Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Znovu nevím výtěžek myslím, že používám kyselinu fosforečnou k získání soli, ale v 9 ml, které vidíte v pc, je trochu vody bylo to v chladiči a adaptérech
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Stále kape jsem se rozhodl vydestilovat 130 ml o 15% síry, takže, ale myslím, že potřebuji trochu spánku.
 

Attachments

  • oqgBkwUOne.jpg
    oqgBkwUOne.jpg
    2.3 MB · Views: 259
  • BvQGyN3zDX.jpg
    BvQGyN3zDX.jpg
    2 MB · Views: 261
  • tvc2MxH36U.jpg
    tvc2MxH36U.jpg
    2 MB · Views: 257
  • zJ427vdDIl.jpg
    zJ427vdDIl.jpg
    2.3 MB · Views: 258

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Nemohu destilovat kyselinu sírovou. Mohu ji zahřívat, dokud se z ní nezačne kouřit, a dostat ji na ~95 %. Mělo by to být v pořádku pro tvorbu volné soli? že voda navíc rozpustí vytvořenou sůl, takže budu trochu ztrácet. Ještě něco?
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Zcela postačí, když kyselinu sírovou vždy dobře uzavřete, protože má vlastnost absorbovat vodu ze vzduchu.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Pokud získám monohydrát dusičnanu rtuťnatého II, jak nejlépe oddělím H2O, protože bod varu rtuti je nižší než bod varu z H20? NEBO to prostě nebude fungovat vůbec
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Použití monohydrátu
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Tato reakce mi funguje docela dobře, podařilo se mi udělat několik zkušebních sérií po 20 gramech v tlustém 7litrovém HDPE sudu s účinností dosahující asi 60 % po vysušení při nízké teplotě v odvlhčovači. v některých dávkách došlo k malému překyselení, ale celkově je to velmi pěkná bílá látka, která po správném vysušení tvoří zrnka, která se při ligth-medium tlaku mění na prášek.
Mám však dvě otázky.

Můj dusičnan rtuťnatý se při styku s vodou zbarví do žluta, rtuť je před přidáním do směsi hliník/voda čistě bílá, ale jakmile se přidá do vody, zbarví se do žluta a po usazení ve vodě/hliníku se dokonce zbarví téměř do červenooranžova. zdá se, že se tyto hrudky jen špatně rozpouštějí ve vodě, protože je musím alespoň 3-4krát propláchnout, abych se zbavil každého malého množství. můj kovový rtuťový kov pochází z náklonových vypínačů, což mě vede k myšlence, že by mohl být kontaminován stopovým množstvím jiných kovů, možná ?

Moje druhá obava je, že se můj p2np nerozpouští ve směsi IPA a kyseliny octové, vzhledem k tomu, že 10 g P2NP je ve 100 ml isopropylu a 50 ml ledové kyseliny octové. moje kyselina octová má pouze 80 %. potřebuji přibližně 120-130 ml IPA a pravděpodobně 70 ml kyseliny octové, abych rozpustil ep2np, jinak mi v roztoku víří žluté krystaly.
Může to být důsledek 80% kyseliny octové?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Roztok mírně zahřejte na 50 °C, ale ne příliš horký, protože pak by se žlutá barva změnila na červenou.
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
zkusím to, děkuji, mimochodem, je možné nahradit IPA například bioethanolem ? bylo by mnohem snazší získat než IPA ve větších množstvích.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
IPA je v Polsku legální pro spotřebitele a stojí přibližně 20 USD za 5 l. 99 % >

S pozdravem
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Ano, je legální, ale bioethanol je levnější, méně podezřelý a lze ho snadno získat ve velkých qunatetech offline, což ho podle mě činí výhodnějším, pokud je možné ho použít.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vím, nebo lépe řečeno četl jsem, že někdo použil k syntéze metanol, takže by mělo být možné použít i etanol. Před přidáním kyseliny musíte oddělit všechna rozpouštědla, abyste získali téměř bez vody, takže co na tom záleží, zkuste to a dejte vědět.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Když zvýším p2np, kolik dalších činidel vložím?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Záleží na tom, jak moc chcete P2nP zvýšit.

Stejné množství % zvýšení P2nP by mělo být přidáno i k ostatním složkám.

Například recept je na 10 g P2nP, pokud chcete uvařit dávku konzistentní s 20 g P2nP, což je 100% zvýšení, pak přidejte 100% i k ostatním složkám. Je to jednoduché.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Chemici používají molární poměry. To je nejlepší způsob, jak mít přesný převod.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Snažil jsem se, ale nemůžu najít molární poměry na stránkách, jako je wikipedie nebo něco podobného, stejně jako otázku, jaký je molární poměr pro p2p železa a fecl.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Provedeno přesně jako ve videu, s výjimkou přidání 62,5 ml 80% kyseliny octové. Na začátku jsem se obával koncentrace kyseliny s obas stáří a kvality P2NP (asi 10 měsíců ve sklenici, trochu se zamastil). l se nepodařilo Al/Hg recept ze stránky "scribd" třikrát, si jsem byl beznadějný. Ale reakce byla tak prudká, že jsem musel kondenzátor propláchnout dalšími 20 ml IPA. Sušil jsem 99% aceton přes molekulové síto pečený při 300°C, ale nějak se po přidání 96% kyseliny sírové změnil v hnědý hustý sajrajt. Tak jsem to musel okyselit fosforovým způsobem. Výsledný produkt je velmi silný, výtěžek je 7,2 g sušiny z 10,3 g P2NP. V příštím týdnu bych vzal vzorek na pracoviště a udělal kvalitní snímek na GC-MS/MS.
Také by mě zajímalo, zda mohu GAA nahradit jinou kyselinou např. mravenčí? Zápach rozlitého 80% octa je příšerný.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Blahopřejeme! Bylo by to hezké. Podělte se s námi o svůj výsledek, prosím.
Dovedu si to představit a dobře vám rozumím. Tento recept můžete vyzkoušet bez kyseliny octové.
Přidala jste přímo kyselinu? Musíte použít roztok kyseliny sírové (~10 %) v acetonu.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Přidala jsem 2 ml 96% kyseliny do 10 ml acetonu, říkáte, že mám použít zředěnou kyselinu sírovou, abych ji smíchala s acetonem? Myslel jsem, že neutralizační činidlo by mělo být co nejvíce bezvodé. Příště zkusím tento recept v 1g měřítku s molárním ekvivalentem 85% kyseliny mravenčí.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Je to v pořádku. Ne, mám na mysli, že je třeba připravit 10% roztok z 96% kyseliny s acetonem, omlouvám se za nejasné vysvětlení.
 
Top