Кристализация на метамфетамин и производство на лед

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Само d meth прави отломки и има много технологии За да го направите
Ще направя рекорда направо тази глупост на Фестер за HCl газовете ви дават лед и парчета е глупост тя работи само ако използвате фреон или течен азот, ако ще използвате HCl има
Най-добрите отломки се правят купуват се прави 20%dh20rexal на тритираното масло Fb до pH 5,8 и кристализиращата чиния от тава Pyrex се оставя в шкаф под UV черна светлина и.не трябва да се нарушава изобщо за поне една седмица минимум отнема време да се направи превъзходен продукт
Ще ви кажа още един трик, ако просто си направите pH на маслото от ФБ и го оставите на мира, то ще се изпари и ще се дехидратира до лед, така го правят китайците, всичко е въпрос на търпение.
Но това обгазяване в толуол и етер ще ви направи само прахообразен продукт, който ще трябва да се преработи, за да се направи лед само фреон или течност. Азотът ще се превърне в мигновено I'ce, след като HCl газ влезе в контакт с него
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Съжалявам, но какво е "бай прави 20%д20рексал"? И какво е "черна светлина с ултравиолетови лъчи"? Знаете ли, че ултравиолетовите лампи не могат да бъдат черни? =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
"Черна светлина" е специфичен диапазон на ултравиолетовите лъчи, който е почти невидим, докато не се отрази вибриращо от фосфорите в околната среда. Сигурно сте я виждали и преди. Хората я използват, за да намерят кръв и сперма, които са били почистени, и атмосфера в клубове/градини
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
като човек, който е бил достатъчно наоколо, това не е начинът, по който се прави. не виждам никакви препратки към фреон и ацетон, частта за ацетона, замръзнал за 2 седмици (wtf това е глупост? като че ли го прави по-студен за по-дълго? stfu), и освен това частта за амфетамин hcl накрая ме вбеси. никой не прави амфетамин hcl xytls. жив съм, откакто PPA е легален, и съм направил своя дял от заместващи амфетамини и един от първите ми провали беше опитът да газирам PPA, намален чрез rp/i, известен още като амфетамин, и мога да ви кажа, че не става. винаги ще се получи хигроскопично съединение, което се превръща в жълта локва на плочата.

искаш най-големите парчета? рексилираш от вода. искаш най-бързите парчета, минаваш на ацетон и фреон/ХКЛ. последният начин е начинът, по който накрая качват МСМ с него. просто казвам. метамфетаминът така или иначе е отвратителен.

някак си хората, които управляват тази страница, използват някаква целенасочена кампания за набиране на хора и това не се усеща. като бивш мод от кошера, зоните, wd и т.н. нещо не се усеща напълно правилно в тази група. тя съществува в средата на Uncannyville. бяхте предупредени. YMMV.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Зависи от вашия газ HCl. В случай че използвате мокър HCl, ще се получи локва. Въпреки това, amph*HCl не е толкова божествена идея. Това е добре известен факт.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Направих го. Можете да се уверите, че е тънка върху чинията и че е абсолютно изсъхнала до крехко твърдо вещество, след като оставихте чинията върху нагрято на 70С легло на принтера. По-голямата част от него обаче беше полупрозрачен гранулиран восък и това е формата, в която прекарва по-голямата част от времето си.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Благодаря на всички за съветите, но честно казано нито един от тях не работи (с изключение на UV метода), прекарах 2 седмици в тези експерименти и се оказа, че кристалите излизат само когато направите рекристализация от метанол. Така че, момчета, преди да дадете съвет за нещо, уверете се сами, че то работи, а не копирайте от интернет и го поставяйте тук, всичко най-добро
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Какво представлява методът на ултравиолетовите лъчи, можете ли да разкажете по-подробно?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@btcboss2022

Какъв път използвате, за да направите кристален D-метамфетамин?

