Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dokud bude hliníku dostatek, vaše soli rtuti se jím budou požírat, změní se na kovovou rtuť a vytvoří s Al slitinu. nyní se proplachováním zbavíte zbytků solí rozpustných ve vodě a extrakcí rozpouštědlem zajistíte minimální kontaminaci (kovová rtuť ani soli nejsou ve vodě příliš dobře rozpustné). tyto extrakty se vysuší sušícím prostředkem, čímž se voda a její kontaminanty dále vyženou. pokud se po těchto krocích stále cítíte nejistě, můžete pokračovat a destilovat s vodní parou.
Pokud chcete destilovat kyselinu sírovou, můžete použít IPA.
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Abych vyčistil hliník, dělám to tak, že ho několikrát opláchnu destilovanou vodou, ale pořád mi vychází špinavě šedý, znamená to, že je znečištěný, nebo proč se to děje?
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Je možné koketovat doma (ne více než 10g P2NP)
Měli byste používat plynovou masku ( kvůli hg)?
 

Pavel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
1. Dobré větrání
1. Ochrana očí
2. Ochrana obličeje
2. Ochrana rukou
3. plynová maska -??? ok! - Víte, jaký typ filtru je třeba použít??
hg je otrava, ale prosím, myslete na to, že vaše babička možná rozbila pár teploměrů na hg.....
HLAVNÍ PROBLÉM je jíst hg není cítit, nedotýkejte se obličeje, zejména rtů, očí, nejezte ani nepijte před umytím. buďte opatrní, když jdete na záchod. ;)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vím jistě, že Německo má sběrnu pro volný chemický odpad, možná ji máte také.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Ano, v tom to může být také.
Ale doufám, že se neptají a nekontrolují.
Musím to zkusit s něčím běžným.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Také můžete odpadní vodu upravit hydroxidem sodným a následně sírou, aby byla splachovatelná, ale nejsem stoprocentně informován o podrobnostech , možná je postup jiný, zeptejte se odborníka.
 

Costa

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Dobrý den, několik otázek

1.- Místo dusičnanu rtuťnatého (II) mám chlorid rtuťnatý. Musím použít 0,1 g chloridu rtuťnatého (HgCl2)?
2.- Mám kyselinu octovou 80%, takže jsem použil 62,5 ml. Je to v pořádku?
3.- Roztok kyseliny sírové jsem připravil v IPA? Je to v pořádku, nebo musí být Aceton?

Díky
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Pokud je to rtuťnatý, a ne chlorid rtuťnatý, tak ano, totéž. možná o něco více, možná méně, na tom tolik nezáleží.
Tuto reakci můžete provést pouze v IPA a vodě, takže ano.
Ano, je to v pořádku, aceton je lepší, ale ano.
 

Costa

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Moc děkuji za rychlou odpověď!
 

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, přečetl jsem si téměř všechny komentáře, vím, že mohu použít HgCl2 místo Hg(NO3)2.
Ale může mi někdo, kdo to zkoušel použít, říct, kolik HgCl2 musím použít na 10 g P2NP. Někdo říkal, že na tom moc nezáleží... Ale já si chci být jistý, že používám optimální množství.
Také nejkoncentrovanější kyselina sírová, kterou jsem našel ve výpisech na fóru, píše se tam min95% bude tato koncentrace fungovat.
Takže pokud thouse 5% v kyselině je obsah vody bude to kazit sůl padání.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vždycky se jen snažím, aby se množství Al pohybovalo v rozmezí 0,1 g/10-12 g, v tomto případě je lepší trochu víc než trochu míň. dobrým indikátorem je, že vám hliník plave na hladině, pokud uplynula nějaká doba a na dně je stále hliník, přidejte ještě kapku, dobře zavířte, dejte tomu minutu nebo dvě a vypusťte. ale to se mi stává zřídka, 0,1 g je většinou ideální. používal jsem chlorid, oxid, octan, dusičnan, všechny se s 0,1 g dobře slučují.

Odpovědět na druhou otázku je pro mě střet zájmů, ale přesto to udělám. pokud je váš organický extrakt dobře vysušený (30-1h MgSO4 siccum), neměli byste rozdíl mezi 95 a 98 solí ani poznat. Pokud jakýmkoliv způsobem používáte kyselinu s nižší konk. pomáhá dát hmotu do mrazáku, aby se trochu snížila rozpustnost a filtrovat za studena nejlépe ve vakuu.
 

