Най-простият начин за производство на амфетамин

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
В един термометър вероятно има около 200 (може би 500) милиграма живак. В Китай той струва 1 долар, само 1 долар.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18

Всъщност не ми пука. За връзки към термометри попитайте Google.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Е, всъщност ми е доста трудно да намеря живачни термометри в продажба онлайн, освен наистина скъпите, които се продават с етикет "старинен". А дори и да се намери, количеството живак в един термометър е нищожно малко.
С извличането от цинобър получавате наведнъж достатъчно живак за всички желани от вас синтези.
И тъй като никой не може да представи реална връзка с действителни термометри...

Но както отбелязвате, ситуацията може да е различна за всеки човек в зависимост от това къде се намира. Никога не бих попитал никого в този форум откъде е, така че е по-добре просто да дадем разнообразна информация от различни гледни точки. Една версия може да работи най-добре в рамките на САЩ, друга - в Русия, трета - в части от ЕС и т.н. А може би някои и на Марс :).
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18

Ей така, благодарение на Китай, ще можем да се радваме на нормална скорост на интернет на Марс: Преди почти 10 години китайски университет и австрийски университет направиха "квантова тунелна комуникация". Нямам представа какво е истинското му име, но по принцип с него можете да "разделите-копирате" един "електрон" в триизмерното пространство, така че да имате два от тях. Ако завъртите единия по посока на часовниковата стрелка, другият ще се завърти обратно на часовниковата стрелка. Това се случва мигновено, почти като че ли те са един и същ обект.

С това явление се злоупотребява за бинарна комуникация. Китайците изстреляха във втората си космическа станция (да, те имат 2) квантов тунел с нея. Те могат да се радват на нормална скорост на интернет в космическите си станции (едната има микровълнова връзка с другата, нещо като ретранслатор). ПРЕДСТАВЕТЕ СИ ТОВА! ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА НЯМА ЗАБАВЯНЕ НА КОМУНИКАЦИЯТА.
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Благодаря на момчетата
 

Amphetamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Някой може ли да ми каже, най-простият начин за шинтезис амфетамин в големи мащаби, ако мога да получа всички химикали? Съжалявам за лошия си английски :eek:
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Да разбирам ли от думите ви, че мога да направя амфетамини само от живачен нитрат и алуминиева амалгама?
Моля, уведомете ме как да притежавам тези материали
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Https://www.onyxmet.com/ Човекът е много надежден и приятелски настроен, доставката и стоките са на върха
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Можете да поканите този доставчик при нас, за да публикувате обявите му тук
 
Top