Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, mám nějaký dotaz:

1. Lze použít hliník Red Bull?
2. Lze použít hliník z hliníkových tácků na maso?
3. Když jsme se pokoušeli vyrobit dusičnan rtuťnatý, došlo k reakci, že se rtuť roztavila a stala se z ní stále čirší žlutá kapalina s intenzivním zápachem - kde jsme udělali chybu? Do hrnce jsme přidali asi 1 g rtuti a poté jsme přidali asi 3,5 ml 65% kyseliny dusičné. V reakci se objevila žlutá pěna, teplota se nezvýšila. V současné době máme takový produkt a netušíme, jak získat krystaly. Měli bychom ho zahřát, povařit a pak ochladit?

Děkuji za odpovědi
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
3. Nepotřebujete krystal; dejte 10 ml kyseliny dusičné s vaším 1gr rtuti; a použijte 5 ml žluté kapaliny pro váš hliník.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Roztok musíte zahřát na 60 stupňů, jinak se nevytvoří dusičnan rtuťnatý (II), a zajistit odvětrání vznikajícího hnědého plynu, který je velmi toxický.

Vzhledem k tomu, že mnoho plechovek v potravinářském průmyslu je vyrobeno z pocínovaného plechu, musíte si být jisti, že se jedná o hliník, pak by to mohlo fungovat.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Zpětná zpráva o solení báze MDMA kyselinou sírovou.

Síran MDMA = poo

Založte ji a zasáhněte ji HCl. Nesnažte se jít sulfátovat s MDMA je to ztráta času. Možná fosforečnan, ale držte se jen HCl. Lol
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Je aceton nebo izobol náhradou dichlormethanu?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pro jaký účel?
Pokud se jedná o vytřepání amfetaminu z vodné fáze, jsou aceton a IPA poměrně špatně kvalifikované. Místo nich můžete použít petrolether.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Pro praní amfetaminu
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Dvě otázky

1. Mohu smíchat 65% NNO3 a Hg z teploměru, abych získal dusičnan rtuťnatý (II). Kolik kyseliny musím smíchat?

2. Příprava roztoku kyseliny sírové v acetonu - je to citlivé na vodu? můj h2so4 má asi 50% PH 1 a můj aceton není bezvodý, mohu ho použít, aniž bych obětoval výtěžek? nebo musím aceton vysušit a koncentrovat H2SO4 na jeho azeotrop 98%?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
1. Existuje několik výrobních norem pro klinické teploměry: V ruském teploměru se obvykle vyskytuje 1 až 1,5 g rtuti. V Evropě 2 g. Nyní existují modely ruských teploměrů vyráběné podle evropských norem, takže mohou obsahovat i 2 g.
---> Na jeden teploměr se z 20 ml kyseliny dusičné získá 3 až 4x 5 ml tekutého dusičnanu rtuťnatého. Co je užitečné pro 3 až 4x12gr hliníku.

2. potřebujete 96%+
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pro promývání amfetaminu bych použil suchý a ledový aceton, nikoli dichlormethan, který je určen k extrakci vodné fáze.
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Rád bych se dozvěděl něco o obnově rozpouštědel v této konkrétní reakci, opravdu jen kvůli snížení nákladů a snížení své stopy.
Pokud tomu rozumím, konečná vrstva se skládá (pokud jde o rozpouštědla) z IPA a pak se přidá kyselina sírová v acetonu, což znamená, že po neutralizaci roztoku a odebrání amfetaminu by mi měla zůstat směs acetonu, IPA a čehokoli, na co se hydroxid sodný a kyselina sírová neutralizují.
Aceton má bod varu 56 C a IPA 82 C, takže je možné a vhodné získat rozpouštědla destilací?
Nemám frakcionační kolonu, takže by to asi znamenalo, že získaný aceton je kontaminován IPA a IPA by obsahovala trochu acetonu, jaké by to mělo důsledky pro jejich opětovné použití ? jaké čistoty musím dosáhnout, aby byly opětovně použitelné jako rozpouštědla ?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Také obnovuji co nejvíce rozpouštědel, ale vždy odděluji aceton a izopropanol. Rovněž nepoužívám aceton s kyselinou sírovou, ale ani isopropanol. Zcela zabránit míchání není možné. Provádím destilaci a používám kolonu naplněnou malými skleněnými trubičkami, abych získal co největší povrch. Považuji za důležité rozpouštědla vysušit, protože voda v rozpouštědlech snižuje výtěžnost. Možností je několik, mezitím jsem si dokonce sám sestavil aparaturu na obnovu rozpouštědel, protože ji používám opakovaně, většinou po několika syntézách.

Existuje také téma, kde jsem se k tomu několikrát vyjadřoval.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/solvents-recovery.937/
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Mohl bych tedy aceton nahradit větším množstvím IPA, po použití jej vydestilovat a použít postup popsaný pod bodem 1) v části Vlákno pro obnovu rozpouštědel ?
To by bylo skvělé, protože by to obnovení rozpouštědel bylo mnohem jednodušší, protože by stačilo myslet pouze na IPA.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ano, můžete. Aceton se však používá i k pozdějšímu promytí síranu, ale můžete ho získat stejně. Destilujte a vysušte. Nezapomeňte také, že isopropanol tvoří s vodou azeotropní směs.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Děkuji za dosavadní odpovědi, pomohly. Podařilo se nám to až od třetího pokusu, výtěžnost 70 %. Vzhled, struktura, barva a práce jsou perfektní, jen mi strašně vadí zápach acetonu, mám ještě pár otázek:

1. Co když dám místo 5ml více dusičnanu rtuťnatého řekněme 7ml, co se stane?
2. Můžu nakonec místo 50ml acetonu + 2ml kyseliny sírové použít 50ml ISO (isopropylalkohol) + 2ml kyseliny sírové? Ptám se na to proto, že aceton je agresivní a zanechává štiplavý zápach a v některých receptech, tj. syntézách jsem viděl, že se místo acetonu používá ISO.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reakce může začít rychleji a exotermněji.
Pak budete muset alkohol odpařit, protože amfetamin nekrystalizuje ani v mrazáku. Je zapotřebí aceton, který po úplném vysušení nemá žádný zápach. Možná váš aceton není čistý.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sry, slyším o tom poprvé, používám IPA pro všechny své syntézy a funguje to. K vysrážení síranu můžete použít také methanol nebo ethanol.
Proč by to nemělo fungovat, prosím o vysvětlení!?
Je možné, že aceton je nejlepší rozpouštědlo pro srážení, ale že to nefunguje s IPA atd. není pravda.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Při velkém množství alkoholu prášek špatně krystalizuje. Amfetamin se ve studeném acetonu (na rozdíl od alkoholu) téměř nerozpouští a i při obvyklém přidání acetonu k alkoholu prášek během několika sekund vykrystalizuje. Není třeba lidi dezinformovat.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pro amalgámovou reakci je však jistě nejlepší volbou alkohol. Ne však pro krystalizaci, pokud je jeho objem velký na množství báze amfetaminu.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
V bezpečnostním listu amfetamin sulfátu je uvedeno, že je špatně rozpustný v ethanolu 96%, pak by to mělo platit i pro isopropanol a methanol, nebo ne?
Informace mě teď mate, protože v praxi se spousta sulfátu sráží i v IPA.
 
Top