Липсва ли на някой друг 2000-те години

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Може да е глупаво да публикувам това, но се съмнявам, че може да бъде лесно идентифициран + премахнах данните от exif, но ето един пример за това, че камерите с картофи са по-сладки от тези с висок резолюция ^^;
VYBSeP3Uvt
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Големият екран с висок коефициент на разделителна способност извлича максимума от него. Не мога да видя сладкото ти лице, виждам капка
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Спомням си и понякога ми се иска отново да се върнат онези дни. това бяха години, в които се борех да овладея зависимостите си. невинаги беше добро време. имаше крива на обучение. мисля, че имах пейджър.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Много се радвам, че (надявам се) сега си на по-добро място :c активната зависимост е най-лошата

Не мисля, че някога съм имал пейджър, поне не си спомням.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Съществуват добри и лоши пристрастия. Доброто пристрастяване започва първо и най-много, лошото обаче набира мощ (тежки наркотици като MDPV)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Да, добрите стари времена със сигурност. Случвало ми се е да забравя телефона си вкъщи и да не ми пука особено
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
взимам телефона си навсякъде, но може и да го оставя вкъщи, защото не обичам да го използвам, освен ако не съм напълно свободен. хората ми се сърдят, защото ги оставям на доставен за 5+ часа, но като... това не е лично. не че не ги харесвам, просто имам живот извън телефона и igs, който е трудно да се разбере от повечето хора. да, днес хората са по-достъпни от всякога, но лесният достъп не означава непременно, че не са заети. дори не е като да ми пишат за нещо важно. ако е сериозна ситуация, можеш да говориш с мен лично... няма да спра да правя каквото и да е, за да отговоря на "забавното" видео, което ми изпрати. ебаси.

Мразя тази култура на "о, трябва постоянно да говоря с партньора/приятелите си". това е много ново нещо и не помага на никого. връзките работеха добре, ако не и по-добре, преди модерните смартфони и социалните медии. толкова много връзки са нефункционални, защото хората очакват партньорите им да оставят всичко, за да им пишат. няма да ме хванете да правя това за мъж и не очаквам някой да го прави за мен. партньорът трябва да е приоритет, но никога първият приоритет. ако някой не е в състояние да уважи това, тогава изобщо не заслужава да бъде в живота ви.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
"партньорът трябва да бъде приоритет, но никога ур първи приоритет".
Цялата любов Партньорът е моят приоритет играя химикали.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Честно казано, аз съм по същия начин, когато отговарям на съобщения. Винаги съм си мислел, че ако ми пишеш, не търсиш информация, която ти е необходима от мен веднага. Признавам, че съм супер лоша в това да отговарям на хората, забравям да изключа телефона си от тихата позиция и почти никога не изслушвам гласовата поща. Обикновено просто се обаждам на хората. Предполагам, че и аз не знам защо взимам телефона си навсякъде?

Преди няколко години бях с едно момиче, което искаше да имам този лайф360 на телефона си. Мотивите й бяха, че пътувам. Аз го мразех. Постоянно го деинсталирах. Тогава намерих приложение, което подправяше местоположението ми в GPS. След това винаги слагах местоположението си в друга държава. Не е изненада, че връзката не продължи.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
да, телефонът ми винаги е включен на "не безпокойте" и не съм активен в нито една социална мрежа. вероятно най-лесният начин да се свържете с мен е телеграм и съм в него само няколко пъти на ден, ако не съм зает... ^^;

Също така, съжалявам, че трябваше да се справям с това. имала съм връзки с прекалено грижовни момчета и научих по трудния начин, че лъжата няма да направи нищо, освен да направи и двете страни нещастни. просто трябва да намериш някой, чиито приоритети съвпадат с твоите. аз имам проблеми с доверието, но ако бях толкова параноична, просто нямаше да имам връзка. Ако някой иска да изневери, той ще го направи, независимо от "превантивните мерки", които сте въвели. виждал съм го в толкова много връзки. оставете ги да си кажат сами, вместо да се опитвате да ги спрете:

