Кристализация на метамфетамин и производство на лед

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Трябва да си набавите L-Meth, след което да извършите процедурите, които са описани в публикацията.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Съжалявам, коя длъжност?

Оригиналният пост е описание на това как да кристализираме метамфетамин след редукционно аминиране на р2р. След това в коментарите има някои неясни описания за ректификация, но нищо конкретно за L-Meth.

Съжалявам, може ли да поясните какво имате предвид под "L-Meth" или да ме насочите към #стъпка 1, където казвате, че трябва да получим L-Meth (известен още като най-малко активния изомер).

Ако това, което казвате, е вярно, можем да произведем d-meth от инхалатори Vicks. Така че, да, това би било огромен плюс за вашия сайт , както и за тайния синтез като цяло.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8

P2P ще доведе до получаване на рацемичен метамфетамин. Не съм сигурен откъде сте взели Л-мета. Моля, посъветвайте ме?
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Мисля, че е така, ще се опитам да го вакуумирам и да го актуализирам тук.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Получили сте рацемична свободна база за метамфетамин, след което можете да проведете процедури с d-винена киселина, което ви позволява да получите L-мета. Има ръководство за амфетамин, изомеризацията на метамфетамин е същата
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Утаявайте или с d-тартар и изхвърляйте утайката, след което пристъпете към добавяне на сяра ИЛИ използвайте l-тартар, като изхвърляте течната фаза, отново освобождавайки l-тартарната сол на d-амфетамин, след което процедирайте както обикновено, извличайки, утаявайки.
Същата процедура може да се извърши с камфорсулфонова киселина, като същите принципи се прилагат за двата изомера.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Видях някакъв метамфетамин, който беше чист d-meth, но не беше кристализиран. Приличаше по-скоро на множество малки бучки или ориз. Какъв би бил този метод?

Не искам да се сдобивам с неща като апарат с газови мехурчета. Не ме интересува дали крайният продукт е отломки. И така, какъв би бил най-простият начин за получаване на стабилен водоразтворим краен продукт? Искам накрая да смеся метамфетамин с вода, за да мога да го дозирам в милилитри, напр. 5 ml ще съдържат 10 mg метамфетамин.
Водноразтворима ли е свободната база? Вероятно не, тъй като е мазна??? Какво е най-бързото нещо, което може да се направи с фребазата, така че да е разтворима във вода и стабилна?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Солите на метамфетамина са разтворими във вода.
Не, той не е разтворим във вода. Най-простият начин е да се направи под формата на сол.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Той е една от най-чистите форми на метамфетамина и има декстро изомер.

Към днешна дата имаме високи показатели за качество, като чистотата на метамфетамина е достигнала 99% +

Метафетаминът има специфично въртене
оптически чистият изомер D е [α]20D = -18,90° при чистота 99%+.

Моят продукт съдържа само декстрометамфетамин. Използваме фракционна основна дестилация и повторно пречистване.
Не разреждаме с метилбензиламин и други вещества.
Нашият продукт има правилна температура на топене

Нашата организация е готова за сътрудничество и е готова да си сътрудничи както с производители, така и с големи купувачи.

Готови сме да помогнем с доставката на готови прекурсори и пълни комплекти за работа, както и с партиди на едро от готови продукти.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 675
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 666
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,348
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,028
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,408
View previous replies…

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Как да получите като този кристал?
 

Joeking

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Може ли тази форма да се пуши?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Интересува ме как да направя лед с рацемат метамфетамин, някой знае ли подробна техника?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
много съм благодарен за информацията. имате ли линк или информация как да се направи d-meth от l-meth ?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Трябва да намерите информация за: процес на рацемизация
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Можете ли да ми кажете как да кристализирам голяма скала ?
 
View previous replies…

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Мога ли да заменя псевдоефедрин/ефедрин с фенилпропаноламин hcl за синтез на метамфетамин по московски маршрути ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Не, няма да получите метамфетамин
 

Kellyun

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@Hank Schrader Добра работа, приятелю! Много съм заинтересован да работя с вас
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Hank Schrader, включили сте настройките си за поверителност, така че не е възможно да се свържем с вас.

Изпратете ми DM, бих искал да поговорим.