С най-добри пожелания
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Път на получаване на L-винена киселина.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Мислех по-скоро за това какво правите, за да кристализира крайният продукт.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Публикувал съм моя метод за кристализация на MDMA е практически същият.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Хабе да прочета за този маршрут в публикацията тук.

Но не съм чел за някой, който някога да го е правил с успех.

Освен MDMA, това е маршрутът, който използвате, за да кристализирате метамфетамина си до лед?

С най-добри пожелания
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
като цяло направих разделянето с помощта на л-винена киселина, а когато добавите вода към смес от винена киселина , в мета се образува утайка, въпросът е каква е тази сол?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Не разбирам това, съжалявам.
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Всичко зависи от начина, по който е направен вашият метамфетамин на първо място, ако използвате psuedo или ефедрин, произвеждате dmeth, който може да бъде просто тритиран до рН 5,8 с HClacid на FB imTalking за мястото в шкафа, за да се изпари ti I've shard this is how the Chinese do it or there are few variants adingn dh2o and so forth
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
от O,O'-дибензоил-2R,3R-винена киселина
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ясно съм маркирал btcboss2022.

Вие вече ни базирахте тук от предишния си пост и бяхте приключили.

Така че ви пожелавам успех в бъдещите ви начинания.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Не използвам този продукт.
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
При какви градуси по Целзий се замразява ацетонът, за да се използва за светкавична кристализация?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
-17*C е достатъчно
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Опитах се да подкиселя и кристализирам сравнително малко количество MDMA свободна база.

Теглото на фрибазата след екстракция и етерно пречистване е 40 г. Изчисленият обем на HCl = 16,41 мл.

Намерението беше да се добави киселината, след това да се загрее до 130С и да се пусне в ацетона 5-10 обема и да се остави във фризера.

Този път го направих много бавно по някакви причини, но неволно. Така че цялото подкиселяване отне приблизително 30 минути при планирани 15. Магнитната бъркалка беше използвана интензивно. Резултатът е PH=2,5

След това, когато наближи планираният обем, разбрах, че всичко, което имам в бехеровата чаша върху бъркалката, е чист бял прах. Пуснах го в известно количество замразен ацетон, но по-скоро за да го промия, тъй като не изглежда да има още нещо за кристализиране.

Вероятно цялата вода се е изпарила поради топлината, отделена при капенето на киселината.

Не съм сигурен дали това е добре или съм направил някаква сериозна грешка?

VBPIZWjQ8k
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Искам да кажа, че целият разтвор се превърна в сух прах направо в бехеровата чаша без никакви допълнителни дейности от моя страна.
Разбира се, фребазата и киселината бяха от фризера.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Здравей, скъпа. Искам да ви попитам защо загрявате разтвора? Това не е необходимо. Също така 5-10 обема са твърде много. 1-3 е добре.
Каква е концентрацията на вашата киселина? 35%? В този случай ви трябват около 18 ml.

Това е добре.

Не е добре. Твърде ниска. 5-5,5 е най-ниската точка, която е препоръчителна.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
36-37% киселина
така или иначе, аз най-вече наблюдавах как се променя цветът на фрибазата и това се вписва
Не съм загрявал, докато капех киселината. Тя беше използвана само за разбъркване.
2,5 беше разтворът, а самата сол показва 5,5.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Тази кристализация с нагряване ли я направихте? или с отрицателна температура? Бихте ли ми обяснили как да кристализирам свободната база при отрицателна температура
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
разбира се, не съм го нагрявал умишлено. топлината се освобождава в резултат на вкисването.
в моя случай грешката беше, че го направих твърде бавно: опитах се да свърша целия изчислен обем HCl за 15 минути.
 
  • Like
Reactions: sal

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Трябва да избягвате локалното прегряване. Времето за реакция (подкиселяване) не играе роля в тази процедура. Температурата и доброто разбъркване са основните характеристики, които оказват най-голямо влияние върху реакцията.
 
Top