Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
V pořádku je sušení ipa/H₂SO₄ pomocí MgSO₄? Myslím, že to, co mohu získat, je 92-96% h2s04.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
. Při snížení množství p2np na 5 g . Jaké jsou správné poměry ostatních činidel.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Škálují lineárně, takže polovina všeho. reflux není povinný, aby reakce proběhla, pokud reakci správně řídíš ve vhodné baňce s hovězím kondenzátorem, refluxu ani nedosáhne, zejména aith 5g. pokud se ti reakce vůbec nerozjíždí, nicméně s přidáním tvého propenu, možná bych zkontroloval : zda amalagam byl proveden správně, čistotu mých surovin (zejména propenu). a ffs použij destilované.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Obvykle se koncentrovaná kyselina sírová vůbec nesuší, ale používá se k sušení.

Pokud smíchám 1 ml H2SO4 96% a 5 ml suché IPA pro titraci, mám v roztoku přibližně 0,04 ml vody. Myslím, že při takovéto konstilaci není důvod používat vysoušedlo.
Určitě neuškodí, ale je otázkou, zda bude fungovat.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18

Pokud se nezačne vyboulovat a zahřívat fólií, pak sum-ting-wong.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Mám problémy s redukcí PMK all/hg, po rxn 240 g ketonu mi zbylo velké množství nezreagovaného hliníku. Nádoba se sama zahřála s refluxem na cca 65c a během 90minut klesla na 40c. Poté bylo použito teplo, aby se teplota zvýšila na 50-60c po dobu 3-4 hodin.

Byly použity koláčové formy, které byly nakrájeny na 1 cm malé proužky a 10% přebytek byl přidán do osmiového zápisu. Po bazifikaci byl ai redukován. Poté bylo zboží extrahováno toluenem a promyto roztokem naoh. Doufám, že se mi podaří získat alespoň 100 g výtěžku. Pokud ne, tak jsem v prdeli a budu muset ušetřit další peníze za další rxn a prostě použitou fólii, aby se to sežralo.

Vzpomínám si, že tam zbylo možná 50% ai. To bylo 100% hliníkové jednorázové pečivo. Čekal jsem asi 45-60mins na amalgamaci začít a jen pár kousků byly plovoucí, Předpokládal jsem, že je to proto, že jeho silnější ai..ale tam bylo bublání děje roztok měl stříbřitý vzhled.. Zdálo se, že je to připravené. A rxn se zahřál na 65c sám, takže jsem si jistý, že to bylo připravené...možná musím jen plyn a vidět yeild...mám pocit, že to bude špatné lol. D
Ono už osmium přidává hliník navíc? Možná jsem přidal přebytek na přebytek lol. Každopádně si myslím, že tlustá fólie by byla OK pro 200-300g redukci. Škoda, že jsem si to neuvědomil a nezůstal u fólie na těch větších rxnech... ale takhle se učím. Pokud by reakce šla na 65c s Al pánvemi, tak s fólií by to mohlo být příliš exotermické, ne? Takže moje tloušťka Al může být na místě a možná musím nechat amalgamovat déle, dokud všechny kousky neplavou? zdálo se mi, že to jde a exotermická reakce se rozjela.

Jestli se plýtvá docela dost materiálu a času na pokusy o zvětšení měřítka a pokaždé si hraju s tlustším Al, když si myslím, že bych měl zůstat třeba u silnější fólie, takhle se to všechno spotřebuje a teploty můžou stoupnout třeba na 75c, ale můžu to ochladit, aby se to udrželo pod 70 bez problémů. Kdybych věděl o cestě NMF před přípravou na cestu osmia, pak bych byl pomocí NMF a myslím, že bych měl méně problémů.
Podám zprávu s yeild na koláčové pánvi běh.
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Produkt mi přišel takový jako vlasy!
 

Attachments

  • kJhpaUsmFy.jpeg
    kJhpaUsmFy.jpeg
    717.7 KB · Views: 423

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Omlouvám se, co myslíte slovem sum-ting-wong?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Jaká je vhodná tloušťka hliníkové fólie?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
IMO je dobrá jakákoli Al silná fólie v závislosti na vašem měřítku. V obchodě zakoupená silná fólie pro provádění reakcí v malém měřítku a dokonce i ve větším měřítku, ale All granule nebo Al jemné CNC hobliny vypadají pěkně.

Nejsem.obeznámen s amfetaminem, ale to by mohlo být vaše sušící činidlo možná. Pokud je to váš yeild, tak mi to připadá v pořádku.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Použil jsem při této syntéze nějaké kondenzátory, nebo existují specifické kondenzátory? Děkuji
 

AstekPL

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Syntéza byla provedena stejně jako ve filmu, produkt nemá žádnou sílu. Co je třeba udělat?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Má výrobek slanou chuť, nebo je hořký?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Při ochutnávce bude výrobek nejprve chutnat velmi slaně a nakonec se objeví amfetaminová chuť.
 

Catweazle

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj
Bylo by vhodným rozpouštědlem dcm nebo chloroform.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Předpokládám, že izopropanol je v pořádku ?
propláchneme balónek a výsledek dáme na jemné síto, aby šel se zbytkem před alkalizací ?
není třeba isopropanol odpařovat nebo něco podobného ? :) (máte nějakou představu o maximálním množství isopropanolu, které můžeme použít na výplach?).
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Může se jednat o síran sodný... Vaše reakce nemusela proběhnout až do konce. Na začátku jsem měl stejný problém, měl jsem i Na2SO4 a další. Řešením bylo amalgám neoplachovat (jen vypustit vodu) a také moje pravidlo pro připravenost je, když všechen Al vyplave na povrch a je také slyšet prskání. Objevují se také malé bublinky. To je okamžik, kdy považuji amalgám za hotový, a tím se vyřešil problém s nedostatečnou reakcí. Moje výtěžnost se obvykle pohybuje jen kolem 50 %, ale od té doby jsem nikdy neměl nereaktivní amalgám.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Omlouvám se . Ale v této syntéze jsme nepoužili síran sodný. Jaký je jeho vztah k tématu? Pokud dovolíte, vysvětlete mi to prosím podrobněji. Nepochopil jsem myšlenku. Děkuji.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ahoj, nejsem v žádném případě odborník, takže ostatní by to mohli potvrdit nebo opravit, ale když do směsi přidáte kyselinu sírovou (H2SO4), pokud není přítomna amfetaminová báze (tj. nedošlo k redukci), pak by SO4 mohl vytvořit sůl se sodíkem (Na). Sodík je v roztoku přítomen z dříve přidaného NaOH.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Pro odborníky: Co se stane, když v reakci použijeme více Al fólie? Mohlo by to zvýšit výtěžek?
 
Top