Най-добре
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Можете ли да дадете някаква представа за Ханк за разделяне на изомери?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Само d meth прави отломки и има много технологии За да го направите
Ще направя рекорда направо тази глупост на Фестер за HCl газовете ви дават лед и парчета е глупост тя работи само ако използвате фреон или течен азот, ако ще използвате HCl има
Най-добрите отломки се правят купуват се прави 20%dh20rexal на тритираното масло Fb до pH 5,8 и кристализиращата чиния от тава Pyrex се оставя в шкаф под UV черна светлина и.не трябва да се нарушава изобщо за поне една седмица минимум отнема време да се направи превъзходен продукт
Ще ви кажа още един трик, ако просто си направите pH на маслото от ФБ и го оставите на мира, то ще се изпари и ще се дехидратира до лед, така го правят китайците, всичко е въпрос на търпение.
Но това обгазяване в толуол и етер ще ви направи само прахообразен продукт, който ще трябва да се преработи, за да се направи лед само фреон или течност. Азотът ще се превърне в мигновено I'ce, след като HCl газ влезе в контакт с него
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Съжалявам, но какво е "бай прави 20%д20рексал"? И какво е "черна светлина с ултравиолетови лъчи"? Знаете ли, че ултравиолетовите лампи не могат да бъдат черни? =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
"Черна светлина" е специфичен диапазон на ултравиолетовите лъчи, който е почти невидим, докато не се отрази вибриращо от фосфорите в околната среда. Сигурно сте я виждали и преди. Хората я използват, за да намерят кръв и сперма, които са били почистени, и атмосфера в клубове/градини
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Добре, приятелю. направих всичко, което ти казах
но къде е кристал?
Съжалявам, че този сайт не може да зареди снимка
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 направете малко домашна работа
UV флуоресцентна черна светлина BL 12 инча (по цялата дължина) Замяна на светлинна крушка 8Watt T5 UVA
2 20 % от общото тегло на продукта рекристализация на dh20 напр. 1000 g MA добавете 200 g dh20 разтворете топлинно, след което поставете под UV черна светлина
И ви казвам направо, не се опитвайте да ме омаловажавате и да ме изкарвате, че не знам за какво говоря.
Идвам в тази общност с 20-годишен опит и не е необходимо да копирам и поставям глупостите на Фестър, за да получа отговори.
Работил съм в лаборатории по целия свят
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Изглежда, че не сте прочели Правилата на форума. Препоръчвам ви да промените тона си на общуване, добре?
https://en.wikipedia.org/wiki/Ultraviolet Ултравиолетовите лъчи са с дължина на вълната от 10 nm до 400 nm. Не може да се получи "черна светлина" lol :ROFLMAO:
Съжалявам, но не знам какво е това.
Това не ви дава никакви допълнителни права да се държите грубо и злепоставящо.
със сигурност
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Добре, няма драми, но така се наричат черните лампи с ултравиолетови лъчи, потърсете ги в Google
Всички се учим един от друг аз се образовах благодарение на твоите постове за бмк глицидат р2,Р към метамфетамин
Тъй като съм специализиран в правенето на хипофосфорна киселина йод и псевдо и ефедринови синтези и транс 4 метиламинорекс синтези
Моят контакт в Китай ми каза за пътя на bmk глицидата до метамфетамин, тъй като можеш да получиш тонове от него и метиламина и натриевия борохидрид и т.н.
Това е начинът, по който метамфетаминът се произвежда по целия свят ATM като псевдоефедрин и норепинефрин DEA са сложили скоба върху това по целия свят
А начинът на bmk е една четвърт от cust след това прави псевдо готвачи финансово жизнеспособни и докато това е законно ATM китайците са създали там собствени клирингови компании в САЩ Aus De и ЕС, така че те могат да гарантират, че ще получите всичко, което трябва, поне моят контакт са
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Това е вашето отношение на воин на клавиатурата, с което хората имат проблем.

Колкото повече се стараете, толкова повече губите доверието си.

Така че какво ще кажете да смените тона?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Нищо не разбрах, но е интересно, като цяло и в действителност можете да обясните техниката нормално
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Ако бяхте отделили време, за да видите, че се извиних ти г-н Патън добре, нека преминем към това, което не сте разбрали, и ще обясня, така че да го направите
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
20-годишният ви опит ви е научил да поставите черна лампа върху воден разтвор на метамфетамин, за да кристализирате селективно d-meth? Публикувайте това нещо в списание Nature, приятелю, то е новаторско. Каква селективност - ако пренебрегна за минута всички останали безсмислици - би имала ултравиолетовата светлина върху молекулата на D-мета спрямо L-мета? Никаква, защото тя се възбужда по абсолютно същия начин, има същите физични свойства.
Не знам защо се опитвате да вземете тези хора в света на фантазиите си, но е срамно да бъда честен.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Казаха ми, че мога да следвам метод № 2 тук, за да получа кристален метамфетамин, но това изглежда като синтез от свободна база на метамфетамин, а НЕ от свободна база на амфетамин. Може ли някой да провери дали тези стъпки могат да бъдат изпълнени със свободна от амфетамин база? Ако не, как мога да превърна амфетамина в метамфетамин? Намерих този метод само тук. Има ли някакъв друг начин? Живачният нитрат не се продава там, откъдето съм.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Можете да използвате HgCl2 или да извършите редукция с NaBH4 вместо метода An/Hg.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Прочетете за синтезирането на алуминиева амалгама с HgCl2 и MeOH на вашата тема. Не можах да намеря обаче нищо, свързано с NaBH4, но попаднах на подобен въпрос в друга тема. където ImOutAlso попита за въпрос 2 и не ми е много ясен контекстът. Дали NaBH4 се използва за синтезиране на алуминиева амалгама или вместо да използваме амалгама, вместо това използваме NaBH4 за цялата стъпка 3, при която [1 mol свободна амфобаза] се комбинира със смес от [1mol формалдехид и 350ml етанол] + [ 1-1,2moles излишък от NaBH4] ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Можете да използвате NaBH4 вместо Al/Hg. Това означава, че трябва изобщо да изключите Al и живачния нитрат и да използвате NaBH4, както сте казали. Мисля, че това също ще работи.
Не съм сигурен, че ще е достатъчно, но можете да започнете от съотношение 1:1,2 и според добива и TLC да увеличите количеството му.
 
Top