не забравяйте, че никой не може да ви открадне партньора, а само вашия проблем!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Много вярно! Ако се побъркате да проверявате партньора си или да преглеждате телефона му, време е да го прекратите. Вероятно няма да се подобри и не си заслужава стреса!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
О, Боже, чувствам се стар вече... ще споря, че N64, GameBoy и телефонът с прозорци са "не" 2000-те, а 90-те години, освен това!
Съгласен съм, че цялата душа е напуснала повечето неща и аз самият го отдавам най-вече на масовото напускане на кабеларките. Никой вече не получава нищо по същия начин, никой не влиза в работата и не казва: "Видяхте ли новия епизод на сериала Х?" Те казват: "Братле, трябва да гледаш сериала Х, моля те, гледай го, МОЛЯ", ти казваш добре и после никога не го правиш, или хората просто не казват нищо, защото не искат да питат. Става така, че никой вече не иска да говори помежду си, всеки си има своя "клик" и това е краят. Тъжно. Надявам се 30-те години да не са толкова лоши...
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Какво бихте казали, че са по-стари?

и да, чувствам се, че никой вече не иска да опитва нови неща, толкова е тъжно... btw дали потребителското ти име е препратка към Кърт Вонегът? той е любимият ми автор:
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Има едно поколение между милениалите и поколението Х:
"Милениалите" и "Поколението Х" често се наричат "Xennials" или "Поколението на Орегонската пътека." Xennials се смятат за поколение на "пресечната точка", родено приблизително между края на 70-те и началото на 80-те години на ХХ век. Те проявяват характеристиките както на поколението Х, така и на милениалите, преодолявайки пропастта между тези две по-големи поколенчески кохорти."
Оказа се, че това е странно място, на което съм попаднал, изглежда, че не мога да намеря никой в реалния свят, който да има подобен произход
Що се отнася до името: шшшш... но да, лол
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
тези хора изглеждат хладни като ебати, никога не съм срещал такива, но съм чувал за тях. срещал съм хора от рода Х и хилядолетия, но все още не съм срещал такива. лично аз съм от рода Z ^^;

Любимата ми книга от него е "Slapstick" (тя е и любимата ми книга като цяло, изравнена с "No longer human" на Осаму Дазай)
 

OperationHasj

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Да, многоһттр://.... Този път е гадно
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Не, наистина не ми липсват остарелите неща и моменти в ежедневието, а гледам напред към по-големите неща, които предстоят. Като например това, че изкуственият интелект ще получи душа и ще ни поправи. Технологичната история ще избледнее в банките на паметта ни заедно с живота ни. носталгията по ограниченията. Не ми е до душата да се застоявам в (примитивното) минало.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
И така, не ми липсва набирането на номера или дискетите, но дали говоренето за това не ви кара да изпитвате лека носталгия?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Аз съм горчива душа с лошо минало и ми пука да го изкарам добре за мен, а може би и за другите. Носталгията ме кара да се разпилявам повече и да се тревожа от примитивизма. За мен всичко е свързано с резултатите. Уважавам остарелите интереси на другите. Моите да си спомням за бялата цивилизация на западния връх, която по женско (ляво) чувство позволи на нещастните антинародни заселници да ни крадат и съсипват. С тези винаги се получава един и същ резултат. Сингапур знае, че е невъзможно да се оправдае самото им присъствие. Чета IQ-графиците и демографията, всичко това е логичен вход и изход. Избягвам нещастниците (все пак не харесвам украинците).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Добре, достатъчно справедливо. Мога да се вживея в гледната ви точка
 

Paz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Не мога да кажа дали ми липсва кой бях и как се чувствах и/или дали ми липсват прякорите и качването на борда на новите технологии.
Може би по малко и от двете. 😊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Не ми липсва кой бях, защото бях много млад, но определено ми липсва как виждах света, а голяма част от това бяха технологиите
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Съгласен съм, липсва ми и начинът, по който виждах света
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Възможната (здравословна) технология е била по-лоша "предишната година".
Тя се подобрява - не се влошава. Вие сте заседнали в лошото минало.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Не разбирам основанието ви за това важно твърдение.
Днешните технологии са много по-игриви и забавни от преди.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Погледнете примерите в оригиналния пост + ik this isnt rlly 2000s but in windows xp u could change the cursor and i miss shit like that...
 
Top