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Děkujeme za užitečné informace.
V titulcích videa je uvedeno 1:30 MgSO4 na extrakt, znamená to 1díl na váhu na každých 30 dílů extraktu, nebo to znamená něco jiného ?
Jak poznám, jestli je můj MgSO4 bezvodý, prodávají ho v lékárně, ale věděli jste, jestli je tento bezvodý ?
Bude vysychat rychleji, když ho použiji hodně, nebo je tam nějaký limit ?

Když je extrakt smíchaný 1:1 s IPA, mohu kyselinu ještě odtučnit také trochou IPA, abych se vyhnul případnému přebytku kyseliny ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Možná, že extrakce není ten správný termín, pokud nemáte na mysli extrakci vody, ale i tak je to dobrý odkaz na sledování (1:30), dokud se v tom nevyznáte, já jen přidávám od oka a vkládám asi prst nebo dva na dno (sleva za dutiny).Lze použít více sušícího prostředku a mohou pomoci s velmi mokrým roztokem, pokud máte viditelnou vrstvu vody, měli byste přidat více, pokud je sol. prostě zakalená, přidáte méně. pokud jste přidali trochu a nevidíte vyčištění sol. přidejte trochu více. ne příliš mnoho, protože to může zadržet část vašeho organického materiálu, použijte zdravý rozum.
Ten v lékárně je heptahydrát, což znamená, že na každý 1 síran připadá 7 molekul vody. obsah vody můžete otestovat provedením kalcinace. 1-2 hodiny při 100 C, 4 hodiny při 500 C , 4 hodiny při 1000 C, zvažte před a po a rozdíl je voda. samozřejmě je to podle analytické normy, můžete to odpálit při 300 C v běžné peci, abyste získali podobné výsledky.
Ano, je dobré použít dilutovanou kyselinu sírovou. Mohlo by dojít k lokálnímu překyselení s konc.
Pokud se sráží dobře, můžete po dosažení správného pH zkusit přidat trochu studené ipy, jestli se vysype víc, pokud ano, přidávejte dál, pokud ne, hoďte tu srágoru do mrazáku a dejte jí pár hodin. budete moci dekantovat většinu rozpouštědla s minimálními ztrátami a filtrace produktu bude rychlá a snadná.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jo a pomáhá připravit si roztok pro srážení a bazifikaci předem a zaparkovat je v mrazáku, To pomáhá zlepšit výtěžnost za méně než ideálních podmínek.
 

Jcjchh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Co když nepoužívám vakuový zdroj?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Dobrý den,
Mám dotaz týkající se laboratorního vybavení,

Jaké další typy materiálů lze kromě borosilikátového skla použít jako reaktor?
Mělo by to vliv na kvalitu syntézy?

Jaké vybavení se doporučuje pro syntézu 500 P2NP g.?

Děkuji.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
PP. HDPE nebo dokonce kov, pokud na celý vnitřní povrch nanesete ochranný povlak PTFE.
Hlaveň v sudu, takže ji můžete chladit a zahřívat. Velký kondenzátor z trubky v trubce. otvor pro kondenzátor, otvor pro teflonový horní míchací adaptér (Nebo velká vrtačka na míchání cementu připojená k regulátoru). váš hliník musí být silnější než pod 50-100g reakcí, mnohem silnější, jinak půjde ven kondenzátor.Říká se, že limit je 100 g, ale jsem docela přesvědčen, že můžete škálovat mnohem víc. vím tu o 1 člověku, který touto metodou dělá 1 kg reakce a podle toho, co říká, trvá amalgamace "hodiny" a používá se hliníkový plech.
 
View previous replies…

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Děkuji vám mnohokrát!!

Používám 5litrovou skleněnou baňku k syntéze aprx 30-40g...
Ale chci zkusit nějaké větší..

Chtěl bych si udělat vlastní "DIY" zařízení pro zvětšení reakce.

Napadlo mě použít prázdnou 25/50litrovou láhev, která je určena k uchovávání chemických produktů.

Je to dobrý nápad?
Byla by kvalita syntézy ovlivněna použitím plastového zařízení???
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dobře se mi pracovalo s 0,25-3mm "plechem" ,říkám v uvozovkách, protože se dá snadno ohýbat rukou. Řezal jsem na malé rozměry a 1-2 sekundy blitzoval v kávovém grindu/blenderu jen pro trochu povrchu.
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
3mm hliník, pro jaké množství p2np se doporučuje?
Mele se dobře pomocí mlýnku na kávu?
 
Top