Изомеризация на канабидиола (CBD) до психоактивни канабиноиди

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
как да направя хашиш от thc каква база да взема за хашиш и в каква пропорция да добавя thc, което получавам от cbd?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,668
Solutions
3
Reaction score
2,771
Points
113
Deals
1

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Мисля, че концентрацията на ТХК в хашиша в тази рецепта би била неефективна. трябва да смесим поне едно към едно хашиш база и ТХК, за да бъде продуктът ефективен. какво мислите?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,668
Solutions
3
Reaction score
2,771
Points
113
Deals
1
Със сигурност трябва да се променят пропорциите. Не мога да дам съвет за точната концентрация на THC. Доколкото знам, концентрацията на THC трябва да бъде от 2 до 20% в хашиша.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Като замените CBD с CBDV или CBDP в някое от тези преобразувания, ще получите THCV & THCP.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Как да си направим thcp от cbd?
thcp е много интересен продукт, казват, че е по-мощен от thcdelta9? кой някога го е опитвал?
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
През цялото време ми се случва хора да се прецакват с 2,5 мг ТХКП. Проблемът е в превръщането на 5-въглерод в 7-въглерод, където CBDP вече е 7-въглерод, така че просто използвайте CBDP вместо CBD и сте добре! А и от тази реакция ще се получи и много резорцинол, така че не забравяйте да направите нещо с него, преди да консумирате...
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Къде мога да си купя готов cbdp?
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Предполагам, че трябва да потърсите в Google канабидифоролов изолат или канабидифоролов дестилат.

Edit: DM'd те.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Здравейте семейство, следвах пътя на HCL с толуол за изомеризацията на моя CBD изолат и получих продукт, който изглежда доста добре, цветът е както е показано по-долу на снимките, които ще публикувам, консистенцията е доста твърда и дори образува твърди кристали при отделянето на малко количество, така че предполагам, че синтезът е протекъл перфектно, скоро ще изпратя проба за анализ и ще публикувам резултатите, за да се види какво реално количество Делта 8-9 и cbd е останало в спектъра. (Нека видим как изглежда на моите снимки и какво е мнението на експертите).
 

Attachments

  • K3H8wL6YkP.jpg
    K3H8wL6YkP.jpg
    4.9 MB · Views: 457
  • oPqCLyOTkl.jpg
    oPqCLyOTkl.jpg
    4.4 MB · Views: 453

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Етанол, оцетна киселина и CBD са реагирали в продължение на 9 часа, като по време на реакцията е получен златистожълт разтвор. По-късно е добавен разтвор на NaOH, за да се отстрани оцетната киселина, но не се е получило разслояване и той се е превърнал в лилав смесен разтвор. Какво се случва?
K8UEWdspIy
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
уау, братко, този черникав цвят наистина много ме плаши, мисля, че трябва да вземеш проба за анализ, преди да я консумираш, наистина не знам дали цветът в този случай ще повлияе на качеството на продукта, но наистина е малко страшно, може би греша и се оказва, че има много делта9/8 там. но не разбирам как е възможно да е останал такъв тъмен цвят. пази се, братко. с най-добри пожелания.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Мисля, че трябва да смените етанола с друг разтворител, например дихлорометан или толуол, за да осигурите разделянето на слоевете при добавянето на основния разтвор, мисля, че проблемът е, защото етанолът е много смесителен, опитайте да замените разтворителя си и ще видите как ще се получи успех при следващото преобразуване от cbd в cannas- deltas.
 

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Дали това е така, защото нереагиралият CBD е реагирал с лугата и е станал лилав?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Защо не опитате метода с HCL и толуол, синтезът се получи от първия път и нямаше странни реакции по пътя.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
@Acidosis това изглежда супер легитимно! така изглежда, когато е направено в проф. лаборатория

@aa1178251182 твоята изомеризация не е сработила и изглежда като тест на лъч с цялото cbd

 

gcblin

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 22, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, може би някой знае. И така, изомеризирах известно количество cbd чрез h2so4 крайният продукт те прави опиянен, но мирише на урина
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Безопасността на първо място, момчета
 

Attachments

  • jCcXlko3bF.pdf
    114.1 KB · Views: 917
  • lDNuMd5OK3.pdf
    135.1 KB · Views: 814
  • RScFL6yQwi.pdf
    4.3 MB · Views: 806
Top