicí nálevku (nejméně 500 ml, nejlépe 1000 ml). Měla by být dostatečně velká, aby se do ní vešla celá reakční směs, a přesto by měla mít 1/4 místa nahoře. Pak přidejte 25 ml diethyletheru (nebo lépe MTBE, protože ten netvoří peroxidy) a uzavřete zátkou. Jakmile se ujistíte, že je dělící nálevka naprosto těsná, otočte ji dnem vzhůru, dokud nad kohoutkem nebude žádná další kapalina, a krátce ji otevřete, aby se uvolnil tlak. Znovu ji zavřete, krátce s ní zatřeste a znovu ji otevřete. Takto postupujte, dokud již neuniká žádný tlak.
Poté ji 3 minuty silně protřepávejte, upněte do stojanu a počkejte, až se fáze oddělí. Odčerpejte spodní fázi s hydroxidem hlinitým (nezapomeňte nejprve odstranit zátku z dělící nálevky!) Pokud dělící nálevku při odčerpávání mírně nakloníte, nebude se na sklo lepit hliník. Poté vyklopte horní fázi (z horní části dělící nálevky!) do kádinky. Postup zopakujte třikrát přelitím hliníkové suspenze zpět do dělící nálevky s 25 ml čerstvého éteru.
Nakonec spojte etherové fáze a 3x je v dělící nálevce promyjte 0,01N NaOH.
Poté přes noc vysušte éter nad bezvodým síranem hořečnatým a pokračujte ve srážení požadované amfetaminové soli.
 

bobbrown1488

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Jedná se o silnou fólii ? četl jsem zde, že fólie by měla být 3 nebo 4 vrstvy silná , měli byste zde nějakou radu ?
děkuji
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Neberte tlustou fólii, bude dlouho reagovat. Navíc ji neskládejte po vrstvách.
 
Top